Gość: dodi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 23:00 nie wiem, czy ktoś się wczoraj an katar wybierał.. było mi przykro, ze odwołali.. ale.. uważam, że to byla świetna decyzja! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
m2uy Re: KATAR 04.04.05, 15:05 podjechałem pod "OD NOWE" a tam "KATAR ODWOŁANY" w sumie to sie tego spodziewałem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: KATAR IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 04.04.05, 16:43 a wie ktos moze na kiedy przelozyli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucek Re: KATAR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 17:03 dzisiaj maja o tym byc poinformowane zespoly wiec trzeba poczekac az ktos z chelminskich zespolow grajacych na katarze nas poinformuje, z tego co wiem mozliwa data to 19 kwiecien ,ale to niestety wtorek, trudno przypuszczac zeby byl to weekend bo pewnie od nowa ma juz plany kocnertowe na weekendu w kwietniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: KATAR IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 04.04.05, 18:39 uuu to szkoda, ciężko będzie pojechać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: KATAR IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 22:22 Ja rowniez uwazam to za sluszna dezycje ;) Odpowiedz Link Zgłoś