Dodaj do ulubionych

Lokal Sedar

IP: *.chello.pl 27.09.04, 20:10
Takie miejsce przesympatyczne w takim pawiloniku przy Cynamonowej -
naprzeciwko bloku Alternatywy 4. I tam kiedyś było sporo klientów - a ostatnio
zamukają ok. 22, oprócz jakichś imprez w rodzaju "weterynaria z SGGW ma
urodziny", "Świerczewski, matura 1977 ma spotkanie po latach" - klienci raczej
stanowią mniejszość na sali.

Czyżby ten przesympatyczny lokalik chylił się ku upadkowi? Czy to tylko taki
wakacyjny spleen go naszedł?
Obserwuj wątek
    • Gość: senq@o2.pl Re: Lokal Sedar IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.09.04, 21:12
      Dawno tam nie bylem:-)
      Ale bardzo milo wspomniam poza tym nie jest az tak drogo :-)

      Mysle ze zrobi sie zimno i ludzie przyjada ale na dole
      jest przeciez bilard Vegas. czy cos takiego. Zawsze to jakas
      konkurencja - prawda!?

      Ja polecam Sedara !
    • Gość: Tonący Tonącybrzydkosięchwyta IP: *.aster.pl 30.09.04, 00:04
      :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka