Dodaj do ulubionych

Adminie Bertrada masz @ nt

12.10.08, 22:05

Obserwuj wątek
    • hsirk Re: Adminie Bertrada masz @ nt 12.10.08, 22:08
      donos na hsirkowego chuja? :D
      • kontik_71 Re: Adminie Bertrada masz @ nt 12.10.08, 22:10
        Nie donos tylko prosba o usuniecie.. chyba jednak przekroczona
        zostala pewna granica..
        • hsirk Re: Adminie Bertrada masz @ nt 12.10.08, 22:11
          oczywiscie. penis cacy, chuj be, kontik cacy i kultura, hsirk cham i
          prostactwo.
          • milleniusz Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 02:23

            > oczywiscie. penis cacy, chuj be, kontik cacy i kultura, hsirk cham i
            > prostactwo.

            Hsirk, luzik, ja tam będe bronił Twojego organu, choć na * mi on. :D
    • bertrada Re: Adminie Bertrada masz @ nt 12.10.08, 22:11
      Przeczytałam i odpisałam. ;)
      • gapuchna Re: Adminie Bertrada masz @ nt 12.10.08, 22:26
        A jakie jest twoje zdanie Berti?
        • bertrada Re: Adminie Bertrada masz @ nt 12.10.08, 22:37
          No ja się mam trzymać regulaminu. A on mówi, że usuwany jest tylko spam, reklamy
          i personalne obraźliwe wątki na wyraźnie życzenie obrażanej osoby. Czyli albo
          wątek zostaje albo zmieniamy regulamin. ;D
          • kontik_71 Re: Adminie Bertrada masz @ nt 12.10.08, 22:37
            Miej tyle odwagi aby napisac reszte tego co mi napisalas..
            • hsirk XXXXXX !!!!!!!!! 13.10.08, 00:17
              tu pokazales ze jestes tylko MALYM FIUTKIEM. z pelna swiedomoscia
              zonglowac trescia priva...


              bhe.
            • bertrada Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 00:26
              W reszcie maila napisałam, że być może faktycznie forum chamieje, ale żeby
              wycinać wulgaryzmy, to potrzeba zmienić nasz wewnętrzny regulamin. A to może
              zrobić albo Paweł, jako właściciel tego forum, albo trzeba zrobić debatę, na
              której forumowicze sami zdecydują czy zmieniać ten regulamin czy nie. W końcu to
              forum cechuje demokracja i wszystko podlega głosowaniu. ;)
              • hsirk Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 00:29
                uleglas. tez bhe.

                berta odjebalo ci?

                szantaz trescia priva jest najwiekszym kurestwem przed zacytowaniem.
                a i tu nie wiedomo.
                • bertrada Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 00:33
                  Ale ja nie mam nic do ukrycia. Na prv piszę dokładnie to co na forum. Jak ktoś
                  chce, to może sobie te maile nawet opublikować.
                  • hsirk Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 00:42
                    dobrze wiesz ze nie chodzi o to czy ty masz cos do ukrycia. chodzi o
                    kurewskie podejscie drugiej strony.

                    ale to przeciez nie moze sie nawet rownac ze zbrodnia uzywania slowa
                    chuj.
                    • bertrada Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 00:46
                      Wiem, że nie o to, ale mam słaby charakter. ;D
                      Masz maila. ;)
    • dziewice haha jakis zjebany jestes chlopie hahah 13.10.08, 00:11

      • liisa.valo Re: haha jakis zjebany jestes chlopie hahah 13.10.08, 00:36
        Dziewic, kocham cię... :D
    • thank_you Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 02:12
      Odwala Tobie? Regulamin to regulamin.
    • ursyda Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 02:21
      ale spokojnie już
      kontikowi się nie spodobało i się uniosł-ma do tego prawo
      hsirkowi się nie spodobało i się uniósł (co akurat robi małą
      różnicę) - też jego prawo
      większości się nie spodobało i też macie do tego prawo
      ale czy będziecie z tegoż powodu (że użyję sforumowania mojego
      kolegi z innego forum) ale będziecie go już tak jebać z tego powodu
      do końca życia???
      coś tam dziwnego spowodowało to, że się kontik zbulwersował i
      powiedział swoje zdanie tylko, że oskarżenie go o manipulację
      forowiczami to już zakrawa na paranoję
      a hsirk to hsirk - się ma syndrom niedojebania (słowa hsirka) się o
      chujach i dupach myśli
      czy rządamy,np. od vallo postu składającego się z jednego wyrazu?
      nie, bo to niemożliwe:D
      rzekłam.
    • iberia.pl czy chamskie teksty w tym wątku 13.10.08, 11:18
      beda sobie nadal wisiec???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka