Dodaj do ulubionych

czy to normalne

13.04.08, 22:28
Córka (10 mieś) je co dzień zupki,z mięskiem i warzywami,co drugi dzień dodaje
pół żółtka,a co dzień dodaje łyżeczkę kaszki glutenowej do zupki.Kiedy córka
robi kupkę widać w niej niestrawione kawałki z zupki.Czy to normalne?
Obserwuj wątek
    • barbara.gierowska Re: czy to normalne 14.04.08, 14:01
      Witam,
      Tak ,to dopuszczalne. Czy córeczka
      prawidłowo przybiera na wadze ?
      • sylwia23k Re: czy to normalne 14.04.08, 21:32
        Obecnie waży 8700,a waga urodzeniowa to 2850.I prawie co dzień kupka jest w
        kolorze obiadku który zjadła i są w niej kawałki marchewki.
    • sylwia23k Re: czy to normalne 15.04.08, 11:37
      dodam że córcia jest małym niejadkiem bo jak zje mleko z kleikiem o 8:00 jak
      wstaje to później jej daje deserek i o 11:00 i czasami jest tak że zje a czasami
      nic nie chce zjeść aż do zupki o 13:00.Próbowałam już z różnymi
      smakami,kisielkiem i nic raz je raz nie.Już nawet daje jej łyżeczkę żeby sama
      jadła a ja ją drugą chce karmić ale też nie chce.
      • fajnyszkrabek Re: czy to normalne 15.04.08, 14:55
        uwazam że godzinowo je bardzo dobrze. sama na pewno nie chciałabys
        jeśc cześciej. to juz duża dziewczynka. jak kupka jest codziennie to
        bardzo dobrze. a że w kolorze objadku to chyba taka powinna by.

        nie masz sie co martwi.
        dziecko w tym wieku może juz zjadac 4 posiłki dziennie +owoce
        • monikaa13 Re: czy to normalne 15.04.08, 21:07
          zgadzam się
          nie ma potrzby częstszego jedzenia, kupka codziennie jest jak
          najbardziej wskazana i niestrawione kawałki są też ok. nie ma się
          czym martwić
    • sylwia23k Re: czy to normalne 15.04.08, 21:35
      dziękuje wam za opinie drogie mamy,i pani doktor.Jak zadaje pytanie mojej pani
      pediatrze to ona na każdą moją wątpliwość mówi nie wiem albo będzie dobrze.Nie
      udzielając konkretnej odpowiedzi na pytanie.
      • fajnyszkrabek Re: czy to normalne 23.04.08, 09:55
        jeżeli nie masz zaufania do pediatry to poprostu go zmiń bo to on
        powinien odpowiadac ci na wiekszosc pytan
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka