14.04.10, 15:24
Chciałbym uspokoić platformersów, nowym prezydentem będzie Ela Jakubiak i to
już w pierwszej rundzie, Bronek może już zapuszczać wąsa z powrotem
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka