Gość: monia IP: *.i24.pl / *.i24.pl 05.02.05, 18:23 wczoraj odkrylam - www.wojewodzic.com.pl/ nie znalam ich wczesniej a calkiem sliczne maja niektore torebeczki... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: adela ceny też fajne IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.02.05, 18:29 Sprzedam dwie wioski, pół lasu i bedzie mnie stac na pół terebki, hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia Re: ceny też fajne IP: *.i24.pl / *.i24.pl 06.02.05, 17:02 bylam dzis w sklepie - ogladnelam sobie na zywo - dobra jakosc i wykonanie, fajne skory. biorac to pod uwage, uwazam ze ceny nie sa przesadzone. pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza ta jest śliczna i basta 06.02.05, 18:59 www.wojewodzic.com.pl/forget/forget5.php Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mala Re: ta jest śliczna i basta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.05, 20:50 No rzeczywiście, jest fajniutka, tylko ile kosztuje?? Pewnie sporo... Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: ta jest śliczna i basta 06.02.05, 21:29 Gość portalu: Mala napisał(a): > No rzeczywiście, jest fajniutka, tylko ile kosztuje?? Pewnie sporo... Nie podali wredoty.:-((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa prawie same duże niezgrabne torbiszony:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.05, 21:29 Dla mnie idealna torebka nie powinna miec więcej długości jak 26, 27 cm, a te torebki tylko na fotkach wyglądają na zgrabne, a w rzeczywistosci sa duze i nieporęczne taka np. 38 na 30 cm toż to torbiszon wielgachny i przytłaczający , a nie zgrabna torebka,jestem fanką torebek wszelakich i mam na ich punkcie bzika, ale na kilkadziesiąt moich torebek ani jedna nie jest wielka, a dodam ,ze większosć pomieści i moje kosmetyki i dokumenty np mój ostatni nabytek to piękna brązowo-bezowa torebka (unikatowa )stylizowana na lata 50-te taka do ręki ma wymiary: 26 na 19 i miesci wszystko,jest i zgrabna i pakowna(ma trzy przegródki i piękna klamerkę na zewnątrz) a kosztowała grosze :) Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: prawie same duże niezgrabne torbiszony:( 06.02.05, 21:59 tylko że mnie się nie mają mieścić same kosmetyki,a notatniki formatu A4... Odpowiedz Link Zgłoś
bonzee Re: calkiem fajne 06.02.05, 22:04 To bym kupila: www.wojewodzic.com.pl/katalog/torebka21.php Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monia Re: calkiem fajne IP: *.i24.pl / *.i24.pl 07.02.05, 09:39 A ja to: www.wojewodzic.com.pl/work1.php Nie widziałam nigdzie wczesniej takiej torby przygotowanej do przenoszenia laptopa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TaKasia Re: calkiem fajne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.05, 20:03 Ja kupilam ja - duzo podrozuje z laptopem i potrzebowalam elganckiej torby do ktorej moglabym go zmiescic. jest rewelacyjna, bardzo praktyczna, elegancka i dobrze sie nosi. Absolutnie warta niemalych, poniekad, pieniedzy... Odpowiedz Link Zgłoś