mikusia84
09.11.06, 12:55
Witam
Moja miesięczna córka ma problem z wypróżnieniem się karmię butelką mleczko
NAN 1 oraz piersią dokarmiam robi poprostu mało kupek zaledwie 2 na dzień i
to z potwornym wysiłkiem widze jak się męczy towarzyszy temu płacz nie wiem
jak jej pomóc boję się że to ma związek z tym iż nie jada regularnie i przez
to ma żołądeczek rozregulowany ponieważ nie zawsze je co 3 godziny poprostu
nie chce i jeszcze chciałam zaznaczyć ponieważ obawiałam się że może to wina
mleczka ma od dłuższego czasu wysypke na buzi i szyjce tzw trądzik w związku
z tym czy może być to uczulenie, alergia na to mleko?