Gość: inaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.05, 19:23 bo ja dopiero ,,raczkuje" w takich dziedzinach ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kochanica-francuza Re: jak się wkleja linki do innych stron? 17.07.05, 19:27 1. Włazisz na stronę. 2. zaznaczasz adres. 3. klikasz prawą myszą - "kopiuj" 4.wracasz na stronę gdzie chcesz wkleić, klikasz prawą myszą - "wklej" 5. jeśli adres jest długi, można go przepuścić przez skracarkę adresów;-): www.tinyurl.rzeszow.net/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inaa Re: jak się wkleja linki do innych stron? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.05, 19:28 wielkie dzięki za pomoc! :-) zaraz sypnę modą z allegro... Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Wsadź sobie "skracarkę" w "zakładki" w kompie 17.07.05, 19:29 bardzo przydatne:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inaa Re: jak się wkleja linki do innych stron? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.05, 19:49 no, udało się! Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: jak się wkleja linki do innych stron? 17.07.05, 19:28 forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2451889.html A tu więcej odpowiedzi na ewentualne pytania raczkującej foremki: forum.gazeta.pl/forum/0,62499.html Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza A jak zrobić 17.07.05, 19:31 żeby link www.bata.pl lub podobnie wdzięczny nazwać np "Dupa blada" i żeby po kliknięciu w ową dupę bladą otworzyła się strona www.bata.pl? bo w wordzie takie numery umiem, a na forum nie Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: A jak zrobić 17.07.05, 19:33 kochanica-francuza napisała: > www.wirtualnafrancja.com No żesz! Wedle przepisu bb! Poszło! Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: A jak zrobić 17.07.05, 19:39 Tutaj masz dokładną instrukcję: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1&w=15740694 Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: A jak zrobić 17.07.05, 19:42 b_bb napisała: > Tutaj masz dokładną instrukcję: > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1&w=15740694 ale tam jest fragment piewotnego adresu - gazeta.pl a ja chcę "dupa blada" a nie "aktywny link do bata.pl" Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: A jak zrobić 17.07.05, 19:55 Może być i dupa blada W miejsce pomiędzy znaczkami > oraz </a> wpisujesz tekst, który ma być podświetlony na czerwono Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: A jak zrobić 17.07.05, 19:57 b_bb napisała: > Może być i dupa blada > Pięknie! A jak robię, że to jest akurat link do baty, a nie do wirtualnej francji np.? Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: A jak zrobić 17.07.05, 20:03 <a href="HTTP://www.coś tam">Tekst, który będzie podświetlny na czerwono</a> 1. HTTP musisz napi8sać małymi literami 2. www. coś tam- wpisujesz adres www strony, która ma się otworzyć w linku 3. tekst, który...- piszesz to, co będzie widoczne w poście 4. na zakończenie ( po </a>) należy zrobić spację, bo czasem ktoś dopisz np. "Pozdrawiam", które dołącza się do adresu i link się nie wyświetla. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: A jak zrobić 17.07.05, 20:06 b_bb napisała: > <a href="HTTP://www.coś tam">Tekst, który będzie podświetlny na czerwon > o</a> > <a href="http://www.wirtualnafrancja.com> Vive la Republique!</a> > 1. HTTP musisz napi8sać małymi literami > 2. www. coś tam- wpisujesz adres www strony, która ma się otworzyć w linku > 3. tekst, który...- piszesz to, co będzie widoczne w poście > 4. na zakończenie ( po </a>) należy zrobić spację, bo czasem ktoś dopis > z np. > "Pozdrawiam", które dołącza się do adresu i link się nie wyświetla. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: A jak zrobić 17.07.05, 20:06 kochanica-francuza napisała: > b_bb napisała: > > > <a href="HTTP://www.coś tam">Tekst, który będzie podświetlny na c > zerwon > > o</a> > > > > <a href="http://www.wirtualnafrancja.com>" Vive la Republique!</a > 2; > > > > 1. HTTP musisz napi8sać małymi literami > > 2. www. coś tam- wpisujesz adres www strony, która ma się otworzyć w link > u > > 3. tekst, który...- piszesz to, co będzie widoczne w poście > > 4. na zakończenie ( po </a>) należy zrobić spację, bo czasem ktoś > dopis > > z np. > > "Pozdrawiam", które dołącza się do adresu i link się nie wyświetla. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: A jak zrobić 17.07.05, 20:07 kochanica-francuza napisała: > kochanica-francuza napisała: > > > b_bb napisała: > > > > > <a href="http://www.wirtualnafrancja.com>" Vive la Republique!<a/> > > 2; > > Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Dupa cholerna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.07.05, 20:11 w wordzie sobie wklejam adres, wpisuję "Dupa blada" i idzie. co pochrzaniłam????? Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: Dupa cholerna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.07.05, 20:17 <a href="http://www.wirtualnafrancja.com> Vive la Republique!</a> Vive la Republique! 1. po com w adresie zapomniałaś zamknąć cudzysłów 2. cały link piszemy bez spacji, zrobiłaś spację przed Vive... Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb P.S. 17.07.05, 20:19 Jest na gazecie forum Testowe: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=1 Kombinuj sobie tam, bo stąd zaraz zostaniemy wykurzone. Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś