Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    a czy w moim wieku wypada..trampki

    09.02.10, 21:49
    mam 32 lata i przeogromna ochotę na:
    photos05.allegroimg.pl/photos/400x300/908/85/12/908851220_1
    kupic, czy raczej już za późno....
    Obserwuj wątek
      • lesialesia Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 09.02.10, 22:19
        ani trampki ani generalnie żadne buty Ci się nie przydadzą, bo za miesiąc, góra
        dwa, ze starości odpadną Ci stopy.
        • izek86 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 09.02.10, 22:24
          No ja bym kupła jakieś sandały na Twoim miejscu jakieś wygodne buciczki w tymm
          wieku nogi potrzebują już odpoczynku.. a tak serio dziewczynko jeśli tak mogę Ty
          ubieraj mini trampki i leć na dyskoteke a jeszceze poważniej to te trampki
          oczywiście ale zawsze w fajnym połączeniu żebyś nie wyglądała jak galerianka ;)
      • orange_tail Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 09.02.10, 22:38
        mam tyle samo lat co ty i noszę latem trampki, ale krótkie. nie jest to
        zabronione, konstytucja nic nie mówi o zakazie noszenia, więc luuuz :)
      • siog Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 09.02.10, 22:44
        tylko w Polsce mozna uslyszec takie pytanie...

        nie nie wypada. w tym wieku polozyc sie do trumny tylko
        • batutka Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 09.02.10, 23:35
          coś Ty - w tym wieku na pewno nie wypada
          ja mam 33 lata i tylko chodzę w takich:
          buty
          idealne dla kobiet po 30-tce

          to sa odpwowiednie buty dla takich starszych kobiet jak my
          • wyjatkowo_wyjatkowa Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 09.02.10, 23:53
            batutka, wstydzilabys sie! taki obcas?! w Twoim wieku?! jestem zgorszona!
            'sodomia i gomoria' normalnie...
            • batutka Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 00:18
              wyjatkowo_wyjatkowa napisała:

              > batutka, wstydzilabys sie! taki obcas?! w Twoim wieku?! jestem zgorszona!
              > 'sodomia i gomoria' normalnie...

              no wlasnie tak mi sie wydawalo, ze w moim wieku taki obcas to nie wypada
              a moze takie beda odpowiedniejsze?
              takie?
              • nessie-jp Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 00:29
                Batutka, po trzydziestce w otwartych butach? I klapkach? Toż to zgroza! Przecież
                kobieta w tym wieku ma już ohydne, opuchnięte, żylakowate, koślawe stopy
                obeschnięte na pięcie, które musi ukrywać przed światem :)
                • batutka Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 00:42
                  nessie-jp napisała:

                  > Batutka, po trzydziestce w otwartych butach? I klapkach? Toż to zgroza! Przecie
                  > ż
                  > kobieta w tym wieku ma już ohydne, opuchnięte, żylakowate, koślawe stopy
                  > obeschnięte na pięcie, które musi ukrywać przed światem :)
                  >
                  no co - chciałam być seksi :-D
                  no dobra, skoro odkryte stopy w moim wieku to zgroza, to zmianiam na takie:
                  idealne
                  ciepłe, stopy zakryte, nie za bardzo seksi i co najważniejsze: pasują do mojego
                  wieku :-)
                  • nessie-jp Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 00:45
                    O, i właśnie tak się powinna ubierać kobieta po 30-tce. Do tego jeszcze bura
                    wełniana spódnica, beżowe podkolanówki rajstopowe i koniecznie ciepła chusta na
                    plecy.
                    • wyjatkowo_wyjatkowa Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 00:51
                      polbuty, lacze i gumofilce? tyle par butow w tym wieku nie wypada... :/ co
                      ludzie pomysla? skromniej zyc trzeba, cnotliwiej...
                      • batutka Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 01:06
                        wyjatkowo_wyjatkowa napisała:

                        > polbuty, lacze i gumofilce? tyle par butow w tym wieku nie wypada... :/ co
                        > ludzie pomysla? skromniej zyc trzeba, cnotliwiej...

                        oj tam, odrobinę szaleństwa nie zaszkodzi - ja po prostu kocham buty!
                        po 40-tce się uspokoję :-)
                        • nessie-jp Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 02:46
                          Najważniejsze, że wszystkie czarne albo ciemnobrązowe
              • izek86 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 11:25
                boskie :D gdzie je można kupić mam na karku 24 lata i już pomału zastanawiam się
                na takimi
          • niebieskaa1 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 08:39
            :))))))
            lece kupic.
        • karmelek4 siog 10.02.10, 20:54

          > tylko w Polsce mozna uslyszec takie pytanie...
          >
          > nie nie wypada. w tym wieku polozyc sie do trumny tylko

          Nie generalizuj, proszę...
          mam 35 lat i conversy ( białe, kobaltowe i granatowe) i żadnych dylematów związanych z ich kupnem..wiec proszę o więcej zrozumienia :)
      • mamamagic Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 00:00
        O ludzie, no co ty? jasne ze wypada i po 40-tce bedzie wypadało
        • gabrielafrancuz Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 00:07
          następna
          • lukrecja34 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 07:26
            złośliwe wiedźmy..
            rozumiem,że wy nigdy nie macie obiekcji jak się ubrać?
            skoro spytałam ja i jeszcze ktoś to chyba znaczy,że taki problem istnieje?
            może jednak warto wyjść czasem poza czubek własnego nosa..
            • mal-sia Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 08:02
              ale się uśmiałam!!dzieki dziewczyny,to super ze sa kobitki z poczuciem humoru.a
              tak do pytania to:ja mam 35 lat i nosze buty jakie mi sie tylko podobaja,własnie
              kupiłam sobie kalosze a kwiaty-a co tam.
      • nothing.at.all Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 08:16
        EE...sobie myślałam otwierając ten watek, że napiszesz, że masz 50
        lat, a tutaj niespodzianka. Jasne, że wypada! Zakładaj śmiało:).
        • nioma Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 08:35
          wypada babciu, wypada :)
          ja jestem jeszcze starsza i bardzo sobie chwale bieganie w trampkach
        • dixi Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 09:02
          no, po pięćdziesiątce będzie wypadało mniej ;)
          tak dedukując kupiłam sobie ostatnio pierwsze w życiu dzinsowe
          rurki, w dodatku w kratkę ... w wieku lat 42; wczoraj zjezdzałam w
          nich na jabłuszku z własnym dzieciem i opindoliła mnie jakies 10 lat
          ode mnie młodsza paniusia na szpilkach ze jej jako smarkacze drogę
          zajezdzamy i by się wywróciła ...
      • iluminacja256 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 09:16
        Wysokie trampki sa bardzo fajne i bardzo mi sie podobają - jesienią
        wiidziałm dziewczynę(27-30 lat na oko) w takich prawie pod kolana -
        wyglądala olsniewajaco . A wczoraj widziałąm kobietę ( na oko 45-47
        lat) w glanach i teżwygladała super. Naprawde nie wiem, od czego to
        zalezy, że jedni w glanach wygladaja swietnie, inni nie i
        niezaleznie od wieku. ydaje mi się, z eprzede wszystkim trzeba mieć
        do tego ustrojstwa raczej mała stopę i niezbyt umiesnione łydki -
        wtedy glan dodatkowo wyszczupla nogę i nie wydaje się duży.

