Dodaj do ulubionych

Bojkotujmy Lufthansę!

IP: *.chello.pl 13.02.09, 11:59
Można długo roztrząsać pzrygody JM Rokity w samolocie Lufthansy na
lotnisku w Monachium. Jak się okazuje, takie przygody nie spotkały
tylko jego - o tym samym pisze rownież J. Palikot. I podsuwa nam
bardzo dobry pomysł - unikajmy jak ognia Lufthansy
Obserwuj wątek
    • anja015 Re: Bojkotujmy Lufthansę! 13.02.09, 14:55
      popieram, nigdy więcej Lufthansy. Ja również nie mam miłych
      wspomnień zw. z obsługą tych linii.
      • Gość: ania Re: Bojkotujmy Lufthansę! IP: *.aster.pl 13.02.09, 19:19
        Nie bylam pasazerka Lufthansy i dlugo nie bede. Bojkotujmy
        Lufthanse, popieram. Piszmy SMS - nawolujac do bojkotu Lufthansy.
    • doc.na A można tylko ich Business Class? 14.02.09, 10:16
      Gość portalu: Psażer napisał(a):

      > Można długo roztrząsać pzrygody JM Rokity w samolocie Lufthansy na
      > lotnisku w Monachium. Jak się okazuje, takie przygody nie spotkały
      > tylko jego - o tym samym pisze rownież J. Palikot. I podsuwa nam
      > bardzo dobry pomysł - unikajmy jak ognia Lufthansy
    • Gość: Peter Re: Wroble cwierkaja IP: *.dip.t-dialin.net 14.02.09, 14:56
      ze kupia LOT. Co wtedy z apelem, PSA-Zer?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka