Dodaj do ulubionych

Kolki-Plantex

03.11.06, 14:15
Moj maly ma 6 tyg.Podaje mu raz dziennie jedna saszetke leku o nazwie Plantex
na kolki pomaga.
Ile czasu moge go stosowac?
Czy to jest bezpieczny lek?
Obserwuj wątek
    • barbara.gierowska Re: Kolki-Plantex 03.11.06, 20:50
      Witam,
      To herbatka na bazie koperku. Podobne działanie jak Gripe -water,którą Pani
      stosuje
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=632&w=51369294
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka