IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.08, 17:41
jest w Chełmnie lub Świeciu jakas siłownia
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: siłownia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.08, 19:56
      w piwnicy u iziego hahha
      • Gość: Ona Re: siłownia IP: 89.231.150.* 19.07.08, 08:46
        Na ul.Biskupiej.
        • Gość: asa Re: siłownia IP: 80.51.140.* 20.07.08, 18:32
          dla kobiet??
          • Gość: młody Re: siłownia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.08, 19:58
            dla mężczyzn!
            • Gość: asa Re: siłownia IP: 80.51.140.* 21.07.08, 09:13
              Jaki jest dokładny adres??
    • Gość: pako Re: siłownia IP: 80.51.140.* 23.07.08, 11:43
      Na Biskupiej masz dla kobiet - mało sprzętu, miejsca tylko rowerki, śmieszne
      ciężarki. Lepiej jest na Osnowskiej lub na Skłodzie - jest tego żelastwa
      wystarczająco.
      • Gość: adi Re: siłownia IP: 80.51.140.* 23.07.08, 16:31
        na osnowskiej podobno jest ok. Kobiety tez moga ćwiczyć czy tylko
        faceci?
    • Gość: pako Re: siłownia IP: 80.51.140.* 23.07.08, 21:25
      Idź, zobacz bo nie wiem w jakich godzinach. Pozdrawiam
      • Gość: młody Re: siłownia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.08, 13:59
        chodzi mi o meską siłownie,czynną po południu
        • Gość: pako Re: siłownia IP: 80.51.140.* 28.07.08, 21:55
          Nie wiem ale chyba od 8:00 do 19:OO Sam zobacz bo ja mam przerwę sezonowa do
          końca lipca
        • Gość: BArtass Re: siłownia IP: *.eranet.pl 10.08.08, 12:37
          NO TOĆ MAcie siłownie np u ORanka !! dla mnie jest wystarczajaca i
          dla wielu set osob które tam chodza też!!!!
          • Gość: hemi Re: siłownia IP: *.chello.pl 23.08.08, 18:14
            w chelmnie silownia... zart, jak chcesz potrenowac to do swiecia www.fitness-atlas.com/ byłem, standard wysoki, i kilku klientów z... chełmna też tam przyjeżdza
    • Gość: gryf Re: siłownia IP: 80.51.140.* 24.08.08, 10:39
      Fajna ta siłownia, ale ja chciałbym na miejscu i nie musi być taka błyszcząca,
      tylko by było wystarczająco sprzętu. Bo jak oglądam na stronie "you tube" to te
      sławni kulturyści ćwiczą po piwnicach, w halach obdrapanych... klimat jak
      cholera. GDZIE!? jest siłka!?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka