forelle15 14.04.10, 15:24 Chciałbym uspokoić platformersów, nowym prezydentem będzie Ela Jakubiak i to już w pierwszej rundzie, Bronek może już zapuszczać wąsa z powrotem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj