chemiczka411 07.11.06, 23:26 Hej co sadzicie o Omnibusie, w szczegolnosci interesuje mnie jezyk niemiecki . Polecacie, odradzacie?..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj