haen2010
04.02.14, 09:28
Rarytas na rynku mediów, schamiałych i załganych równo z tabloidami. Nawet Stokrotka schowała swoje szpony i zaprezentowała normalną polską dyskusję. Oczywiście, dzięki księgowej ze Śląska, która wylicytowała obecność w jej programie i polityka za jedyne 15 tys na WOŚP. Przy czym będzie głosować na Millera, co po tej rozmowie wcale nie jest pewne.
Janusz Palikot w wybornej formie, oby tak dalej.
www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET