daria4
04.12.05, 18:08
Powoli przechodzimy z bebilon pepti 1 na 2.
i tu mam pytanie, bo do tej pory dawaliśmy 180 ml ody plus 6 miarek, ale na
bebilonie 2 jest troszkę inna informacja dot. dawkowania. I wychodzi że 6
miesięcznej dzidzi trzeba dawać 120 ml, natomiast powyżej 6,5 kg 150ml. jak
to jest????