elizaa79
21.11.06, 22:03
Proszę o pomoc ,synek ma stwierdzony reflux układu pokarmowego(ma skończone 3
miesiące).Nie ulewa w ogóle tylko po odbiciu cofa mu się kilka razy ale nic
nie wypływa na zewnątrz.Ma zalecony debridat 3 razy dziennie po 1 ml,oraz
karmienie częściej ale mało.Pani doktor karmię Nan1 i zagęszczam raz dziennie
Nutritonem(raz dziennie bo synek ma zaparcia po tym specyfiku poza tym
niewiele pomaga).Podaję mu mniejsze porcje z nadzieją że szybciej zgłodnieje
ale wcale tak nie jest ,je co 4 godziny nawet co 5(jedna porcja jest to 100ml
mleka).Do tego całymy dniami płacze,zwłaszcza gdy podaję mu butelkę,to weźmie
2 łyki i jest wrzask.Zdarza się tak że nie chce przyjmować nic nawet przez 7
godzin,bardzo mnie to martwi.Wydaje mi się ze nawet samo przełykanie go
boli.Pani Doktor kiedy skończą sie cierpienia mojego synka,czy nie ma na to
żadnego lekarstwa?Nasz pediatra jest że tak powiem bardzo mało kontaktowym
człowiekiem i niczego mi nie wyjaśnił.Synek narazie dobrze przybiera na
wadze.Może powinnam zmienić mleko na Nan AR?Pediatra mi tego nie zaproponował
a ja nie moge juz patrzeć jak synek cierpi.Proszę o pomoc.
P.S mamy również problemy z dopajaniem,nie chce niczego pić!Raz udało mi się
zaraz po tym jak wypił mleko i chciał chyba jeszcze dopoić go wodą z glukozą
ale czy mogę tak robić?(czy może "popijać" mleko wodą lub jakąś herbatką?)