IP: *.play-internet.pl 25.11.11, 19:37
Przyjmę klatkę lub akwarium dla świnki morskiej.
Obserwuj wątek
    • Gość: xyz Re: Klatka IP: *.play-internet.pl 25.11.11, 20:32
      mam dużą klatkę dla świnki długość około 60cm, oddam za pół ceny sklepowej czyli za 50zł

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka