Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    jak się wkleja linki do innych stron?

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.05, 19:23
    bo ja dopiero ,,raczkuje" w takich dziedzinach ;-)
    Obserwuj wątek
      • kochanica-francuza Re: jak się wkleja linki do innych stron? 17.07.05, 19:27
        1. Włazisz na stronę.

        2. zaznaczasz adres.

        3. klikasz prawą myszą - "kopiuj"

        4.wracasz na stronę gdzie chcesz wkleić, klikasz prawą myszą - "wklej"

        5. jeśli adres jest długi, można go przepuścić przez skracarkę adresów;-):

        www.tinyurl.rzeszow.net/
        • Gość: inaa Re: jak się wkleja linki do innych stron? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.05, 19:28
          wielkie dzięki za pomoc! :-) zaraz sypnę modą z allegro...
        • kochanica-francuza Wsadź sobie "skracarkę" w "zakładki" w kompie 17.07.05, 19:29
          bardzo przydatne:-)
        • Gość: inaa Re: jak się wkleja linki do innych stron? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.05, 19:49
          no, udało się!
      • b_bb Re: jak się wkleja linki do innych stron? 17.07.05, 19:28
        forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2451889.html
        A tu więcej odpowiedzi na ewentualne pytania raczkującej foremki:
        forum.gazeta.pl/forum/0,62499.html
        • kochanica-francuza A jak zrobić 17.07.05, 19:31
          żeby link www.bata.pl lub podobnie wdzięczny nazwać np "Dupa blada" i żeby po
          kliknięciu w ową dupę bladą otworzyła się strona www.bata.pl?

          bo w wordzie takie numery umiem, a na forum nie
          • kochanica-francuza Re: A jak zrobić 17.07.05, 19:32
            www.wirtualnafrancja.com
            • kochanica-francuza Re: A jak zrobić 17.07.05, 19:33
              kochanica-francuza napisała:

              > www.wirtualnafrancja.com
              No żesz! Wedle przepisu bb! Poszło!
              • b_bb Re: A jak zrobić 17.07.05, 19:39
                Tutaj masz dokładną instrukcję:
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1&w=15740694
                • kochanica-francuza Re: A jak zrobić 17.07.05, 19:42
                  b_bb napisała:

                  > Tutaj masz dokładną instrukcję:
                  > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1&w=15740694

                  ale tam jest fragment piewotnego adresu - gazeta.pl

                  a ja chcę "dupa blada" a nie "aktywny link do bata.pl"
                  • b_bb Re: A jak zrobić 17.07.05, 19:55
                    Może być i dupa blada

                    W miejsce pomiędzy znaczkami > oraz </a> wpisujesz tekst, który ma być
                    podświetlony na czerwono
                    • kochanica-francuza Re: A jak zrobić 17.07.05, 19:57
                      b_bb napisała:

                      > Może być i dupa blada
                      >

                      Pięknie! A jak robię, że to jest akurat link do baty, a nie do wirtualnej
                      francji np.?
                      • b_bb Re: A jak zrobić 17.07.05, 20:03
                        <a href="HTTP://www.coś tam">Tekst, który będzie podświetlny na czerwono</a>

                        1. HTTP musisz napi8sać małymi literami
                        2. www. coś tam- wpisujesz adres www strony, która ma się otworzyć w linku
                        3. tekst, który...- piszesz to, co będzie widoczne w poście
                        4. na zakończenie ( po </a>) należy zrobić spację, bo czasem ktoś dopisz np.
                        "Pozdrawiam", które dołącza się do adresu i link się nie wyświetla.
                        • kochanica-francuza Re: A jak zrobić 17.07.05, 20:06
                          b_bb napisała:

                          > <a href="HTTP://www.coś tam">Tekst, który będzie podświetlny na czerwon
                          > o</a>
                          >

                          <a href="http://www.wirtualnafrancja.com> Vive la Republique!</a>


                          > 1. HTTP musisz napi8sać małymi literami
                          > 2. www. coś tam- wpisujesz adres www strony, która ma się otworzyć w linku
                          > 3. tekst, który...- piszesz to, co będzie widoczne w poście
                          > 4. na zakończenie ( po </a>) należy zrobić spację, bo czasem ktoś dopis
                          > z np.
                          > "Pozdrawiam", które dołącza się do adresu i link się nie wyświetla.
                          • kochanica-francuza Re: A jak zrobić 17.07.05, 20:06
                            kochanica-francuza napisała:

                            > b_bb napisała:
                            >
                            > > <a href="HTTP://www.coś tam">Tekst, który będzie podświetlny na c
                            > zerwon
                            > > o</a>
                            > >
                            >
                            > <a href="http://www.wirtualnafrancja.com>" Vive la Republique!</a
                            > 2;
                            >
                            >
                            > > 1. HTTP musisz napi8sać małymi literami
                            > > 2. www. coś tam- wpisujesz adres www strony, która ma się otworzyć w link
                            > u
                            > > 3. tekst, który...- piszesz to, co będzie widoczne w poście
                            > > 4. na zakończenie ( po </a>) należy zrobić spację, bo czasem ktoś
                            > dopis
                            > > z np.
                            > > "Pozdrawiam", które dołącza się do adresu i link się nie wyświetla.
                            • kochanica-francuza Re: A jak zrobić 17.07.05, 20:07
                              kochanica-francuza napisała:

                              > kochanica-francuza napisała:
                              >
                              > > b_bb napisała:
                              > >
                              >
                              > > <a href="http://www.wirtualnafrancja.com>" Vive la Republique!<a/>
                              > > 2;
                              > >
      • kochanica-francuza Dupa cholerna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.07.05, 20:11
        w wordzie sobie wklejam adres, wpisuję "Dupa blada" i idzie.

        co pochrzaniłam?????
        • b_bb Re: Dupa cholerna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.07.05, 20:17
          <a href="http://www.wirtualnafrancja.com> Vive la Republique!</a>
          Vive la Republique!

          1. po com w adresie zapomniałaś zamknąć cudzysłów
          2. cały link piszemy bez spacji, zrobiłaś spację przed Vive...
          • b_bb P.S. 17.07.05, 20:19
            Jest na gazecie forum Testowe: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=1
            Kombinuj sobie tam, bo stąd zaraz zostaniemy wykurzone. Powodzenia!
            • kochanica-francuza Re: P.S. 17.07.05, 21:11
              Thank you very much.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka