Gość: polskiglupek
IP: *.adsl.inetia.pl
28.10.11, 09:25
Mam życzenie by mnie skremowano i nigdzie nie zakopywano, tylko wysypano, lecz to jest niezgodne z prawem.
Dlaczego moi bliscy mają być obciążeni jakimś grobowcem i opłatami z tym związanymi, w którym i tak nic ciekawego nie ma, a są tylko same problemy.