Dodaj do ulubionych

Pytanie do Warszawiaków

28.02.09, 12:48
Który market AGD RTV jest największy w Warszawie?
Obserwuj wątek
    • nexstartelescope Re: Pytanie do Warszawiaków 28.02.09, 12:50
      A dlaczego ma być największy? :D
      • qw994 Re: Pytanie do Warszawiaków 28.02.09, 12:52
        Bo chcę jak najwięcej modeli sprzętu AGD obejrzeć :)
    • etwas-geheimnis Re: Pytanie do Warszawiaków 28.02.09, 13:15
      Media Markt przy Ostrobramskiej albo Electro World przy Al.Krakowskiej
      • qw994 Re: Pytanie do Warszawiaków 28.02.09, 13:57
        Dzięki! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka