05.02.09, 11:27
Zobaczcie co ta młodzież wyprawia:
www.forumowisko.pl/lofiversion/index.php/t41688-600.html
Zimno się robi, gdy czyta się coś takiego.Nie rozumiem tego. Po co im takie
doznania?
Obserwuj wątek
    • 8n Re: Acodin 05.02.09, 12:04
      ach ta młodzież, a gdzie kupuje sie filcowe kółeczka, któze przykleja się na stópki krzeseł i stołu, żeby nie rysowały podłogi?
      • nexstartelescope Re: Acodin 05.02.09, 12:08
        W Ikei
        albo jakimkolwiek z "artykułami gospodarstwa domowego"
        albo sama zrób, z filcu i butaprenu
        • palya Re: Acodin 05.02.09, 12:11
          niee, bo wyjdzie, ze wącha klej:P
          • nexstartelescope Re: Acodin 05.02.09, 12:14
            A. To może taśma dwustronna?
    • razzmatazzy Re: Acodin 05.02.09, 12:29
      Gdzie to się zamawia, bo dziś bym sobie strzeliła jakiś koktajl?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka