lustroo 11.05.04, 09:23 Ja mogę zrobić mini kotleciki mielone, jak na I zjeździe, szybko znikły, więc nie śmiem wątpić, że były niedobre :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
angela-rt Re: papu i zrzutka na zjazd 11.05.04, 11:08 Co do papu to jeszcze nie wiem,a co do zrzutki-mozna ją określić gdy będziemy znali liczbę uczestników II zjazdu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 11.05.04, 22:37 słuchajcie, zobaczymy ile osób sie zglosi, bo może Angela wystarczy nam to samo miejsce co na I Zjeżdzie i nie trzeba będzie zamykać lokalu proponuję studenci 10 zł a my po 30 zł wnioskuję o zwolnienie opłat Redakcji i osób organizujących na miejscu to spotkanie teraz jak Wy myślicie ????????? to tylko debata A kotleciki mielone napewno Lusterko byłyby wskazane :)tradycja szampanik nalezy do mnie :)tradycja grzybki zbyszkowe również :) tradycja występ oso musowe :) tradycja itd i itd Odpowiedz Link Zgłoś
angela-rt Re: papu i zrzutka na zjazd 12.05.04, 10:28 Tradycja-Zbyszek i wiśniówka:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: papu i zrzutka na zjazd 12.05.04, 11:38 Na wisniowke to moze byc ostatnia szansa.... nie ma tej wisni, nie ma tych wisienek... Wisniowka jeszcze sie znajdzie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: papu i zrzutka na zjazd 13.05.04, 15:05 popieram pomysł zniżek studenckich:) a tak na serio, to i tak wiadomo, ze kazdy przyniesie co może i będzie bardzo fajnie, nikt nie będzie miał problemów i to jest bardzo piękne:) takie olsztyńskie chciałoby sie rzec:))) Odpowiedz Link Zgłoś
being28 Re: papu i zrzutka na zjazd 19.05.04, 19:49 Ja moge sledzie tanio kupic. Znam fajny sklep z takim asortymentem. Kupie tym razem 2 wiaderka bo pewnie i tak czesc zjem:) Odpowiedz Link Zgłoś
bpkw Re: papu i zrzutka na zjazd 19.05.04, 22:40 being28 napisał: > Ja moge sledzie tanio kupic. Znam fajny sklep z takim asortymentem. Kupie tym > razem 2 wiaderka bo pewnie i tak czesc zjem:) O Boze. Z Beinga zrobil sie prawdziwy kibol ARKI Gdynia. Tak uwielbia sledzie... Odpowiedz Link Zgłoś
being28 Re: papu i zrzutka na zjazd 19.05.04, 23:24 Kumpel z Suwalk po kilku latach w Poznaniu juz sie na Lecha przerzucil, ja bede mial pewnie do wyboru Crakowie lub Wiselke:) Jutro Tesco, w piatek Auchan taki mam plan na najblizsze dni. Moze bedzie fajna promocja na sledzie? Moze paszteciki przywioze na zjazd? Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: papu i zrzutka na zjazd 20.05.04, 07:32 Rozmawialem z Angela o zjezdzie, wydaje mi sie ze wystarczy zrzutka po 20,- i po 10,- studenci (uczniowie). Powinno wystarczyc gdyz i tak kazdy przyniesie co lubi i moze. Jesli ktos nie ma kasy to tez nie powinno byc problemem, najwazniejsze zebysmy sie spotkali w milym gronie, i przyjemnie spedzili czas. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
lustroo Re: papu i zrzutka na zjazd 20.05.04, 10:46 being28 napisał: > Kumpel z Suwalk po kilku latach w Poznaniu juz sie na Lecha przerzucil, ja bede > > mial pewnie do wyboru Crakowie lub Wiselke:) (...) A ja tylko Czarny Specjal, może też bym sie przerzuciła na Lecha :) Odpowiedz Link Zgłoś
thor_tr Re: papu i zrzutka na zjazd 20.05.04, 19:28 No to ja też coś przyniosę. 10 czy 20 zł może być:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 22.05.04, 21:15 pewnie będą nagrody ;))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
