2szarozielone 21.12.08, 20:37 Pudel ma być rozrywką a nie takie jakieś... o jezu. źle mi :( jak ktoś chce, to niech zajrzy na newsa o Dohertym. Ja tam już nie wchodzę :) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dita.von.teese Re: słabo mi się zrobiło 21.12.08, 20:42 no to ja tez nie wejde, bo ja wrazliwam;( a mozesz tak w skrocie w wersji rozcienczonej o co chodzi? Odpowiedz Link
2szarozielone Re: słabo mi się zrobiło 21.12.08, 20:47 chyba żyje. nie wiem, moze to i nie pierwszy raz. ale ja mam coś z głową jeśli chodzi o ludzki układ krwionośny i samo to zdanie jest w stanie sprawić, że mam biało przed oczami. Odpowiedz Link
dita.von.teese Re: słabo mi się zrobiło 21.12.08, 20:49 no ja od zawsze mam prawie-fobie na punkcie pobierania krwi. Zaczelam mdlec w przedszkolu i potem kontynuowalam bardziej lub mniej efektownie;// Odpowiedz Link
8n Re: słabo mi się zrobiło 21.12.08, 21:53 mi raz bylo niedobrze, oddawalam krew, sielanka jak zawsze, i taki pan skonczyl oddawac i skoczylo mu nagle cisnienie i jego reka zamienila sie w fontanne, to bylo nie smaczne. a taka pani rozcierala to szmata po podlodze.. Odpowiedz Link
zoofka Re: słabo mi się zrobiło 21.12.08, 22:35 eee nawet foty nie ma... bez foty to jakoś mało pudelkowo i jeszcze mniej wiarygodnie. Majtki gwiazdeczek to łoni umią pokazać, ale żyły to już nie :( Odpowiedz Link