forumowicz_pospolity 04.09.09, 23:49 warto bo ktos stał blisko pasa i zrobił w mega jakosci - jak na youtube cos pieknego zakochac sie idzie:) www.youtube.com/watch?v=FfDYVUQ_eAY&feature=related www.youtube.com/watch?v=ycsAzdNsGrU&feature=related Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj