jk3377 05.02.13, 11:21 zastanawiam sie nad kupnem. poradzcie na co zwrocic uwage, co jest wazne, jaka wielkosc najlepsza, czy firma jest istotna czy to tylko cene podwyzsza. podpowiedzcie molowi Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jk3377 Re: Czytnik e-booków 05.02.13, 19:34 jejku, nikt nie ma? zamierzam pooszczedzac troche w kolejnych latach, stad ten pomysl...i tak wole kartki,ale skoro mozna i tak.. Odpowiedz Link
maniaczytania Re: Czytnik e-booków 05.02.13, 19:49 ja mam dostalam na urodziny, juz tu pisalam nawet Mam Prestigio, numeru teraz nie pamietam. Jestem zadowolona bardzo, cena przystepna, jest cienki, lekki, wygodny. Mozna tez na nim sluchac audiobookow (obsluguje tez chyba filmiki). Obsluguje wszystkie rodzaje formatow ksiazek (e-pub, mobi, pdf, word itd. itp.), nie ma wiec potrzeby zakupu tylko w jednym formacie (jak Kindle) czy przeformatowywania za pomoca jakiegos innego programu. Odpowiedz Link
jk3377 mania 06.02.13, 14:13 bardzo cie prosze, zerknij na nr jesli mozesz, bo tez nad tym sie zastanawiam, pomiedzy dwoma nr i dwoma cenami (roznica 100zł) 1 - Prestigio Nobile PER3464B 2 - Prestigio Nobile PER3574B Odpowiedz Link
maniaczytania Re: mania 06.02.13, 18:54 jk3377 napisała: > 2 - Prestigio Nobile PER3574B mam wlasnie ten tylko on nie ma wi-fi, ale mi to nie przeszkadza wcale Odpowiedz Link
jk3377 Re: mania 06.02.13, 21:51 dzieki ten 1, drozszy, tez nie ma, jest tylko cieńszy duzo zaczynam dzialania namawiające na zakup-przekonuje o oszczedzaniu hahah ze niby nie bede juz tyyyle kupowac papierowych ksiazek...hmmm zobaczymy Odpowiedz Link
maniaczytania Re: mania 06.02.13, 22:24 jk3377 napisała: > zaczynam dzialania namawiające na zakup-przekonuje o oszczedzaniu hahah ze niby > nie bede juz tyyyle kupowac papierowych ksiazek...hmmm zobaczymy u mnie wieksze wrazenie robi to, ze nie bede kolejnych polek zajmowac Odpowiedz Link
jk3377 Re: Czytnik e-booków 09.02.13, 15:12 po kilkudniowych negocjacjach, doczytywaniu i zastanawianiu sie, w koncu zdecydowalismy,ze bedzie to prezent urodzinowy dla mnie hahah to po 1, po 2 jednak na prestigio 3464BC- zeby mial wyswietlanie e-lnk (mąż stwierdzil,ze jak mam potem narzekac na oczy, to lepiej juz taki), a po 3 bede juz go chyba miala dzis jestem ciekawa jak mi to pojdzie Odpowiedz Link
jk3377 mam:-) 11.02.13, 18:20 jest super ale ja, jak to ja, zawsze cos hahah przydalaby sie jeszcze jedna opcja zwiekszania czcionki...bo niektore pdf sa w strasznie małych i nie powieksza tak jak bym chciala... no i musze wiecej plikow w innych miec a niekoniecznie w pdf, na ktore jakos sie nastawilam. poza tym swietnie, wszystko w jednym malym czytniku, jejku)) szukam jeszcze czy tapete mozna zmienic zeby po wyłaczeniu nie byl firmowy ekran. a, no i etui porzadne musze znalezc. Odpowiedz Link
jk3377 Miszczuk-Córki swoich matek 15.12.13, 18:30 kto się podzieli ebookiem? kilka osob czytało już, moze wlasnie na czytniku. pieknie proszę jeśli ktos moze sie podzielić. jk3377@gazeta.pl Odpowiedz Link
maikka4 Re: Miszczuk-Córki swoich matek 22.01.14, 19:10 Jakie są Wasze opinie na temat e-booków? Sama się zastanawiam nad zakupem ale nie wiem czy warto i nie wiem jaki. Doradzicie? Odpowiedz Link
jk3377 Re: Miszczuk-Córki swoich matek 23.01.14, 18:04 KUPOWAĆ! Warto! Obojetnie jaki, byle mial e-ink i odczytywał minimum pdf, epub i mobi Odpowiedz Link
kanna Re: Miszczuk-Córki swoich matek 26.01.14, 21:17 Mój tylko mobi czyta, ale za to ma podświetlenie ekranu. Za to podświetlenie go kocham. Odpowiedz Link