IP: *.ekspres.net.pl / *.ekspres.net.pl 22.11.04, 09:05
Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać każe mu zamieszkać w łudzkim !!! Żal mi was łodzianie ale Wy dalej , nawet po tych wszystkich aferach dalej jak byliście baranami tak będziecie dalej.
Obserwuj wątek
    • Gość: oz Re: Kuroń IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.11.04, 11:10
      to była szkoła specjalna ja rozumiem, więc udzieliło się kierownictwu i
      nauczycielom. dzięki bogu radni szybko zareagowali.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka