kontik_71 Re: Adminie Bertrada masz @ nt 12.10.08, 22:10 Nie donos tylko prosba o usuniecie.. chyba jednak przekroczona zostala pewna granica.. Odpowiedz Link
hsirk Re: Adminie Bertrada masz @ nt 12.10.08, 22:11 oczywiscie. penis cacy, chuj be, kontik cacy i kultura, hsirk cham i prostactwo. Odpowiedz Link
milleniusz Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 02:23 > oczywiscie. penis cacy, chuj be, kontik cacy i kultura, hsirk cham i > prostactwo. Hsirk, luzik, ja tam będe bronił Twojego organu, choć na * mi on. :D Odpowiedz Link
gapuchna Re: Adminie Bertrada masz @ nt 12.10.08, 22:26 A jakie jest twoje zdanie Berti? Odpowiedz Link
bertrada Re: Adminie Bertrada masz @ nt 12.10.08, 22:37 No ja się mam trzymać regulaminu. A on mówi, że usuwany jest tylko spam, reklamy i personalne obraźliwe wątki na wyraźnie życzenie obrażanej osoby. Czyli albo wątek zostaje albo zmieniamy regulamin. ;D Odpowiedz Link
kontik_71 Re: Adminie Bertrada masz @ nt 12.10.08, 22:37 Miej tyle odwagi aby napisac reszte tego co mi napisalas.. Odpowiedz Link
hsirk XXXXXX !!!!!!!!! 13.10.08, 00:17 tu pokazales ze jestes tylko MALYM FIUTKIEM. z pelna swiedomoscia zonglowac trescia priva... bhe. Odpowiedz Link
bertrada Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 00:26 W reszcie maila napisałam, że być może faktycznie forum chamieje, ale żeby wycinać wulgaryzmy, to potrzeba zmienić nasz wewnętrzny regulamin. A to może zrobić albo Paweł, jako właściciel tego forum, albo trzeba zrobić debatę, na której forumowicze sami zdecydują czy zmieniać ten regulamin czy nie. W końcu to forum cechuje demokracja i wszystko podlega głosowaniu. ;) Odpowiedz Link
hsirk Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 00:29 uleglas. tez bhe. berta odjebalo ci? szantaz trescia priva jest najwiekszym kurestwem przed zacytowaniem. a i tu nie wiedomo. Odpowiedz Link
bertrada Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 00:33 Ale ja nie mam nic do ukrycia. Na prv piszę dokładnie to co na forum. Jak ktoś chce, to może sobie te maile nawet opublikować. Odpowiedz Link
hsirk Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 00:42 dobrze wiesz ze nie chodzi o to czy ty masz cos do ukrycia. chodzi o kurewskie podejscie drugiej strony. ale to przeciez nie moze sie nawet rownac ze zbrodnia uzywania slowa chuj. Odpowiedz Link
bertrada Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 00:46 Wiem, że nie o to, ale mam słaby charakter. ;D Masz maila. ;) Odpowiedz Link
liisa.valo Re: haha jakis zjebany jestes chlopie hahah 13.10.08, 00:36 Dziewic, kocham cię... :D Odpowiedz Link
thank_you Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 02:12 Odwala Tobie? Regulamin to regulamin. Odpowiedz Link
ursyda Re: Adminie Bertrada masz @ nt 13.10.08, 02:21 ale spokojnie już kontikowi się nie spodobało i się uniosł-ma do tego prawo hsirkowi się nie spodobało i się uniósł (co akurat robi małą różnicę) - też jego prawo większości się nie spodobało i też macie do tego prawo ale czy będziecie z tegoż powodu (że użyję sforumowania mojego kolegi z innego forum) ale będziecie go już tak jebać z tego powodu do końca życia??? coś tam dziwnego spowodowało to, że się kontik zbulwersował i powiedział swoje zdanie tylko, że oskarżenie go o manipulację forowiczami to już zakrawa na paranoję a hsirk to hsirk - się ma syndrom niedojebania (słowa hsirka) się o chujach i dupach myśli czy rządamy,np. od vallo postu składającego się z jednego wyrazu? nie, bo to niemożliwe:D rzekłam. Odpowiedz Link