maarzenka
02.08.06, 14:12
Mój maluch 5 miesięczny jest na Nutramigenie (kolki + prawdopodobnie
nietolerancja pokarmowa). Pediatra chciala wprowadzić NAN1 HA ale
bezskutecznie. W tej chwili pediatra zasugerowała zastąpienie Nutramigenu
Bebilonem Pepti. Wprowadzalam bardzo ostrożnie, niestety po 1 pełnej butelce
Bebilonu Pepti syn czuł się nienajlepiej. Więc pozostało: na 6 miarek: 2
bebilon pepti + 4 nutramigenu. W dodatku syn cierpi na refluks - zagęszczam
Nutritonem. Czy taka stała mieszanka, podawana codziennie jest dobra? Bo
spotkalam się z opinią, ze Bebilon Pepti "kłóci się" z Nutramigenem.. Sama
już nie wiem co mam myślec :((((((((((((((((