aga.herbszt
06.12.05, 21:42
Mój synek skonczy 4 miesiące 22.12 Kładziemy go spać przed 20.00 i zawsze
zasypia przy piersi, nagle po 40minutach budzi się z strasznym krzykiem nie
są to kolki(przechodziliśmy to wcześniej) Tak naprawdę nie wiemy co to jest a
jego lekarz powiedział że nie mamy się przejmować i że to minie Ale to już
trwa 3tygodnie. Bardzo proszę o radę nie wiemy co mamy robić
MAma AGA z SZYMCIEM