17.05.06, 15:43
słyszałam o nowym mleku nan 3 i nan 3R dla dzieci od 10 miesiaca .czy po
skończeniu przez córkę 9 miesiecy muszę na nie przechodzić?przeciez nie
zawsze ono było i dziecibyły chowane na nan 2 i nan 2R.
Agnieszka
Obserwuj wątek
    • iwona_rudzinska Re: nan 3 21.05.06, 15:48
      nie musi Pani stosować tego mleka, dziecku mozna podwać nadal nan 2

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka