Dodaj do ulubionych

Pytanie serio.

17.10.06, 09:35
Najchetniej na priva. Witam. Nie ma mnie w Kraju, ale chce sluchac czegos PO
POLSKU. Ale BEZ "polityki", a juz na pewno BEZ tego nabozno-chrystusowo-
maryjnego czarodziejstwa, narastajacego w serwilistycznych przeciez wobec
aktualnej Wladzi mediach Rzeczpospolitej Ciemnogrodzkiej...
Prosze usilnie o jakies namiary na Radio ALTERNATYWNE. Gdzie nie spotkam
nawet cienia jakiegokolwiek KOSCIOLA, ani bicia piany na temat najnowszych
jaselek tej bandy przestepcow na Wierchuszce. Istnieje takie Radio moze w
Pomrocznej ? Nie uwierze, ze NIE ?... :-)))..

Please !...

Cy Tata cyta cytaty z Tacyta ?
Obserwuj wątek
    • gaianer To jest forum Milosnikow Radia... 17.10.06, 09:49
      ...jak sprawdzilem ponownie.. Czyli zadaje pytanie pod WLASCIWY jak najbardziej
      adres ?... Please...
    • gaianer Czy to jest forum... 17.10.06, 10:23
      ...POLITYCZNEGO..hmm.. "radia" ?.. Czyzbym JEDNAk znalazl sie na NIEWLASCIWYM
      forum z moim pytaniem, jako milosnik RADIA, jako takiego ? Nie mylic z ta
      kloaka, ktora leje sie z glosnikow w Pomrocznej na wszelkich kontrolowanych
      (jawnie i skrycie) kanalach w Najjasniejszej Pomrocznej ostatnio ?
      • gaianer Jasne. Opuszczam to Kolko Wzajemnej Adoracji.. 17.10.06, 10:28
        Po prostu wrzucilem na Googlach haslo "Radio alternatywne" i wyskoczylo
        wszystko to, co chcialem. Dziekuje serrdecznie za uprzejma pomoc Szanownych
        Forumowiczow. BARRRdzo serrdecznie..
    • kura56 Re: Pytanie serio. 17.10.06, 11:47
      Zapuść sobie Capital Radio, za moich czasów to bylo najlepsze radio w Londynie.
      Tam na pweno nie usłyszysz tego, co cię tak drażni. Żadnego bogoojczyźnianego
      gadania ani katolicyzmu, którego jako świaatły przedstawiclie narodu na
      obczyźnie, musiałbyś się wstydzić.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka