Gość: noga_y_medialna IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.07.06, 08:33 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: noga_y_medialna Re: Kuba Wojewódzki - luzacki, czy wyluzowany IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.07.06, 08:53 Czy o Jakubie Wojewódzkim można powiedzieć, że jest wyluzowany? Myślę , że na swój LUZACKI portret ciężko pracuje i jest mocno tym przejęty. Świadczy o tym lekko rozbiegane spojrzenie, zawsze zahaczające o jakąś karteczkę, mimo iż jego show nie jest audycją emitowaną na żywo. Jego dowcipno - złośliwe pytania, czy puenty noszą znamiona raczej przygotowanych dużo wcześniej niż spontanicznych. A więc wyluzowany, czy tylko (aż?) luzacki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żywa_y_Bronia Gość portalu: noga_y_medialna IP: *.chello.pl 15.08.06, 23:21 Pozdrawiamy Panią Agatę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j23 kretyn, prostak, cham... dla kasy zrobi wszystko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.06, 12:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: neon Re: kretyn, prostak, cham i...czubek IP: *.wlan.pl 12.07.06, 16:42 Ludzie pchają się do jego programu jak ćmy do latarni. Pamiętam jak ten czubek robił z Tuska durnia. Że się mądrala Tusk na nim nie poznał... Odpowiedz Link Zgłoś
dr.szfajcner Re: kretyn, prostak, cham i...czubek 12.07.06, 19:07 Gość portalu: neon napisał(a): > Ludzie pchają się do jego programu jak ćmy do latarni. Pamiętam jak ten czubek > robił z Tuska durnia. Że się mądrala Tusk na nim nie poznał... Z Kaczynskiegio nie musial robic. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.szfajcner Re: kretyn, prostak, cham i...czubek 12.07.06, 19:39 mily_panocek napisała: > I nie mógł Zgadzam sie. Odpowiedz Link Zgłoś
inna_pora Re: a Pospieszalski to bezstronny jest 12.07.06, 20:41 tak jak Wojewódzki wyluzowany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiesio Re: kretyn, prostak, cham i...czubek IP: 85.222.20.* 13.07.06, 00:28 A Dr. zawsze swoje :D Odpowiedz Link Zgłoś
dr.szfajcner Re: kretyn, prostak, cham i...czubek 13.07.06, 07:11 Gość portalu: Wiesio napisał(a): > A Dr. zawsze swoje :D dr. - jak juz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: docent kto ci dał doktorat? dr a nie dr. !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 13:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syn żydówki ścierwem byłeś, jesteś i będziesz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 22:06 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiesio Re: Doktoraty "se wzieli" twoi krewni z UB. IP: 85.222.20.* 17.07.06, 18:29 Rasista. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiesio Re: kretyn, prostak, cham i...czubek IP: 85.222.20.* 17.07.06, 18:28 Dr, bez kropki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ! Re: kretyn, prostak, cham i...czubek IP: *.flashnet.pl 17.07.06, 18:50 neon napisał(a): Pamiętam jak ten czubek > robił z Tuska durnia. Że się mądrala Tusk na nim nie poznał -------------------- bzdura! wchodził mu w dup_sko bez wazeliny! na dokładkę jeszcze w pupcię jego synulka! zreztą ten kretyn nie ukrywa, że popiera "prawie prezydenta" i jego "wiecznie przegranych"! cóż - typowy przykład elektoratu - typowych zakompleksionych ludzi, którzy dopisują sobie etykietkę "inteligentów" ;) zresztą co można innego powidzieć o człowieku, któy zdążył oblać dwa lata w szkole średniej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matysoss prowincjusz IP: 194.204.151.* 13.07.06, 16:34 zauważyłem że imponuje mu to że zna córkę tuska. wstydzi się tego że nie jest z warszawy a z małego miasteczka na pomorzu :) taki z niego miastowy w pierwszym pokoleniu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twoja_stara Re: Kuba Wojewódzki - luzacki, czy wyluzowany IP: *.nyc.res.rr.com 14.07.06, 08:00 To jest pytanie i "temat" dla psychiatry a nie na forum dotyczacych mediow. Odpowiedz Link Zgłoś