maniu111 09.02.10, 21:49 mam 32 lata i przeogromna ochotę na: photos05.allegroimg.pl/photos/400x300/908/85/12/908851220_1 kupic, czy raczej już za późno.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lesialesia Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 09.02.10, 22:19 ani trampki ani generalnie żadne buty Ci się nie przydadzą, bo za miesiąc, góra dwa, ze starości odpadną Ci stopy. Odpowiedz Link Zgłoś
izek86 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 09.02.10, 22:24 No ja bym kupła jakieś sandały na Twoim miejscu jakieś wygodne buciczki w tymm wieku nogi potrzebują już odpoczynku.. a tak serio dziewczynko jeśli tak mogę Ty ubieraj mini trampki i leć na dyskoteke a jeszceze poważniej to te trampki oczywiście ale zawsze w fajnym połączeniu żebyś nie wyglądała jak galerianka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
orange_tail Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 09.02.10, 22:38 mam tyle samo lat co ty i noszę latem trampki, ale krótkie. nie jest to zabronione, konstytucja nic nie mówi o zakazie noszenia, więc luuuz :) Odpowiedz Link Zgłoś
siog Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 09.02.10, 22:44 tylko w Polsce mozna uslyszec takie pytanie... nie nie wypada. w tym wieku polozyc sie do trumny tylko Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 09.02.10, 23:35 coś Ty - w tym wieku na pewno nie wypada ja mam 33 lata i tylko chodzę w takich: buty idealne dla kobiet po 30-tce to sa odpwowiednie buty dla takich starszych kobiet jak my Odpowiedz Link Zgłoś
wyjatkowo_wyjatkowa Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 09.02.10, 23:53 batutka, wstydzilabys sie! taki obcas?! w Twoim wieku?! jestem zgorszona! 'sodomia i gomoria' normalnie... Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 00:18 wyjatkowo_wyjatkowa napisała: > batutka, wstydzilabys sie! taki obcas?! w Twoim wieku?! jestem zgorszona! > 'sodomia i gomoria' normalnie... no wlasnie tak mi sie wydawalo, ze w moim wieku taki obcas to nie wypada a moze takie beda odpowiedniejsze? takie? Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 00:29 Batutka, po trzydziestce w otwartych butach? I klapkach? Toż to zgroza! Przecież kobieta w tym wieku ma już ohydne, opuchnięte, żylakowate, koślawe stopy obeschnięte na pięcie, które musi ukrywać przed światem :) Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 00:42 nessie-jp napisała: > Batutka, po trzydziestce w otwartych butach? I klapkach? Toż to zgroza! Przecie > ż > kobieta w tym wieku ma już ohydne, opuchnięte, żylakowate, koślawe stopy > obeschnięte na pięcie, które musi ukrywać przed światem :) > no co - chciałam być seksi :-D no dobra, skoro odkryte stopy w moim wieku to zgroza, to zmianiam na takie: idealne ciepłe, stopy zakryte, nie za bardzo seksi i co najważniejsze: pasują do mojego wieku :-) Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 00:45 O, i właśnie tak się powinna ubierać kobieta po 30-tce. Do tego jeszcze bura wełniana spódnica, beżowe podkolanówki rajstopowe i koniecznie ciepła chusta na plecy. Odpowiedz Link Zgłoś
wyjatkowo_wyjatkowa Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 00:51 polbuty, lacze i gumofilce? tyle par butow w tym wieku nie wypada... :/ co ludzie pomysla? skromniej zyc trzeba, cnotliwiej... Odpowiedz Link Zgłoś
batutka Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 01:06 wyjatkowo_wyjatkowa napisała: > polbuty, lacze i gumofilce? tyle par butow w tym wieku nie wypada... :/ co > ludzie pomysla? skromniej zyc trzeba, cnotliwiej... oj tam, odrobinę szaleństwa nie zaszkodzi - ja po prostu kocham buty! po 40-tce się uspokoję :-) Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 02:46 Najważniejsze, że wszystkie czarne albo ciemnobrązowe Odpowiedz Link Zgłoś
izek86 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 11:25 boskie :D gdzie je można kupić mam na karku 24 lata i już pomału zastanawiam się na takimi Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskaa1 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 08:39 :)))))) lece kupic. Odpowiedz Link Zgłoś
karmelek4 siog 10.02.10, 20:54 > tylko w Polsce mozna uslyszec takie pytanie... > > nie nie wypada. w tym wieku polozyc sie do trumny tylko Nie generalizuj, proszę... mam 35 lat i conversy ( białe, kobaltowe i granatowe) i żadnych dylematów związanych z ich kupnem..wiec proszę o więcej zrozumienia :) Odpowiedz Link Zgłoś
mamamagic Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 00:00 O ludzie, no co ty? jasne ze wypada i po 40-tce bedzie wypadało Odpowiedz Link Zgłoś
lukrecja34 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 07:26 złośliwe wiedźmy.. rozumiem,że wy nigdy nie macie obiekcji jak się ubrać? skoro spytałam ja i jeszcze ktoś to chyba znaczy,że taki problem istnieje? może jednak warto wyjść czasem poza czubek własnego nosa.. Odpowiedz Link Zgłoś
mal-sia Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 08:02 ale się uśmiałam!!dzieki dziewczyny,to super ze sa kobitki z poczuciem humoru.a tak do pytania to:ja mam 35 lat i nosze buty jakie mi sie tylko podobaja,własnie kupiłam sobie kalosze a kwiaty-a co tam. Odpowiedz Link Zgłoś
nothing.at.all Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 08:16 EE...sobie myślałam otwierając ten watek, że napiszesz, że masz 50 lat, a tutaj niespodzianka. Jasne, że wypada! Zakładaj śmiało:). Odpowiedz Link Zgłoś
nioma Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 08:35 wypada babciu, wypada :) ja jestem jeszcze starsza i bardzo sobie chwale bieganie w trampkach Odpowiedz Link Zgłoś
dixi Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 09:02 no, po pięćdziesiątce będzie wypadało mniej ;) tak dedukując kupiłam sobie ostatnio pierwsze w życiu dzinsowe rurki, w dodatku w kratkę ... w wieku lat 42; wczoraj zjezdzałam w nich na jabłuszku z własnym dzieciem i opindoliła mnie jakies 10 lat ode mnie młodsza paniusia na szpilkach ze jej jako smarkacze drogę zajezdzamy i by się wywróciła ... Odpowiedz Link Zgłoś
iluminacja256 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 09:16 Wysokie trampki sa bardzo fajne i bardzo mi sie podobają - jesienią wiidziałm dziewczynę(27-30 lat na oko) w takich prawie pod kolana - wyglądala olsniewajaco . A wczoraj widziałąm kobietę ( na oko 45-47 lat) w glanach i teżwygladała super. Naprawde nie wiem, od czego to zalezy, że jedni w glanach wygladaja swietnie, inni nie i niezaleznie od wieku. ydaje mi się, z eprzede wszystkim trzeba mieć do tego ustrojstwa raczej mała stopę i niezbyt umiesnione łydki - wtedy glan dodatkowo wyszczupla nogę i nie wydaje się duży. Co do trampek - wysokie trampki jak najbardziej, choc przyznam, ze akurat w tych nie lezy mi wzornictwo. Gdybym spotkała gdzieś biało - czarne wysokie sama bym kupiła. A co do wieku - nie bądzmy smieszni... Kobiety w Polsce to jakiś przedziwny gatunek,wielu luz po 25 r. ż. nie miesci się w głowie. Odpowiedz Link Zgłoś
agnjon Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 09:52 Pewnie że wypada, ja mam 34 lata i od zeszłego lata chodzę w takich: moda.allegro.pl/item910115859_trampki_converse_all_star_ozzy_ozbourne_36_5.html przecież i nam po 30 należy się odrobina luzu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielafrancuz Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 10:11 Princeska, garsonka, czółenka i koniec. Trzeba kiedyś dorosnąć, spoważnieć, ustatkować się. Odpowiedz Link Zgłoś
dixi Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 10:51 uprzejmie proszę o odstosunkowanie się od princesek, garsonek, czółenek i innych jakoby atrybutów babciowatości, dzidzio_piernikowości czy jak tam zwał... od niepamiętnych czasów prawie każdy powszedni, roboczy dzień swojego życia zaczynam w czółenkach, garsonce czy garniturze a kończę w trampkach czy innych buciorach oraz dzinsach albo szortach, bluzie czy bokserce. Nigdy nie miałam dylematu, że może jestem za młoda do zestawu pierwszego albo za młoda do drugiego, czego i Wam życzę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dixi Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 10:55 dixi napisała: Nigdy > nie miałam dylematu, że może jestem za młoda do zestawu pierwszego > albo za młoda do drugiego, czego i Wam życzę ;) miało być: "... albo za stara do drugiego..." chyba podświadomie do wszelkich okoliczności czuję się za młoda :DDD.... Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielafrancuz Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 11:12 Przejaskrawiłam celowo pewne rzeczy. :P Zdaję sobie sprawę z podziału praca - dom. Odpowiedz Link Zgłoś
dixi Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 13:42 ok, to nie było wyłącznie do Ciebie tylko do ogółu, bo mam wrażenie ze sporo osób przegina w drugą stronę niż autorki tego i pokrewnego wątku; pozdrawiam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
inecita Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 11:03 Ja noszę, we wrzesniu skończę 29. Odpowiedz Link Zgłoś
eirenne Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 13:49 Pisałaś post o 21:49, więc faktycznie było już za późno, ale dzisiaj spoko, wszystkie sklepy stacjonarne i infolinie w internetowych czynne, nic tylko kupować :P Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 16:54 robisz sobie jaja z tego watku obok, tak? Odpowiedz Link Zgłoś
sabriel Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 18:45 Rany kolejna,czy wy już kompletnie oszalałyście? Nawet przez głowę by mi nie przeszło, że może mi już nie wypada nosić trampek.Mam białe conversy w biedronki. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
lukrecja34 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 18:55 ale dlaczego wg ciebie oszalałyśmy? bo mamy jakieś obiekcje i wątpliwości? nie podoba ci się? to nie czytaj.proste jak obsługa cepa. Odpowiedz Link Zgłoś
sabriel Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 19:27 Autorka wątku to młoda kobieta, może nosić sobie trampki,baleriny, t-shirty, dżinsy,kalosze w kwiatki itp. Nie rozumiem z czego wynikają jej obiekcje. Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 20:14 lukrecja34 napisała: > ale dlaczego wg ciebie oszalałyśmy? bo mamy jakieś obiekcje Bo macie urojenia. Uroiło się wam, że 30-tka to jakaś magiczna granica, jakaś cezura, która cokolwiek wyznacza. Koniec młodości? Koniec wypadania? I dlaczego akurat 30 lat to ta magiczna granica? A nie np. 22 lata? Albo 19? Nie wypada to się ubrać na czarno na wesele, a na różowo na pogrzeb... Nie wypada dłubać w nosie, nie wypada obmawiać ludzi za plecami. Ale żeby normalna młoda kobieta bała się, że jej nie wypada założyć balerinek czy dżinsów, to już jest z lekka szalone :) Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 19:22 maniu111 napisała: > mam 32 lata i przeogromna ochotę na: > photos05.allegroimg.pl/photos/400x300/908/85/12/908851220_1 > kupic, czy raczej już za późno.... Masz 32 lata? Bez jaj... Ludzie tyle nie żyją Odpowiedz Link Zgłoś
razlemongrass Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 19:44 no nie, pierwszy wątek, bodajże lukrecji "czy w moim wieku wypada..." jakoś przełknęłam. Nieczęsto zadawane jest takie pytanie więc da się wytrzymać. Teraz następna... czy wypada założyć trampki w wieku lat 30...Obłęd jakiś! Chociaż nie, już rozumiem! Bo są trzydziestolatki i trzydziestolatki! Jedne noszą to co chcą i w czym im się podoba a drugie to Panie postarzające się na własne życzenie niemodnymi, obszernymi, ciemnymi ciuchami bo przecież W TYM WIEKU nie wypada! Eureka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lukrecja34 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 10.02.10, 21:17 czy któraś z nas napisała gdziekolwiek,że ubiera się tylko w ciemne,obszerne i niemodne ciuchy? Odpowiedz Link Zgłoś
razlemongrass Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 16:41 lukrecja34 napisała: > czy któraś z nas napisała gdziekolwiek,że ubiera się tylko w ciemne,obszerne i > niemodne ciuchy? Czytaj ze zrozumieniem kobieto ;) Odpowiedz Link Zgłoś
takajataka1 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 10:28 mam 32 lata i chadzam w trampkach :D na wiosnę mam już różowe conversy :D ps. moja mama mówi, że ubieram się nie stosownie do wieku :DDDD Odpowiedz Link Zgłoś
iimmkk Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 10:55 W tym roku skończę 36 lat. Chodzę w trampkach z aplikacją twarzy Marilyn Monroe z boku. Ale teraz już sama nie wiem, czy powinnam się do tego przyznawać... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dixi Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 13:07 za pół roku stuknie mi lat 46, w związku z tym moje trampki nie mają żadnych aplikacji, żadnych kwiatuszków, czaszek... ale za to są czerwone :) a miesiąc temu kupiłam sobie pierwsze w swoim życiu dżinsowe rurki, wcześniej jakoś mi się nie podobały i cały czas myślałam że mam niezgrabne nogi do rurek; ale za to teraz mam na sobie przepisowy zestaw starej baby: szare garniturowe spodnie w kancik, pantofle na obcasie i koszulową bluzkę czarną, żeby nie było :D (celowo pominelam kolor butów, ale ciii... bo są czerwone ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dixi Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 13:08 oj co ja nawypisywałam... dopiero 43 lata mi stukną przecież :) Odpowiedz Link Zgłoś
black_magic_women Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 18:04 dixi napisała: > za pół roku stuknie mi lat 46, w związku z tym moje trampki nie mają > żadnych aplikacji, żadnych kwiatuszków, czaszek... ale za to są > czerwone :) wiek-30 trampki-sztuk 1,czerwone a to moja trampkomaniaczka,grubo po 30... womens.karmaloopblogs.com/files/2009/12/D87E9f8Bd84dED5A__gallery.jpg d9.img.v4.skyrock.net/d91/bobo500/pics/1315016958_small.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
crazygirl11 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 20:10 Maniu - ja mam 33. Ba! Jestem MATKĄ! (:)))) I chociaż podejrzewam, że to jakaś podpucha, popatrz: a-good-buy.blogspot.com/2009/11/back-to-school.html a-good-buy.blogspot.com/2009/11/back-to-school.html Odpowiedz Link Zgłoś
crazygirl11 Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 11.02.10, 20:11 Sorki - link mi się nie wkleił a-good-buy.blogspot.com/2009/10/niebieski-ptak.html Odpowiedz Link Zgłoś
mama.amelki Re: a czy w moim wieku wypada..trampki 14.02.10, 17:13 jak masz ochotę to kupuj i już :) Odpowiedz Link Zgłoś