beata0512
17.03.08, 12:41
Mój 3,5 miesięczny synek (waga ok 4000g) zjada ok.680-770 ml
dziennie, tylko że każde karmienie trwa 1 godzinę, jeszcze 2 tyg.
temu potrafił wypic 100 ml w ciągu 15 min. i nie wiem co się mogło
stac. Pije niechętnie, jakby nie miał apetytu. Nic go nie boli, jest
pogodny, wszystkie badania prawidłowe. Może przyczyna leży w tym, że
za poradą lekarza od 2 tyg."testujemy" mleka, żeby więcej jadł i
jeszcze więcej przybywał na wadze. Od miesiąca jest na mleku NAN i
ładnie przybrał na wadze (zmieniliśmy z bebilonu 1, bo za mało
przybywał i trochę czasu przez to stracił) najpierw miałam mieszac
to mleko z NAN HA, żeby łatwiej przyswajał, ale nie chciał zbytnio
pic, potem po tygodniu znowu miałam zmienic i mieszac z mlekiem
ALPREM, pił taką mieszaninę 2 dni i zaczął wymiotowac, więc
postanowiłam je odstawic i podawac czysty NAN tak jak przed tymi
kombinacjami. Pojawił się problem, bo nawet teraz mały czasem
wymiotuje, co się wczesniej nie zdarzało i niechętnie je. Co robic?
Boję się, że mały ma rozregulowany żołądek przez te mieszaniny. Co
Pani Doktor radzi po przeczytaniu mojego problem? Z góry dziękuję za
radę. Jeszcze jedno pyt. czy mały je wystarczającą ilośc mleka, nie
potrafie w niego więcej wcisnąc.