koobra Re: papu i zrzutka na zjazd 22.05.04, 23:45 gazeta to ogólnie chyba ma jakieś problemy ważniejsze ,pewnie, już nawet forum nie czytają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.04, 22:03 Angela - proponuję , byś dała już wątek na głównym o zaproszeniu na Zjazd wszystkich :) Jesteś osobą bezstronna i właścicielem naszego gniazda, Tobie najbardziej pasuje, będe Cie wspierać , jak i inni . Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: papu i zrzutka na zjazd 12.06.04, 20:11 No i ja się dorzucam Wystarczy powiedzieć co trza Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: papu i zrzutka na zjazd 12.06.04, 21:14 Moge nawet nic nie jeść, ale stanowczo protestuję przeciw temu, żeby Zbyszek tracił część imprezy robiąc za szeroko rozumianego dobrego ducha opiekuńczego. Zrzuta i pizza na zamówienie czy inne chickeny przywiezione przez firmę. Żadne lokalne grille tylko full serwis z zewnątrz, bo państwo się mają dobrze bawić. No !! :))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: papu i zrzutka na zjazd 12.06.04, 22:27 To nie jest takie proste - a kto polewa! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.04, 15:36 zamówimy szwedzki stół -to chyba będzie najlepsze wyjście Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: papu i zrzutka na zjazd 14.06.04, 12:23 te szwedy to pewnie moga wypic! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.04, 22:04 nikt nie dyskutuje na ten temat, ale ja się zobowiązuję pojechać do marketu i porobić zakupy na szwedzki stół - może być ???????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.04, 21:26 sałatkami na stół juz sie zajełam - do wyboru do koloru, powinien być cały asortymeny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.04, 22:08 Co znaczą te załatwione sałatki?? możesz jaśniej? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.04, 22:18 sałatki będą zaakupione w markecie - podjeła się tego Inka , oraz talerze i sztućce może giga masz jeszcze inną propozycję , trzeba porozmawaić , szczególnie kobietki są kulinarne jeszcze mozemy zatrzymać Inkę Nikt się nie wypowiada, więc zaczełam działać :) Jedno jest pewne, nie mozemy rozliczać się na zjeżdzie , nie mozemy też zamawiać nie wiedząc ile naprawdę nas będzie - więc szwedzki stół będzie najlepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.04, 22:23 talerze i sztućce- ok a sałatki niech się forumowicze wypowiedzą, potem zadziałamy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.04, 22:35 giga - powiem Ci szczerze nikt się nie wypowie. Musimy decydować, a to dlatego, że wiem i czuję , że powinnam zadecydować, jeszcze Andulka i Lustro oraz Inka, a Angela i tak będzie zajęta - więc moja propozycja brzmi - jak kupuję sałatki, ktoś zamówi tort , a Lustro chyba kotleciki ......... no jak , bo smam nie wiem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.04, 22:48 może ja zmówię tort - tak będzie najlepiej a na resztę umówimy sie w markecie i wybierzemy rzeczy, tylko ,żeby sie nie powtarzać to co Wy bedziecie mogli zrobić ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.04, 22:52 oso - przynieść pieprz i sól i wanilię - może się przydać serwetki też :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.04, 23:01 nie bądż aż tak wymagający, o deserze nie mówimy ;)))))))))) do lodów musza być łyżeczki, a my planujemy tylko widelce ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: papu i zrzutka na zjazd 17.06.04, 07:29 Mamy sie spotkac tylko po to zeby sie najesc? Myslalem ze spotkanie to bardziej cos dla ducha niz ciala! Zgadzam sie na wszystko, skoro taka jest potrzeba. Na zjezdzie bede po 21,00 tak jak napisalem. Bardziej niepokoi mnie ze nikt sie do zjazdu nie dopisuje. Przeciez jest forumowiczow wiecej... Tort??? litosci! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
lustroo Re: papu i zrzutka na zjazd 17.06.04, 07:56 Szampan zagryziemy mielonymi, a tort zapijemy piwem ;) Żartowałam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.04, 21:28 Oczywiście, że musza być potrawy, tym my się już zajmiemy, Lustro licze na te kotleciki, ja chyba z tortu nie zrezygnuję, dam satysfakcję dla tych co pewnie mają mnie już dość i będzie nógł wedle tradycji rzuć nim. Licze , że będzie odważny przeciwnik Olsztyna Pięknego i sam to okaże , tort będzie miał do dyspozycji. ;))))))))))))))))) Inka - zdecydowałam - zamów tort czekoladowy 2.5 kg, oblany ciemną czekoladą z białym napisem Olsztyn Piękny. giga, zdecydowałas się na jakąś zakąskę :)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.04, 21:34 jeszcze nie, ale napewno coś przygotuję:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.04, 21:42 ja myślę, ze będzie dobrze, zobaczysz, przy jedzeniu milej czas leci każdy kto przyjdzie będzie miłym gościem i nie ma co narzekać,że ze malo nas będzie, najwazniejsze , ze są chętni i doceniać co się ma, cieszyć się choćby sobą nawzajem Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: papu i zrzutka na zjazd 17.06.04, 21:46 Ok, Rita to ja zamawiam tort, czekoladowy z napisem, a jak się dowiem ile zostanie kasy to kupię jakąś wykwintną zastawę w markecie:) Będę Ci meldować:) A kasę na razie przekazałam beingowi, bo silniejszy i nie okradną. A o mówi, że je zaiwestuje w ruble transferowe:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd Inka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.04, 22:13 Inka, tylko tortu nie kupuj w markecie, choc tani, zamów w cukierni i podaj na zamówieniu jako nazwisko Gazeta Wyborcza , a wtenczas dostaniemy tort świeżuteńki , bo wszyscy sie boją mediów, może nawet dodadzą do masy więcej alkoholu ;)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
angela-rt Re: papu i zrzutka na zjazd Inka 17.06.04, 22:47 Oszalałyście??????? dziewczyny!!!!!!TORT?!Wesele sie szykuje;-) Odpowiedz Link Zgłoś
angela-rt Re: papu i zrzutka na zjazd Inka 17.06.04, 22:53 Zrzutka była ustalona,za to myslałam ze kupie beke piwa i cos do pochrupania typu paluszki,chipsiki,orzeszki,ciasteczka,owoce.Jesli macie ochote bawić sie w sałatki i takie tam to prosze bardzo,ale czy jest taka potrzeba,mysle ze jak przyniesiemy co łaska w koszyczku:jeden pomidorki innyu kotleciki bedzie dobrze.Pozdrawiam Was dziewczynki,a Oso pomysle o chlebie ze smalcem dla Ciebie- speszyl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd Inka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.04, 23:03 pomyśl Angela o smalcu dla oso, każdemu musimy dogodzić to co zrobimy bedzie dodatkowe, nie przejmuj się, będzie dobrze Angela , myślę , że nie musisz robić zamkniętego spotkania, mnie jest obojętnie i Twoich gości ugościmy ;)))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
angela-rt Re: papu i zrzutka na zjazd Inka 18.06.04, 08:47 Gość portalu: rita napisał(a): > > to co zrobimy bedzie dodatkowe, nie przejmuj się, będzie dobrze Ritko ja sie nie przejmuje,tylko myśle o Was po jakiego grzyba tak sobie głowe tym zawracacie,Ty z daleka przyjedziesz masz sie relaksować i cieszyc ze spotkania z nami a nie robic sałatki,to tylko w trosce o Ciebie.Nic juz nie mowie,widze ze Tobie sprawia to przyjemność więc zajme sie smalcem ,piwem i czyms do pochrupania,przygotuje sale i muzyke a reszta niech koszyczki przynosi,inka tort załatwia itd.hihihi Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: papu i zrzutka na zjazd Inka 18.06.04, 12:23 Angela, nie bój żaby, przyjadę na konsultacje od początku lipca i załatwimy sprawę. Ja jestem tylko posłannikiem:) A poza tym takie przygotowania maja swój smaczek. Smaczek smalcu i sałatek. Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: papu i zrzutka na zjazd Inka 18.06.04, 12:51 Smalec - świetny podkład, dłużej trzęźwi będziemy. Na dobrą sprawę chleb ze smalcem i jakieś mięso na zimno, ketchup i musztarda, by sprawę załatwiły. Oraz paluszki, chipsy (prywatnie - fuj !) orzeszki i takie tam... Sałatki z marketu w lecie - ryzyko. Lepiej już pizzę zamówić na ciepło alno inne chickeny z frytkami. No i soki, mineralna. Ale co z preparatami?? Piwo będzie na miejscu a inne?? Każdy przynosi co chce?? To może ja znowu jakiś bukłaczek winka ?? Odpowiedz Link Zgłoś
angela-rt Re: papu i zrzutka na zjazd Inka 18.06.04, 13:39 Tak Andulka bukłaczek,Zbys wiśniowka,Rita szampanskoje.Jak wymieniasz te wszystkie potrawy to juz widze jak sie w brzuszku mieszają razem z tymi napitkami,ojej juz mi słabo.Słuchajcie ja mam pania od kateringu,ktora niedrogo robiła mi jedzonko na urodziny eNki jak chcecie to moge załatwic i bedzie z bani,a sałatki nie beda z supermarketu tylko robione w dniu zjazdu,jakies kanapeczki,koreczki,doniesiemy smalczyk owoce itp i moze byc git to jak uwazacie,ja musze wiedziec wcześniej. Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: papu i zrzutka na zjazd Inka 18.06.04, 15:51 Penie że tak, catering, skoro żyjesz po nim to i my przeżyjemy :-D. Przysłać przelew ?? Odpowiedz Link Zgłoś
thor_tr Re: papu i zrzutka na zjazd Inka 18.06.04, 18:51 Mmmmm...Smalec...Schudłem przez tą sesję,będzie okazja sie poprawić;) A tak serio,to pieniążki przyniosę,resztę też,co tylko będzie trzeba:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd Inka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.04, 21:40 ja myślę, że resztę zorganizujemy na miejscu, ja przywiozę kartki na mięso ;)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd Inka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.04, 22:09 czyli wszystko mamy dograne - fajnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: papu i zrzutka na zjazd Inka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.04, 21:57 tort sie piecze inka ? Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Angie!!! 05.07.04, 09:29 Teraz na poważnie: zbiórka kasy będzie jak myślę już na miejscu ale mogę przesłać przelew jeśli wolisz. Co do wkładu własnego - rezygnuję z przyniesienia bukłaczka wina bo i tak prawie nikt tego nie pije, a jeśli zawalczę z tym sama to nie przeżyję - podobnie jak rok temu (zmartchwychwstawałam prawie całą niedzielę, lustroo, being i rita świadkami, chi, chi). Wobec tego przyniosę gozałecke i sok z grejpfruta w ilościach.... takich, żeby nie zabrakło. Mogę zrobić michę tzatziki - będziemy jechali czosnkiem, ale to jest naprawdę pycha. A tak właściwie, czy mogłabyś podać szczegóły techniczne właśnie? tzn. rozumiem, że ktoś (pewnie TY) zakłada na razie pieniądze na główne wydatki, a zbiórka będzie na zjeździe. Kto zapewnia plastyczaną zastawę, serwetki, kto jakie żarcie przynosi, kto przynosi alkohol, ile i jaki. I inne takie informacj proszę :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Angie!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.04, 21:24 Andulka, nic na poważnie, wieziemy radość do Olsztyna, a jedzonko będzie przystawką, zaufaj Angeli. W czwartek wystarczy jak dostarczymy kasę :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Angie!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.04, 21:33 będzie dobrze Odpowiedz Link Zgłoś