Gość: JWJ
IP: *.socal.res.rr.com
05.07.09, 22:08
Wiele razy zlapalem sie na tym, ze GW pokazuje mi tematy i tytuly
ktore ominabym zupelnie sledzac amerykanska prase.
Dzieki za wspanialy artykul! Za chwile pojade do ksiegarni Barnes &
Noble by poczytac i kupic pare ksiazek Terry Prachett'a. Jakos jego
humor i spojrzenie na zycie bardzo mi odpowiada!
" Since I lost all my hope I feel much better"