IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.05, 21:21
Chcialabym uslyszec Wasze opinie na temat tego tygodnika. Dla mnie to przerob
najgorszych odpadow z polskiej prasy, razenie sensacyjkami, tematyka -
wladza, kasa, seks. Taki tabloid w skondensowanej wersji. I zbyt duzy Łodzio-
centryzm.
Obserwuj wątek
    • konopielka80 Re: Angora 04.05.05, 09:55
      Kiedyś czytałam Angorę regularnie, ale to było kilka lat temu..Potem strasznie się popsuła, idiotyczne tematy na okładce, szukanie sensacji.. Teraz tylko od czasu doczasu przeglądam, ale głównie Peryskop czyli artykuły z prasy zagranicznej, to chyba jeden z lepszych ich działów. A reszta...niestety zbyt dużo taniej sensacji...
      • Gość: estratos Re: Angora IP: *.uni.opole.pl 04.05.05, 19:19
        od peryskopu wole...forum ;-)
        • Gość: franzy Re: Angora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.05, 20:56
          Jedna ogromna wada Angory jest strasznie flejtuchowata szata graficzna. Juz to
          odrzuca mnie od niej na kilometr.
          • Gość: Aga Re: Angora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.05, 11:50
            Szta graficzna jest rzeczywiście kiepska. Ale mają i ciekawe rubryki np. o ortografii, poezję, dodatek dla dzieci...
    • Gość: allka Re: Angora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 20:04
      Dla mnie Angora to brukowiec. W ostatnim numerze na przykład można było
      ściągnąć tapetę do telefonu; wszystko byłoby OK gdyby nie to, że tapety były
      wyłącznie pornograficzne. Zniesmaczające artykuły, tania sensacja... po prostu
      beznadzieja!
    • Gość: geek Re: Angora IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 04.09.05, 21:17
      Angora jest taka, jakie sa polskie gazety. Z pustego w prozne nawet Salomon nie
      przeleje...
      • Gość: KIr Re: Angora IP: *.lubsza.sdi.tpnet.pl 04.09.05, 21:37
        Gość portalu: geek napisał(a):

        > Angora jest taka, jakie sa polskie gazety. Z pustego w prozne nawet Salomon nie
        > przeleje...

        Może nie tyle "jakie sa polskie gazety" ale o czym piszą czasami te gazety i co
        im przechodzi czasami całkiem na "sucho":DDDD.Czy je łajać?ZA co?za nowy
        styl?Ekspresso Urbano Hill?
        Pozdrawiam
        Kir
      • dr.kidler Re: Angora 04.09.05, 22:26
        Gość portalu: geek napisał(a):

        > Angora jest taka, jakie sa polskie gazety. Z pustego w prozne nawet Salomon
        nie
        > przeleje...

        A gazety takie jacy sa ich czytelnicy...
    • dr.kidler Re: Angora 04.09.05, 23:01
      Gość portalu: kami napisał(a):

      > Chcialabym uslyszec Wasze opinie na temat tego tygodnika. Dla mnie to przerob
      > najgorszych odpadow z polskiej prasy, razenie sensacyjkami, tematyka -
      > wladza, kasa, seks.

      Nie tylko.
      Sporo w niej czasem ciekawych przedrukow
      z prasy regionalnej.
      Czolowe tygodniki olewaja 38 milionoiw
      Polakow, zajmujac sie tylko 2 milonami Warszawiakow.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka