lagodzinska 03.11.06, 14:15 Moj maly ma 6 tyg.Podaje mu raz dziennie jedna saszetke leku o nazwie Plantex na kolki pomaga. Ile czasu moge go stosowac? Czy to jest bezpieczny lek? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
barbara.gierowska Re: Kolki-Plantex 03.11.06, 20:50 Witam, To herbatka na bazie koperku. Podobne działanie jak Gripe -water,którą Pani stosuje forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=632&w=51369294 pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś