agas27
16.01.06, 22:05
Panie Doktorze, moje siedmiomiesięczne dziecko od urodzenia ma problemy ze
stolcem. Urodziła się jako wcześniak i karmiona była zarówno mlekiem moim jak
i mieszanką.Po 1.5 miesiąca tylko mieszanką. Kupki w pierwszych miesiacach
robiła raczej lużne ale nie częśćiej niż co 2-3 dni.Od 4 miesiaca natomiast
zaczęły się zaparcia i zatwardzenia.Nie pomogła nawet laktuloza.Ostatnio
pediatra stwierdziła że przyczyną może być alergia pokarmowa,przepisała mleko
Humana SL, dalej duphalac, a problem nie znikł.Na dodatek od 3 tygodni
utrzymuje się katar i duszący kaszel, których nie mżemy zwalczyć. Co sie
dzieje?? jakie badania wykonać i czy rozpocząć leczenie u gastrologa?