bobofrutt
13.01.05, 09:55
czy słyszałyście o tym, że w finlandii ( na przykład) zakazano podawania
dzieciom przed ukończeniem 1 roku życia mieszanek z mlekiem krowim?
dowiedziałam się o tym wczoraj u lekarza. chciałam przejść z Bebilonu Pepti 1
na Bebiko Omneo 1 i lekarz odradził mi to. Logicznie do tematu podchodząc, to
myślałam, żę kiedy zacznę podawać mleko krowie w Bebiko, to zmniejszę ryzyko
alergii na pożniejsze serki, jogurciki i inne, ale moja logika zawiodła, bo
podobno alergia na "krowę" może wyjść nawet za paręnaście mięsięcy. co o tym
sądzicie?