        Co do trampek - wysokie trampki jak najbardziej, choc przyznam, ze
        akurat w tych nie lezy mi wzornictwo. Gdybym spotkała gdzieś biało -
        czarne wysokie sama bym kupiła. A co do wieku - nie bądzmy
        smieszni... Kobiety w Polsce to jakiś przedziwny gatunek,wielu luz
        po 25 r. ż. nie miesci się w głowie.
      • agnjon Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 09:52
        Pewnie że wypada, ja mam 34 lata i od zeszłego lata chodzę w takich:
        moda.allegro.pl/item910115859_trampki_converse_all_star_ozzy_ozbourne_36_5.html
        przecież i nam po 30 należy się odrobina luzu!!!
        • gabrielafrancuz Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 10:11
          Princeska, garsonka, czółenka i koniec. Trzeba kiedyś dorosnąć, spoważnieć,
          ustatkować się.
          • dixi Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 10:51
            uprzejmie proszę o odstosunkowanie się od princesek, garsonek,
            czółenek i innych jakoby atrybutów babciowatości,
            dzidzio_piernikowości czy jak tam zwał... od niepamiętnych czasów
            prawie każdy powszedni, roboczy dzień swojego życia zaczynam w
            czółenkach, garsonce czy garniturze a kończę w trampkach czy innych
            buciorach oraz dzinsach albo szortach, bluzie czy bokserce. Nigdy
            nie miałam dylematu, że może jestem za młoda do zestawu pierwszego
            albo za młoda do drugiego, czego i Wam życzę ;)
            • dixi Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 10:55
              dixi napisała:

              Nigdy
              > nie miałam dylematu, że może jestem za młoda do zestawu pierwszego
              > albo za młoda do drugiego, czego i Wam życzę ;)

              miało być: "... albo za stara do drugiego..."

              chyba podświadomie do wszelkich okoliczności czuję się za
              młoda :DDD....
            • gabrielafrancuz Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 11:12
              Przejaskrawiłam celowo pewne rzeczy. :P Zdaję sobie sprawę z podziału praca - dom.
              • dixi Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 13:42
                ok, to nie było wyłącznie do Ciebie tylko do ogółu, bo mam wrażenie
                ze sporo osób przegina w drugą stronę niż autorki tego i pokrewnego
                wątku;
                pozdrawiam ;)
      • inecita Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 11:03
        Ja noszę, we wrzesniu skończę 29.
      • eirenne Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 13:49
        Pisałaś post o 21:49, więc faktycznie było już za późno, ale dzisiaj spoko,
        wszystkie sklepy stacjonarne i infolinie w internetowych czynne, nic tylko
        kupować :P
      • zettrzy Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 16:54
        robisz sobie jaja z tego watku obok, tak?
      • sabriel Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 18:45
        Rany kolejna,czy wy już kompletnie oszalałyście?
        Nawet przez głowę by mi nie przeszło, że może mi już nie wypada nosić
        trampek.Mam białe conversy w biedronki. :)))
        • lukrecja34 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 18:55
          ale dlaczego wg ciebie oszalałyśmy? bo mamy jakieś obiekcje i wątpliwości? nie
          podoba ci się? to nie czytaj.proste jak obsługa cepa.
          • sabriel Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 19:27
            Autorka wątku to młoda kobieta, może nosić sobie trampki,baleriny, t-shirty,
            dżinsy,kalosze w kwiatki itp.
            Nie rozumiem z czego wynikają jej obiekcje.
          • nessie-jp Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 20:14
            lukrecja34 napisała:

            > ale dlaczego wg ciebie oszalałyśmy? bo mamy jakieś obiekcje

            Bo macie urojenia. Uroiło się wam, że 30-tka to jakaś magiczna granica, jakaś
            cezura, która cokolwiek wyznacza. Koniec młodości? Koniec wypadania? I dlaczego
            akurat 30 lat to ta magiczna granica? A nie np. 22 lata? Albo 19?

            Nie wypada to się ubrać na czarno na wesele, a na różowo na pogrzeb... Nie
            wypada dłubać w nosie, nie wypada obmawiać ludzi za plecami. Ale żeby normalna
            młoda kobieta bała się, że jej nie wypada założyć balerinek czy dżinsów, to już
            jest z lekka szalone :)
      • miska_malcova Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 19:22
        maniu111 napisała:

        > mam 32 lata i przeogromna ochotę na:
        > photos05.allegroimg.pl/photos/400x300/908/85/12/908851220_1
        > kupic, czy raczej już za późno....

        Masz 32 lata? Bez jaj... Ludzie tyle nie żyją
        • gabrielafrancuz Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 19:43
          :D
        • razlemongrass Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 19:44
          no nie, pierwszy wątek, bodajże lukrecji "czy w moim wieku wypada..." jakoś
          przełknęłam. Nieczęsto zadawane jest takie pytanie więc da się wytrzymać. Teraz
          następna... czy wypada założyć trampki w wieku lat 30...Obłęd jakiś! Chociaż
          nie, już rozumiem! Bo są trzydziestolatki i trzydziestolatki! Jedne noszą to co
          chcą i w czym im się podoba a drugie to Panie postarzające się na własne
          życzenie niemodnymi, obszernymi, ciemnymi ciuchami bo przecież W TYM WIEKU nie
          wypada! Eureka ;)
          • lukrecja34 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 21:17
            czy któraś z nas napisała gdziekolwiek,że ubiera się tylko w ciemne,obszerne i
            niemodne ciuchy?
            • razlemongrass Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 16:41
              lukrecja34 napisała:

              > czy któraś z nas napisała gdziekolwiek,że ubiera się tylko w ciemne,obszerne i
              > niemodne ciuchy?


              Czytaj ze zrozumieniem kobieto ;)
      • takajataka1 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 10:28
        mam 32 lata i chadzam w trampkach :D na wiosnę mam już różowe conversy :D
        ps. moja mama mówi, że ubieram się nie stosownie do wieku :DDDD
        • iimmkk Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 10:55
          W tym roku skończę 36 lat. Chodzę w trampkach z aplikacją twarzy Marilyn Monroe
          z boku.
          Ale teraz już sama nie wiem, czy powinnam się do tego przyznawać...

          ;)
          • dixi Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 13:07
            za pół roku stuknie mi lat 46, w związku z tym moje trampki nie mają
            żadnych aplikacji, żadnych kwiatuszków, czaszek... ale za to są
            czerwone :)
            a miesiąc temu kupiłam sobie pierwsze w swoim życiu dżinsowe rurki,
            wcześniej jakoś mi się nie podobały i cały czas myślałam że mam
            niezgrabne nogi do rurek;
            ale za to teraz mam na sobie przepisowy zestaw starej baby: szare
            garniturowe spodnie w kancik, pantofle na obcasie i koszulową bluzkę
            czarną, żeby nie było :D



            (celowo pominelam kolor butów, ale ciii... bo są czerwone ;)
            • dixi Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 13:08
              oj co ja nawypisywałam... dopiero 43 lata mi stukną przecież :)
            • black_magic_women Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 18:04
              dixi napisała:

              > za pół roku stuknie mi lat 46, w związku z tym moje trampki nie mają
              > żadnych aplikacji, żadnych kwiatuszków, czaszek... ale za to są
              > czerwone :)


              wiek-30
              trampki-sztuk 1,czerwone

              a to moja trampkomaniaczka,grubo po 30...

              womens.karmaloopblogs.com/files/2009/12/D87E9f8Bd84dED5A__gallery.jpg
              d9.img.v4.skyrock.net/d91/bobo500/pics/1315016958_small.jpg
      • crazygirl11 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 20:10
        Maniu - ja mam 33. Ba! Jestem MATKĄ! (:)))) I chociaż podejrzewam, że to jakaś
        podpucha, popatrz:

        a-good-buy.blogspot.com/2009/11/back-to-school.html
        a-good-buy.blogspot.com/2009/11/back-to-school.html
        • crazygirl11 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 20:11
          Sorki - link mi się nie wkleił

          a-good-buy.blogspot.com/2009/10/niebieski-ptak.html
      • mama.amelki Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 14.02.10, 17:13
        jak masz ochotę to kupuj i już :)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka