pis_to_pic
05.02.08, 00:30
Co do śmieci , to Pan Prezes się grubo myli, bo nie ma problemu z rozliczaniem
ich od osoby.
Moim zdaniem nie ma absurdu, w finansowaniu remontu windy, można to uzasadniać
na wiele sposobów, np. jeśli będzie wadliwie działać będzie hałasować, może
spowodować pożar itp. Należy pamiętać również iż mieszkanie to nie wirtualny
kawałek jakiegoś budynku, więc skro wybraliśmy z windą…
Oczywiście można też doprowadzić sprawę do absurdu i wprowadzić skan, odcisku
palca do jazdy dźwigiem. Oczywiście profil osoby miałby zapisana wagę, i
dopóki wszyscy się nie zeskanuja, winda nie ruszy.. Wszelkie jazdy i każda
odległość będzie rejestrowane, a na koniec miesiąca każdy lokator otrzyma
rozliczenie z jazdy.
Pan w górę czy na dół ?
Nie k*r*a w bok !