Dodaj do ulubionych

wrzask ....ratunku

06.12.05, 21:42
Mój synek skonczy 4 miesiące 22.12 Kładziemy go spać przed 20.00 i zawsze
zasypia przy piersi, nagle po 40minutach budzi się z strasznym krzykiem nie
są to kolki(przechodziliśmy to wcześniej) Tak naprawdę nie wiemy co to jest a
jego lekarz powiedział że nie mamy się przejmować i że to minie Ale to już
trwa 3tygodnie. Bardzo proszę o radę nie wiemy co mamy robić
MAma AGA z SZYMCIEM
Obserwuj wątek
    • rita75 Może dręczą go koszmary? 07.12.05, 11:30
      Tak poważnie, a jaki sposób karmisz dziedziusia, naturalnie, sztucznie, ile
      wypija, czy oprocz tego krzyku prezy sie, czy nie, czy sie slini, czy ma inne
      objawy? Moje dziecko tez krzyczalo, ale trudno cokolwiek odpowiedziec po tym,
      jak napisalas, ze dziecko zasypia przy piersi i budzi sie z wrzaskiem po 40
      min. A tak w ogole to kolki trawaja do 3, 4 miesiecy...
      pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka