Gość: e IP: *.crowley.pl 07.05.07, 15:26 nooo.. tragedia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: galgamek Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.07, 15:34 Co za róża, czy puszczaja piosenke uznanej wokalistki, która pozwoliła uzyć jej do reklamy, czy sztuczny twór (jakich zreszta wiele). Muzyka to muzyka i o ile nie ma w utworze wyraźnego prezkazu "kupuj", nie powinni robić afery Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SIl3ncio Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.profiline.pl 07.05.07, 16:55 "BBC, jako publiczny nadawca, utrzymujący się z obowiązkowego abonamentu nie może puszczać reklam na antenie. " Gdyby polskie radio i TVP stosowało podobne praktyki to z miłą chęcią płaciłbym abonament radiowo-telewizyjny. Serio!. Nie znoszę obecnych jednak praktyk, że z jednej strony TVP trzepie niezłą kasę na komercyjnych reklamach, a z drugiej strony wyciąga rękę po abonament. Albo rybki albo akwarium - niech się w końcu zdecydują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gvr Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 15:46 > Albo rybki albo akwarium - niech się w końcu zdecydują. idiotyczna metafora Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotrek Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.chello.pl 08.05.07, 06:19 Czy to jest jakis problem z tym ze nie mozna reklam w BBC? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dexter Polskie Radio i TVP bez reklam? IP: 193.108.194.* 08.05.07, 07:38 > BBC, jako publiczny nadawca, utrzymujący się z obowiązkowego > abonamentu nie może puszczać reklam na antenie. A u nas TVP i Polskie Radio puszczają reklamy i żądają abonamentu. Dlaczego nie korzystają z najlepszego wzorca jakim jest BBC? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mi1sty Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.pg.com 08.05.07, 10:33 Kawalek średni, ale Shockwaves to fajna rzecz. Zwlaszcza krem artystyczny nielad:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Greg Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.idc.faurecia.com 08.05.07, 10:42 To w BBC graja w tenisa? Co to jest, kurna, set w radiu???? Polska mowa zapomnieli, czy translator nie wydolil? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikstejp Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 13:39 heh set aka mixtape nie ma bezpośredniego odpowiednika w j. polskim z tego co mi wiadomo. W branży radiowej i muzycznej (polskiej też) to bardzo częste określenie. Odpowiedz Link Zgłoś
sztuka.latania Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC 08.05.07, 17:55 W Polsce tez uzywa sie okreslenia "set". Set to ciag utworow. Tak samo na imprezach dj-e graja sety ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucius Snow Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.volkswagen.de 08.05.07, 15:13 Nawet u Judge Julesa byli... Wiedziałem że z niego normalny wixiarz jest już po tym, jak zaprosił do siebie duet Kalwi&Remi, hehe. A na Independance w 2005 roku tak dobrze zagrał, na Sunrise 2006 już niestety gorzej:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.chello.pl 08.05.07, 17:56 Tragedia to ten kawałek jest !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lego Voo Voo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 01:40 a "Bang Bang" ultrakatolickiego Voo Voo, bedace po prostu reklama Dominet Banku puszczaja w kazdej telewizji (sprawdzcie teledysk, jesli nie znacie teledyski.onet.pl/10173,1106356,teledyski.html ) Odpowiedz Link Zgłoś