alkud 09.11.05, 23:16 "Nowy Dzień"??? Lepiej brzmii "PRAWDA" :o))))))))) ------------ FRANCJA: wojna domowa religiapokoju.blox.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: edek Nowy Brzask IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.11.05, 00:03 ciekawe, czy zadebiutuje tez w necie, bo przeciez kupowac nie bede. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gall z Inowłodza Re: Nowy Brzask IP: *.chello.pl 10.11.05, 00:08 już jest reklama w necie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: portal Nie brukowiec? Myslę, że ten ogólnikowy opis to IP: *.idzik.pl / *.idzik.pl 10.11.05, 16:48 opis włąśnie brukowca. Może wtedy Wyborcza troche przywróci poziom? bo ostatnio zaczęła się staczać na pozycje brukowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M&M Dokładnie!! GW wróć na swój poziom!! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.11.05, 00:18 Moze kiedy wyszedł ten pół-brukowiec to Wyborcza wróci do swojego poziomu... Może mniej będzie tandetnych artykułów i błedów merytorycznych, a więcej analiz, felietonów, opinii i profesjonalnego dziennikarstwa. No i przydałoby się troche większe wsparcie PO na łamach gazety... Wyborcza nigdy nie będzie kojarzona z apolitycznym wydawnictwem, więc mozecie smialo prezentowac swoje poglady!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Nie brukowiec? Myslę, że ten ogólnikowy opis IP: *.dial.allstream.net 11.11.05, 15:22 Co rozumiesz przez wydawce.To nie bedzie Polska "gazeta",to bedziegazeta cenzurowana i kierowana przez wywrotowa grupe micnika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mimikra Tylko dlaczego namawiają do wyrzucania "Gazety IP: *.icpnet.pl 11.11.05, 20:14 Wyborczej" w reklamach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ekspert prasowy nie liczylbym na nic cudownego IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 10.11.05, 17:45 Winieta tej gazety na ich stronie wyglada jak winieta brukowca. Krzykliwy czerwony kolor i zapewne wiele duzych zdjec. Z doswiadczenia wiem, ze zapewnienia wydawcy co do tytulu maja za zadanie glownie zachecic do kupna danego produktu a nie rzetelnie informowac potencjalnego nabywce. Nie liczylbym wiec na nic cudownego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodo Re: Kolejny szmatlawiec nasycony lewacka propagand IP: *.san-francisco-14rh15rt.ca.dial-access.att.net 11.11.05, 04:34 a pod wplywami Sorosa. Siejacy zwycieski pochod globalizmu (piewsze owoce mamy we Francji). Podobnie jak kiedys prasa komunistyczna, przesycony demagofia i urabianiem ludzi zdezorientowanych . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcinkiewicz Re: Kolejny szmatlawiec nasycony lewacka propagan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.05, 17:30 Że też nie wszystkie dodo wyzdychały! Stawaj w oknie i skacz - nielocie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Jeśli Gazeta Wyborcza stała się brukowcem .... IP: *.orange.pl 11.11.05, 09:39 to jakie miejsce chce zająć nowy dziennik ? Chyba poniżej bruku ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jp Re: Nowy Brzask IP: 213.25.50.* 10.11.05, 11:45 U schyłku komuny w jednym prowincjonalnym miasteczku na Ukrainie spotkałem się z gazetą o podobnym tytule: "Zaria kommunizma". Odpowiedz Link Zgłoś
magdusia_2005 Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada 10.11.05, 10:43 A mnie GW zaczyna wkurzać za pr, który robi Agorze na swoich łamach. A już najbardziej się zdziwiłam, jak Vadim Makarenko, swoją drogą świetny dziennikarz, zaczął słodko tekst dzwonkiem. Sorry, ale to żenujące... Bleeee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: us3 Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada IP: *.acn.waw.pl 10.11.05, 14:20 WSJ sie klania moja panno. tak się po prostu pisze na swiecie Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada 10.11.05, 14:42 > A mnie GW zaczyna wkurzać za pr, który robi Agorze na swoich łamach. Dziwne to by było, gdyby GW ujadała na swoich łamach na własnego właściciela. BTW, cena wskazuje, że chcą konkurować z moim "ukochanym" Faktem, ale nie wiem, czy im się uda. Muszą jeszcze odpowiedni sposób redagowania tekstów przyjąć, bo te, choć coraz gorsze, a w "Metro" wręcz żenujące, nie umywają się do tabloidowego stylu ze swojskiego Axel-Springer-Verlag. Panowie, pisząc jak w GW nie zdobędzie tej rzeszy czytelników o IQ poniżej 90! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e.p. Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 10.11.05, 17:48 kotek.filemon napisał: > Dziwne to by było, gdyby GW ujadała na swoich łamach na własnego właściciela. Obowiazkiem dziennikarzy jest rzetelnie informowac o bierzacych tematach a nie podlizywac sie wlascicielowi. Jezeli faktycznie oba dzienniki maja ze soba konkurowac to dlaczego GW nie moze krytykowac ND? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojek Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada IP: 10.200.56.* 10.11.05, 20:21 Może. Tylko za co, skoro go jeszcze nawet nie ma? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nicos Ściągnąłem to sobie niedawno IP: *.spider.pl / 195.116.20.* 10.11.05, 14:40 "Ściągnąłem to sobie niedawno." Ciekawe jakiego programu P2P używał. Gościu przypadkiem się przyznał na łamach gazety.pl, że piratuje :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muka! Re: Ściągnąłem to sobie niedawno IP: *.aster.pl 10.11.05, 16:16 Dzwonek do komórki? Z P2P? Ty głupi czy tylko udajesz? Odpowiedz Link Zgłoś
vontrompka Re: Ściągnąłem to sobie niedawno 11.11.05, 09:13 jakiś problem? ja swój zripowałem z CD... -- vontrompka Odpowiedz Link Zgłoś
zardozz politycznie poprawna papka dla lewaków 10.11.05, 14:57 i innych pederastów. Taka w stylu Agory, i "wartości" które wyznaje. Znak rozpoznawczy - tęcza w prawym górnym rogu www.nowydzien.pl :-)))PPP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ep Re: politycznie poprawna papka dla lewaków IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 10.11.05, 17:50 Czy lewakow raczej nie chrakteryzuje kolor czerwony? Co ma tecza do tego??? Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinas Re: politycznie poprawna papka dla lewaków 11.11.05, 12:17 zardozz napisał: > i innych pederastów. Taka w stylu Agory, i "wartości" które wyznaje. > Znak rozpoznawczy - tęcza w prawym górnym rogu www.nowydzien.pl > > :-)))PPP Aha. To dla pedziów bedzie to gazeta???? No i słusznie. Im też należy się coś od życia. Szczególnie w tej ciemnogrodzkiej Polsce .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 15:03 To są słowa z wiersza - piosenki Edwarda Stachury,które śpiewa Stare Dobre Małżeństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KONSERWA Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 15:04 Tytuł wart nagrody darwina, albo złotej maliny. Poza tym Mchnik pisze o tym na końcu-na bankierze chodziło juz wczoraj a w branży od tygodnia(Press. ciekawe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psiakość Taki pozytywny dziennik IP: 217.153.26.* 10.11.05, 15:09 Jeśli pozytywny charakter tytułu NIE BĘDZIE w rażącej opozycji do dramatycznych (tabloidowych)tytułów, to jestem za. Ale jak zdobyć czytelników Faktu i innych brukowców bez plugawych temacików walących po oczach? Pytanie retoryczne. Pozytywny przekaz, ciepłe, przyjazne kolory, to fetysze. Miałkość i nijakość, to tagline'y (prawdziwe hasła) sformatowanych mainstreemowych mediów. Więc propozycja alkuda, jest całkiem na rzeczy. W "PRAWDZIE", też nic nie było prawdą. Jak u Orwella. Szkoda, że nikt tego nie widzi. _ Pies na kaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poeta Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 15:11 Bardzo dobry tytuł bo słowa zaczerpnięte z wiersza Edwarda Stachury.Myślę że to zobowiązuje do tworzenia czegoś pięknego.Życzę sukcesów całej redakcji "Nowego Dnia. " Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafau Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada IP: *.isinfo.pl 10.11.05, 15:19 "Spotkanie naczelnych nowego dziennika Agory z szefem marketingu przerywa dzwonek telefonu. "Bo nowy dzień wstaje, bo nowy dzień wstaje..." - słychać Stare Dobre Małżeństwo w komórce. - Ściągnąłem to sobie niedawno - śmieje się Michał Rutkowski odpowiedzialny za marketing dziennika "Nowy Dzień"." Brzmi conajmniej jak relacja ze spotkania amway'a Odpowiedz Link Zgłoś
antysalon michnik uczynil z gw cos na wzor prawdy, moskiewsk 10.11.05, 17:32 wiec agora musi szukac wiarygodnego, niezaleznego dziennika ogolnopolskiego! tylko kto uwierzy po latach bolszewizmu michnika i wyborczje ze to srodowiskoAGORA jest w stanie stworzyc cos opiniotworczo-uczciwo-niezalezne??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ekspert prasowy Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 10.11.05, 17:39 Beznadziejny tytul (tchnie mi to troche "Naszym Dziennikiem"- nawet skrot jest ten sam...). Poza tym w ogole nie rozumiem decyzji spolki ktora sama tworzy konkurencje dla swojej wlasnej gazety. Byloby to zrozumiale gdyby cena nowego dziennika nie byla tak niska. Jednak jest inaczej. Chyba czlonkow zarzadu spolki ogarnelo przeswiadczenie, ze czytelnicy GW w duzej mierze pozostana przy tej gazecie, niezaleznie od tego co bedzie nowego na rynku. Jednak mi sie wydaje, ze skoro ten "Nowy Dzien" nie bedzie "Faktem" a dziennikiem srodka i bedzie wydawany przez te sama spolke to odplyw czytelnikow bedzie glownie uderzal wlasnie w GW. Odpowiedz Link Zgłoś
pressforum Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada 10.11.05, 18:21 taki ekspert a nie wie, ze nie o czytelnikow chodzi tylko o reklamodawcow hi hi. czytelnicy to argument, ktorym nakreca sie reklamodawcom ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Samson Zatopic Agore za klamstwa! IP: *.sympatico.ca 10.11.05, 18:48 Powinnismy bojkotowac wszelkie wydawnictwa tej klamliwej i oszczerczej firmy. Ludzie nie kupujcie wiecej GW i innych szmatlawcow nalezacych do Agory! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek1 Re: Zatopic Agore za klamstwa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 19:11 Nie czytaj i nie namawiaj do bojkotowania, ja np. Naszego Dziennika i NIE nie czytam, ale jeżeli ktoś wierzy bardziej Rydzykowi i Urbanowi niech czyta. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.szfajcner Re: Zatopic Agore za klamstwa! 10.11.05, 21:41 Gość portalu: Samson napisał(a): > Powinnismy bojkotowac wszelkie wydawnictwa tej klamliwej i oszczerczej firmy. > Ludzie nie kupujcie wiecej GW i innych szmatlawcow nalezacych do Agory! Jezeli nie chcesz nabawic sie ciezkiej nerwicy z powodu frustracji, to takie apele oglaszaj w Radio Maryja, albo w Naszym Dziennku na przyklad. U nich moze odniesiesz zrozumienie i sukces. Tutaj w wiekszosci sa tacy ludzie ktorzy albo juz nie czytaja Gazety, albo niegdy nie czytali i o tym wlasnie opowiadaja. Notabene, przwaznie jest to jedyne co maja do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinas Re: Zatopic Agore za klamstwa! 11.11.05, 12:20 Gość portalu: Samson napisał(a): > Powinnismy bojkotowac wszelkie wydawnictwa tej klamliwej i oszczerczej firmy. > Ludzie nie kupujcie wiecej GW i innych szmatlawcow nalezacych do Agory! Spoko. Nie kupujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fando Tytul do bani IP: 80.51.51.* 10.11.05, 19:25 Oni sie myla. Tytul nie jest zachecajacy. Glupio to brzmi: "poprosze nowy dzien". Na dodatek jest to tytul dobry tylko na start, bo jak sie "ulozy", to juz bedzie malo zachecajacy i adekwatny. Ale coz. Marketing jest odpowiedzia na wszystkie pytania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ep Re: Tytul do bani IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 10.11.05, 20:29 Zgadzam sie w stu procentach. Tytul jest po prostu totalnie chybiony. Dziwie sie, ze to przeszlo bo przeciez Agora ma jakies doswiadczenie na rynku prasowym. A tu taki blamaz... Odpowiedz Link Zgłoś
dr.szfajcner Re: Tytul do bani 10.11.05, 21:42 Gość portalu: ep napisał(a): > Zgadzam sie w stu procentach. Dlaczego? Jaki bylby dobry? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T-800 Re: Tytul do bani IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 11.11.05, 15:32 A co, Ty go wymyśliłeś, że tak się dopytujesz? Tutuł tak samo cienki jak np. "Ozon". Chociaż niżej "Ozonu" to już chyba upaść nie można (chodzi mi tylko o tytuł). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chomsky nowy dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 19:27 wstał po wyborach, tylko jakoś mroczno się zrobiło od razu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ep Re: nowy dzień IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 10.11.05, 20:32 Duzo lepszym pomyslem byloby stworzenie popoludniowki. To jest prawie zupelnie nietkniety rynek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bingo Re: nowy dzień IP: 212.75.100.* 10.11.05, 20:58 Czekam na rubryke dla gotujacych pederastow, majsterkuajcych lesbijek i szydelkujacych she-male'i. Wtopka kasy, agoro. Wyborcza kupuje tylko w piatki, ale to juz tylko z przyzwyczajenia bo i tak wyrzucam nieruszana w poniedzialek. Sorry, chlopaki... Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinas Re: nowy dzień 11.11.05, 12:22 Gość portalu: chomsky napisał(a): > wstał po wyborach, tylko jakoś mroczno się zrobiło od razu... Bo zapomniałeś zdjąć ciemne okulary... Odpowiedz Link Zgłoś
sioban Prosta nazwa ? 10.11.05, 21:36 Chyba bardziej prosta niż FAKT nie może być łatwa ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada IP: *.streamcn.pl 10.11.05, 23:02 Prawda o nowej gazecie Agory jest prosta. GW nie jest w stanie przescignac Faktu, wiec Agora rzuca na rynek nowy tytul. Chodzo i zdetronizowanie Faktu na pozycji lidera wsrod gazet ogolnopolskich. Odpowiedz Link Zgłoś
iglas2 Nowy dzień...tak samo denny jak w wykonaniu SDM? 10.11.05, 23:38 SDM wykonuje poezję śpiewaną Stachury i innych tak jak Fakt udaje, że pisze o prawdziwym zyciu...Jeśli to ma być wzorzec Nowego dnia to gratuluję mądrości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mały nowy KATEHIZM ....Agory !!!! IP: *.chello.pl 10.11.05, 23:45 ...Myśl przewodnia p Michnika się skończyła ( ośmieszyła się ) ........czas na NOWOŚĆ !!! KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ !!!!konkurencja dla wyborczej ???? Bajki są jeśli się nie mylę w TV o 19:00 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brzoza Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.05, 00:59 Może trzeba znaleźść nową drogę do czytelników, czekam na propozycje. Odpowiedz Link Zgłoś
alex200 Nowy Papier Toaletowy! 11.11.05, 01:22 Ale liczę, że po pierwszym szoku, spowodowanym wynikami sprzedaży zarząd Agory zachowa się ambitnie i nadal będzie inwestował w ten projekt... pogrążając także gazetę wyborczą. Najbardziej rozbawiła mnie przy tym wszystkim atmosfera tajemniczości wokół nowego i według zapowiedzi - programowo nudnego brukowca. To tak, jakby trzymać w tajemnicy uruchomienie produkcji garnków, albo papieru toaletowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada IP: *.acn.waw.pl 11.11.05, 02:37 Kolejna zalosna proba Agory pokazania ze cos potrafia. Nic nie potrafia. Dostali tylko Wyborcza w przydziale z okraglego stolu a jesli potem cos probowali tworzyc to nigdy nie wyszlo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Nowy dziennik Agory zadebiutuje 14 listopada IP: *.153.240.225.pentex.pl 11.11.05, 05:21 "Nowy Dzien" nastaje - bo zmierzch "GW" sie zblizyl. Odpowiedz Link Zgłoś