Dodaj do ulubionych

kocham bullterierki

IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 29.06.06, 11:53
Miałam kiedys suczkę bullteriera i zakochałam się w tej rasie...ciekawa
jestem co sądzicie o tych pieskach.Zauważyłam że są już 3 takie pieski w
Chełmnie..milutko:)
Obserwuj wątek
    • Gość: PIT Re: kocham bullterierki IP: 82.146.246.* 29.06.06, 12:44
      Ja mam Amstaffa ale zawsze chiałem Bulla te psy są czymś wspaniałym nie znam
      piękniejszej rasy... Oczywiscie teraz jestem fanem Amstaffów ale staffa kupiłem
      tylko dlatego że Bulle były w cenie... a ja nie miałem tyle kasy żeby go
      kupić... Ale kto wie może kiedyś spełnięswoje marzenie i kupię Bulla albo Doga
      Argentyńskiego...
      • Gość: kamciaa78 Re: kocham bullterierki IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 29.06.06, 13:08
        No bulliki troche kosztuja..ja za moja 2 lata temu dalam 1000zl:P Sa to
        przekochane psy i drażniły mnie epitety slyszane namieście typu : idzie pies
        świnia,ale paskudny itp.Ja uwazam ze nie ma piekniejszej rasy:)
        • Gość: PIT Re: kocham bullterierki IP: 82.146.246.* 29.06.06, 13:40
          Bulle są piękne na swój sposób... mają nietypowy typ urody i są piękne...
          mnie drażnią wstawki ludzi jak idę ze swoim Staffem typu: "Idzie pies
          morderca" , "zabójca dzieci..."
          • Gość: kamciaa78 Re: kocham bullterierki IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 29.06.06, 18:22
            Wiesz, wszystko zależy od tego jak psa wychowasz a ludzie zawsze będą żyli
            stereotypami.Moja bullinka była cudownie słodka psiną i nie bylo w niej za
            grosz agresji-spała ze mną w łóżku.Choć nie twierdzę,że jako pies z rasy
            obronnych,z silną osobowością nie próbowała mnie dominować.Do takich piesków
            trzeba mieć rękę i odpowiednie podejście.Mam nadzieję,że jeszcze kiedyś bedę
            szczęśliwą posiadaczką pięknego bulla...koniecznie białego bo takie uwielbiam:)
            • Gość: eee Re: kocham bullterierki IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 29.06.06, 23:05
              Dla mnie też bullterier jest piękny sam w sobie :-) Jego pyszczek jest
              prześliczny. Sam kiedyś chciałęm sobie go kupić ale brak czasu przeznaczonego na
              opieke nad psem mi to uniemożliwił :(
              Ps. myślałem że w CCH jest tylko 1 BULL (taki biały już lekko schorowany)Pozdr.
              dla miłosników tej rasy!!!
              • Gość: kamciaa78 Re: kocham bullterierki IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 29.06.06, 23:16
                Tak jest jeden na moim osiedlu ale widziałam w mieście 2 młode..a moze to był
                jeden i ten sam haha.
              • picquick Re: kocham bullterierki 29.06.06, 23:46
                Anioł nie jest schorowany tylko zatuczony :))))))))))
                No i ma już parę latek :)
                • Gość: Wrrrr hau hau Re: kocham bullterierki IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 16.07.06, 11:50
                  ja lubie pekinki;) pzdr SAMA-WIESZ-KTO :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka