45q6 17.05.06, 15:43 słyszałam o nowym mleku nan 3 i nan 3R dla dzieci od 10 miesiaca .czy po skończeniu przez córkę 9 miesiecy muszę na nie przechodzić?przeciez nie zawsze ono było i dziecibyły chowane na nan 2 i nan 2R. Agnieszka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iwona_rudzinska Re: nan 3 21.05.06, 15:48 nie musi Pani stosować tego mleka, dziecku mozna podwać nadal nan 2 Odpowiedz Link Zgłoś