Dodaj do ulubionych

Kuba Wojewódzki - luzacki, czy wyluzowany

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.07.06, 08:33
Obserwuj wątek
    • Gość: noga_y_medialna Re: Kuba Wojewódzki - luzacki, czy wyluzowany IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.07.06, 08:53
      Czy o Jakubie Wojewódzkim można powiedzieć, że jest wyluzowany? Myślę , że na
      swój LUZACKI portret ciężko pracuje i jest mocno tym przejęty. Świadczy o tym
      lekko rozbiegane spojrzenie, zawsze zahaczające o jakąś karteczkę, mimo iż jego
      show nie jest audycją emitowaną na żywo. Jego dowcipno - złośliwe pytania, czy
      puenty noszą znamiona raczej przygotowanych dużo wcześniej niż spontanicznych.
      A więc wyluzowany, czy tylko (aż?) luzacki?
      • Gość: żywa_y_Bronia Gość portalu: noga_y_medialna IP: *.chello.pl 15.08.06, 23:21
        Pozdrawiamy Panią Agatę!
    • Gość: j23 kretyn, prostak, cham... dla kasy zrobi wszystko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.06, 12:01
      • Gość: neon Re: kretyn, prostak, cham i...czubek IP: *.wlan.pl 12.07.06, 16:42
        Ludzie pchają się do jego programu jak ćmy do latarni. Pamiętam jak ten czubek
        robił z Tuska durnia. Że się mądrala Tusk na nim nie poznał...
        • dr.szfajcner Re: kretyn, prostak, cham i...czubek 12.07.06, 19:07
          Gość portalu: neon napisał(a):

          > Ludzie pchają się do jego programu jak ćmy do latarni. Pamiętam jak ten
          czubek
          > robił z Tuska durnia. Że się mądrala Tusk na nim nie poznał...

          Z Kaczynskiegio nie musial robic.
          • mily_panocek Re: kretyn, prostak, cham i...czubek 12.07.06, 19:19
            I nie mógł.
            • dr.szfajcner Re: kretyn, prostak, cham i...czubek 12.07.06, 19:39
              mily_panocek napisała:

              > I nie mógł

              Zgadzam sie.

              • inna_pora Re: a Pospieszalski to bezstronny jest 12.07.06, 20:41
                tak jak Wojewódzki wyluzowany
          • Gość: Wiesio Re: kretyn, prostak, cham i...czubek IP: 85.222.20.* 13.07.06, 00:28
            A Dr. zawsze swoje :D
            • dr.szfajcner Re: kretyn, prostak, cham i...czubek 13.07.06, 07:11
              Gość portalu: Wiesio napisał(a):

              > A Dr. zawsze swoje :D

              dr. - jak juz.


              • Gość: docent kto ci dał doktorat? dr a nie dr. !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 13:29
                • dr.szfajcner Doktoraty "se wzieli" twoi krewni z UB. 13.07.06, 20:06
                  • Gość: syn żydówki ścierwem byłeś, jesteś i będziesz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 22:06
                  • Gość: Wiesio Re: Doktoraty "se wzieli" twoi krewni z UB. IP: 85.222.20.* 17.07.06, 18:29
                    Rasista.
            • Gość: Wiesio Re: kretyn, prostak, cham i...czubek IP: 85.222.20.* 17.07.06, 18:28
              Dr, bez kropki.
        • Gość: ! Re: kretyn, prostak, cham i...czubek IP: *.flashnet.pl 17.07.06, 18:50
          neon napisał(a):
          Pamiętam jak ten czubek
          > robił z Tuska durnia. Że się mądrala Tusk na nim nie poznał
          --------------------
          bzdura! wchodził mu w dup_sko bez wazeliny! na dokładkę jeszcze w pupcię jego
          synulka! zreztą ten kretyn nie ukrywa, że popiera "prawie prezydenta" i
          jego "wiecznie przegranych"! cóż - typowy przykład elektoratu - typowych
          zakompleksionych ludzi, którzy dopisują sobie etykietkę "inteligentów" ;)
          zresztą co można innego powidzieć o człowieku, któy zdążył oblać dwa lata w
          szkole średniej?
    • Gość: matysoss prowincjusz IP: 194.204.151.* 13.07.06, 16:34
      zauważyłem że imponuje mu to że zna córkę tuska. wstydzi się tego że nie jest
      z warszawy a z małego miasteczka na pomorzu :) taki z niego miastowy w
      pierwszym pokoleniu :)
    • Gość: twoja_stara Re: Kuba Wojewódzki - luzacki, czy wyluzowany IP: *.nyc.res.rr.com 14.07.06, 08:00
      To jest pytanie i "temat" dla psychiatry a nie na forum dotyczacych mediow.
    • boska-komedia raczej to beznadziejny chamus 16.08.06, 01:00
    • Gość: kumentatur raczej prostacki IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.06, 09:45
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka