IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 23:00
nie wiem, czy ktoś się wczoraj an katar wybierał.. było mi przykro, ze
odwołali.. ale.. uważam, że to byla świetna decyzja!
Obserwuj wątek
    • m2uy Re: KATAR 04.04.05, 15:05
      podjechałem pod "OD NOWE" a tam "KATAR ODWOŁANY" w sumie to sie tego spodziewałem
      • Gość: ? Re: KATAR IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 04.04.05, 16:43
        a wie ktos moze na kiedy przelozyli?
        • Gość: Lucek Re: KATAR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 17:03
          dzisiaj maja o tym byc poinformowane zespoly wiec trzeba poczekac az ktos z
          chelminskich zespolow grajacych na katarze nas poinformuje, z tego co wiem
          mozliwa data to 19 kwiecien ,ale to niestety wtorek, trudno przypuszczac zeby
          byl to weekend bo pewnie od nowa ma juz plany kocnertowe na weekendu w kwietniu
          • Gość: Michał Re: KATAR IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 04.04.05, 18:39
            uuu to szkoda, ciężko będzie pojechać...
    • Gość: Tomek Re: KATAR IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 22:22
      Ja rowniez uwazam to za sluszna dezycje ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka