14.11.09, 18:08
Moja kotka najpewniej łajdaczyła się z jakimś bliżej nieokreślonym kotowatym.

Bo poinformować was trzeba, że od jakiegoś czasu posiadamy w domu dwa koty -
odratowane sierotki: Kacper i Melchior (był jeszcze Baltazar, ale nie udało
nam się go uratować). Pani Melchior rok temu powiła kocię - chłopiec o imieniu
Rosomak. Od zawsze wydawał nam się dziwny i dopiero wczoraj, patrząc na to, co
on ze swoją mamą wyprawia odkryłam, w czym problem.
To nie jest taki normalny kot. On ma - w porównaniu ze swoją mamą i wujkiem,
czyli dachowcami - krótki ogon, mniej więcej połowa tego, co tamte, tak samo
krótkie łapki i okrągły pyszczek, nie wystający z "twarzy"... Wietrzę jakiś
mezalians... Mam kociego arystokratę :)
Obserwuj wątek
    • wiarusik Re: Kot 14.11.09, 18:13
      co ze swoją mamą wyprawia?
    • mason_i_cyklista Re: Kot 14.11.09, 18:20
      a próbowałaś go ogolić?

      https://i.demotywatory.pl/uploads/1257949232_by_Wariat232323_500.jpg
      • liisa.valo Re: Kot 14.11.09, 18:22
        Oszalałeś? Uwielbiam te koty i nigdy bym im czegoś takiego nie zrobiła.

        PS Ja całe życie twierdzę, że za kotami nie przepadam, ale babka od której
        brałam te maluchy stwierdziła, że życzy sobie, żeby każdy tak "nie lubił" kotów
        jak ja :D
    • wiarusik Re: Kot 14.11.09, 18:27
      elżbietko,elżuniu,eluniu pyziata
      zadałem pytanie
      • wiarusik Re: Kot 14.11.09, 18:31
        bo ja się boję,że ty nie do końca tę hodowlę ogarniasz
        • liisa.valo Re: Kot 14.11.09, 18:44
          Ogarniam. A w najgorszym razie zostanę starą panną otoczoną kotami i parającą
          się czarną magią :D
          • wiarusik Re: Kot 14.11.09, 18:47
            oł...czarną magią powiadasz? >;)
            a masz predyspozycje? masz duszę czarną jak kociołek?
    • biala.chmurka Re: Kot 14.11.09, 19:02
      O. A masz może jakąś podobiznę tego dziwaczka? Może być Rosomak we własnej osobie :) Mój też jest mieszaniec.
      Ps. Od razu łajdaczyła... A kotowaty to co? Ona łajdaczka a on to maczo?? <ukradkiem wycieram feministyczny pyszczek bo aż się poplułam> ;-)
      • liisa.valo Re: Kot 15.11.09, 16:30
        biala.chmurka napisała:

        > O. A masz może jakąś podobiznę tego dziwaczka?

        Nie mam, ale mogę mieć :) Wszystko przez to, że cierpię na permanentny brak
        aparatu fotograficznego.
        A on nosi wdzięczne imię Rosomak, bo jako maluch też miał takie krótkie łapki i
        chodził z szeroko rozstawionymi kończynami i kojarzył mi się w pojazdami
        wojskowymi z Afganistanu :)
    • lacido Re: Kot 14.11.09, 21:48
      a mieszkam na wyspie doktora Moreau :P
      • liisa.valo Re: Kot 15.11.09, 16:32
        lacido napisała:

        > a mieszkam na wyspie doktora Moreau :P

        Że ty? :D
        • lacido Re: Kot 15.11.09, 18:28
          to było uzupełnienie Twojego postu :P
    • cookie_monsterzyca Re: Kot 15.11.09, 03:37
      Ty, no możliwe :)
      Znajomego kotka jest pół-żbikiem :)
      Po przyjściu z nią do weterynarza : "Ooo, ładnego ma Pan żbika! "
    • kadfael Re: Kot 15.11.09, 18:39
      To Ty Liska masz 3 koty? Nieźle :D
      • liisa.valo Re: Kot 15.11.09, 18:49
        Chętnie znalazłabym im dobry dom, ale problem polega na tym, że one są bardzo
        zżyte, więc nie mam serca ich rozdzielić, a w pakiecie nikt ich nie chce wziąć.
        To znaczy jeden dziad chciał, ale kiedy usłyszałam argumentację, że on mieszka
        przy ruchliwej drodze i mu ciągle ktoś te koty rozjeżdża, to mną wstrząsnęło i
        nie oddałam.
        • kadfael Re: Kot 15.11.09, 18:50
          I słusznie! A jak one Ci sie we 3 mieszczą? I co robia jak są same?
          Śpia czy demolują :)?
          • liisa.valo Re: Kot 15.11.09, 19:25
            One dużo siedzą na podwórku, więc łażą sobie po drzewach, grzeją na progu i
            różne rzeczy wyczyniają. A są słodkie i powszechnie akceptowane przez otoczenie :)
            Teraz, wieczorami i zimą siedzą przeważnie w domu, przeważnie się bawią w jakieś
            zapasy :), ale na szczęście w zabawie, więc uszkodzeń kocich ciał nie ma :) Spać
            też lubią, zwłaszcza Melchiorzyca.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka