IP: *.play-internet.pl 18.07.15, 23:45
ładna klapa w nekrologu zmarła we wrześniu 2015 i chowana we wrześniu 2015..
Obserwuj wątek
    • Gość: byczka Re: znicz IP: *.opera-mini.net 18.07.15, 23:49
      ależ to szybko robią
      • Gość: rr Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 19.07.15, 12:04
        klepsydra na potrzeby filmu,ktory byl krecony w czwartek na cmentarzu
        • Gość: fuj Re: znicz IP: 89.231.148.* 19.07.15, 13:20
          A fe
    • Gość: paluch Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 20.07.15, 22:31
      A kiedy miala byc chowana ?miesiac po smierci?
      • Gość: agent Re: znicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.15, 08:00
        Znicz już podupada,nekrologi piszą byle jakie wstyd,wszystko jest u nich na odczep się
        • Gość: true Re: znicz IP: *.31.127.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.07.15, 20:56
          OOOO Trole z konkurencji się odezwały ... jakby nie wiedzieli,że nieboszczyków na dwa zakłady w CCH spokojnie wystarczy.
        • Gość: jdjdfj Re: znicz IP: *.play-internet.pl 05.09.15, 15:10
          allegro.pl/znicze-wklady-parafinowe-kerzen-3-dni-1-82-szt-i5630331098.html
    • Gość: asdw Re: znicz IP: 89.231.148.* 29.07.15, 07:40
      Od razu konkurencja, nie może ktoś swojego zdania wyrazic?
      • Gość: wladek Re: znicz IP: *.opera-mini.net 29.07.15, 20:49
        asdw ty pedofilistyczna srako mongolskiego
        przeżuwacza trawy
        • Gość: Gość Re: znicz IP: *.adsl.inetia.pl 30.07.15, 20:47
          Teraz znicz już niema dwóch stałych pracowników bo zwolnił ich ,teraz ma pracowników na czarno nawet ich nie zarejestrował i tak się zarabia na ludziach co mają u niego 8 zł.
          • Gość: hwdz Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 05.08.15, 20:45
            Gdyby nie zimny nie miał by żadnych ludzi chłopak mu pozałatfial chłopaków a on się teraz szczyci ze ma kto mu na pogrzeby chodzić parowa a ci pseudo koledzy i nawet rodzina wstyd wam za parę złoty dacie sie wyruchac nawet dziwie się ze jescze wpie...nie dostaliście od zimnego znając go na pewno ma na was plan i na tego sprzedawczyka Buzka kochamy pana Piotra
            • Gość: zimny Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 05.08.15, 20:48
              Dajcie spokój z pisaniem i pamiętajcie jedno ze kij ma dwa końce pozdrawiam wszystkich moich fanów ha ha buzka
              • Gość: hwdz Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 05.08.15, 20:59
                Pewnie niema na alimenty dla pani Eweliny kochajamy ptaki zawsze
            • Gość: porost Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 05.08.15, 23:40
              Pochwal sie zimnemu ze tak ladnie o nim napisales,napewno przybije Ci pione. pozdro
        • Gość: l Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 10.08.15, 19:07
          Ale ty jesteś mądry Władek ty pewnie jesteś tym przezuwaczem
    • Gość: s Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 05.08.15, 21:07
      A to prawda że pan s startuje tour de Pologne
      • Gość: g Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 08.08.15, 20:39
        Widać ze wszyscy po studiach magistracie no i profesorowie
    • Gość: k Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 08.08.15, 20:38
      Zobaczcie jak uczeni ze znicza napisali imię Wioletta przez v gratulacje
      • Gość: xxxx Re: znicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.15, 13:45
        Napisali tak jak się pisze !! Nie każda Wioletta pisze się przez W. :) Ale tak to jest, gdy chce się być mądrzejszym i zazdrość innych strzela.
        • Gość: Ja Re: znicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.15, 19:40
          Dokladnie zazdrość;)
          Pozdrowienia dla autautowszystkich negatywnych wpisow bo jest On 1.
        • Gość: m Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 10.08.15, 15:27
          Xxx ty jesteś bystry lub bystra na nekrologu pisało Wioletta a na podziękowaniu violetta pierw dowiec się o co chodzi a wtedy praw moraly
          • Gość: xxxx Re: znicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.15, 17:36
            Radzę założyć okulary, ponieważ i na nekrologu i na podziękowaniu było przez V. Widzę że ktoś propagande tu sieje.
            • Gość: k Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 10.08.15, 19:04
              To była podpucha kto pamięta co było na nekrologu pozdrowienia dla córki pana s pasuje do ciebie te xxx ha ha buzka
              • Gość: xxx Re: znicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.15, 20:15
                niestety pudło :) hehe
                • Gość: k Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 10.08.15, 20:18
                  Ty jesteś ruda na pewno ruda ................

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka