Gość: byk IP: *.play-internet.pl 18.07.15, 23:45 ładna klapa w nekrologu zmarła we wrześniu 2015 i chowana we wrześniu 2015.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: byczka Re: znicz IP: *.opera-mini.net 18.07.15, 23:49 ależ to szybko robią Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rr Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 19.07.15, 12:04 klepsydra na potrzeby filmu,ktory byl krecony w czwartek na cmentarzu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paluch Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 20.07.15, 22:31 A kiedy miala byc chowana ?miesiac po smierci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agent Re: znicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.15, 08:00 Znicz już podupada,nekrologi piszą byle jakie wstyd,wszystko jest u nich na odczep się Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: true Re: znicz IP: *.31.127.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.07.15, 20:56 OOOO Trole z konkurencji się odezwały ... jakby nie wiedzieli,że nieboszczyków na dwa zakłady w CCH spokojnie wystarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jdjdfj Re: znicz IP: *.play-internet.pl 05.09.15, 15:10 allegro.pl/znicze-wklady-parafinowe-kerzen-3-dni-1-82-szt-i5630331098.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdw Re: znicz IP: 89.231.148.* 29.07.15, 07:40 Od razu konkurencja, nie może ktoś swojego zdania wyrazic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wladek Re: znicz IP: *.opera-mini.net 29.07.15, 20:49 asdw ty pedofilistyczna srako mongolskiego przeżuwacza trawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: znicz IP: *.adsl.inetia.pl 30.07.15, 20:47 Teraz znicz już niema dwóch stałych pracowników bo zwolnił ich ,teraz ma pracowników na czarno nawet ich nie zarejestrował i tak się zarabia na ludziach co mają u niego 8 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hwdz Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 05.08.15, 20:45 Gdyby nie zimny nie miał by żadnych ludzi chłopak mu pozałatfial chłopaków a on się teraz szczyci ze ma kto mu na pogrzeby chodzić parowa a ci pseudo koledzy i nawet rodzina wstyd wam za parę złoty dacie sie wyruchac nawet dziwie się ze jescze wpie...nie dostaliście od zimnego znając go na pewno ma na was plan i na tego sprzedawczyka Buzka kochamy pana Piotra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zimny Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 05.08.15, 20:48 Dajcie spokój z pisaniem i pamiętajcie jedno ze kij ma dwa końce pozdrawiam wszystkich moich fanów ha ha buzka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hwdz Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 05.08.15, 20:59 Pewnie niema na alimenty dla pani Eweliny kochajamy ptaki zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: porost Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 05.08.15, 23:40 Pochwal sie zimnemu ze tak ladnie o nim napisales,napewno przybije Ci pione. pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: l Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 10.08.15, 19:07 Ale ty jesteś mądry Władek ty pewnie jesteś tym przezuwaczem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 05.08.15, 21:07 A to prawda że pan s startuje tour de Pologne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 08.08.15, 20:39 Widać ze wszyscy po studiach magistracie no i profesorowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 08.08.15, 20:38 Zobaczcie jak uczeni ze znicza napisali imię Wioletta przez v gratulacje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx Re: znicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.15, 13:45 Napisali tak jak się pisze !! Nie każda Wioletta pisze się przez W. :) Ale tak to jest, gdy chce się być mądrzejszym i zazdrość innych strzela. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: znicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.15, 19:40 Dokladnie zazdrość;) Pozdrowienia dla autautowszystkich negatywnych wpisow bo jest On 1. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 10.08.15, 15:27 Xxx ty jesteś bystry lub bystra na nekrologu pisało Wioletta a na podziękowaniu violetta pierw dowiec się o co chodzi a wtedy praw moraly Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx Re: znicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.15, 17:36 Radzę założyć okulary, ponieważ i na nekrologu i na podziękowaniu było przez V. Widzę że ktoś propagande tu sieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 10.08.15, 19:04 To była podpucha kto pamięta co było na nekrologu pozdrowienia dla córki pana s pasuje do ciebie te xxx ha ha buzka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: znicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.15, 20:15 niestety pudło :) hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: znicz IP: *.chelmno.mm.pl 10.08.15, 20:18 Ty jesteś ruda na pewno ruda ................ Odpowiedz Link Zgłoś