Dodaj do ulubionych

Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC

IP: *.crowley.pl 07.05.07, 15:26
nooo.. tragedia
Obserwuj wątek
    • Gość: galgamek Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.07, 15:34
      Co za róża, czy puszczaja piosenke uznanej wokalistki, która pozwoliła uzyć jej
      do reklamy, czy sztuczny twór (jakich zreszta wiele). Muzyka to muzyka i o ile
      nie ma w utworze wyraźnego prezkazu "kupuj", nie powinni robić afery
    • Gość: SIl3ncio Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.profiline.pl 07.05.07, 16:55
      "BBC, jako publiczny nadawca, utrzymujący się z obowiązkowego abonamentu nie
      może puszczać reklam na antenie. " Gdyby polskie radio i TVP stosowało podobne
      praktyki to z miłą chęcią płaciłbym abonament radiowo-telewizyjny. Serio!. Nie
      znoszę obecnych jednak praktyk, że z jednej strony TVP trzepie niezłą kasę na
      komercyjnych reklamach, a z drugiej strony wyciąga rękę po abonament. Albo rybki
      albo akwarium - niech się w końcu zdecydują.
      • Gość: gvr Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 15:46
        > Albo rybki albo akwarium - niech się w końcu zdecydują.

        idiotyczna metafora
    • Gość: piotrek Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.chello.pl 08.05.07, 06:19
      Czy to jest jakis problem z tym ze nie mozna reklam w BBC?
    • Gość: Dexter Polskie Radio i TVP bez reklam? IP: 193.108.194.* 08.05.07, 07:38
      > BBC, jako publiczny nadawca, utrzymujący się z obowiązkowego
      > abonamentu nie może puszczać reklam na antenie.

      A u nas TVP i Polskie Radio puszczają reklamy i żądają abonamentu. Dlaczego nie
      korzystają z najlepszego wzorca jakim jest BBC?
    • Gość: mi1sty Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.pg.com 08.05.07, 10:33
      Kawalek średni, ale Shockwaves to fajna rzecz. Zwlaszcza krem artystyczny
      nielad:-)
    • Gość: Greg Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.idc.faurecia.com 08.05.07, 10:42
      To w BBC graja w tenisa? Co to jest, kurna, set w radiu???? Polska mowa
      zapomnieli, czy translator nie wydolil?
      • Gość: mikstejp Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 13:39
        heh set aka mixtape nie ma bezpośredniego odpowiednika w j. polskim z tego co mi
        wiadomo. W branży radiowej i muzycznej (polskiej też) to bardzo częste określenie.
      • sztuka.latania Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC 08.05.07, 17:55
        W Polsce tez uzywa sie okreslenia "set".
        Set to ciag utworow. Tak samo na imprezach dj-e graja sety ...
    • Gość: Lucius Snow Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.volkswagen.de 08.05.07, 15:13
      Nawet u Judge Julesa byli... Wiedziałem że z niego normalny wixiarz jest już po
      tym, jak zaprosił do siebie duet Kalwi&Remi, hehe. A na Independance w 2005
      roku tak dobrze zagrał, na Sunrise 2006 już niestety gorzej:/
    • Gość: tom Re: Przemycili reklamową piosenkę na antenę BBC IP: *.chello.pl 08.05.07, 17:56
      Tragedia to ten kawałek jest !!!
    • Gość: lego Voo Voo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 01:40
      a "Bang Bang" ultrakatolickiego Voo Voo, bedace po prostu reklama Dominet Banku puszczaja w kazdej telewizji (sprawdzcie teledysk, jesli nie znacie teledyski.onet.pl/10173,1106356,teledyski.html )

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka