kkuki
25.01.11, 20:01
Dostałam nową robotę.
W pon się przeprowadzam, tym razem to wielki piękny dom w centrum miasta :D
Będę miała duuuużo lepsze warunki.
Fajną szefową, która przyjęła mnie mimo tego, że przez głupie metro spóźniłam się pół godziny i nie miałam jak zadzwonić bo w tunelu zasięgu niet.
3 dziewuchy, w zasadzie 2 i pół, bo ta trzecia najstarsza to połowę miesiąca u ojca spędza, gdyż to dziecię z poprzedniego małżeństwa.
Iiiiii labradora :D
I siłownię w domu- to mnie cieszy niezmiernie :D