Dodaj do ulubionych

słabo mi się zrobiło

21.12.08, 20:37
Pudel ma być rozrywką a nie takie jakieś...
o jezu.
źle mi :(

jak ktoś chce, to niech zajrzy na newsa o Dohertym. Ja tam już nie wchodzę :)
Obserwuj wątek
    • liisa.valo Re: słabo mi się zrobiło 21.12.08, 20:42
      A co wywinął?
    • dita.von.teese Re: słabo mi się zrobiło 21.12.08, 20:42
      no to ja tez nie wejde, bo ja wrazliwam;(
      a mozesz tak w skrocie w wersji rozcienczonej o co chodzi?
      • 2szarozielone Re: słabo mi się zrobiło 21.12.08, 20:44
        żyła mu eksplodowała
        • liisa.valo Re: słabo mi się zrobiło 21.12.08, 20:46
          I co? Nie żyje?
          • 2szarozielone Re: słabo mi się zrobiło 21.12.08, 20:47
            chyba żyje. nie wiem, moze to i nie pierwszy raz. ale ja mam coś z głową jeśli
            chodzi o ludzki układ krwionośny i samo to zdanie jest w stanie sprawić, że mam
            biało przed oczami.
            • dita.von.teese Re: słabo mi się zrobiło 21.12.08, 20:49
              no ja od zawsze mam prawie-fobie na punkcie pobierania krwi. Zaczelam mdlec w
              przedszkolu i potem kontynuowalam bardziej lub mniej efektownie;//
              • 8n Re: słabo mi się zrobiło 21.12.08, 21:53
                mi raz bylo niedobrze, oddawalam krew, sielanka jak zawsze, i taki pan skonczyl oddawac i skoczylo mu nagle cisnienie i jego reka zamienila sie w fontanne, to bylo nie smaczne. a taka pani rozcierala to szmata po podlodze..
    • zoofka Re: słabo mi się zrobiło 21.12.08, 22:35
      eee nawet foty nie ma... bez foty to jakoś mało pudelkowo i jeszcze
      mniej wiarygodnie.
      Majtki gwiazdeczek to łoni umią pokazać, ale żyły to już nie :(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka