Gość: be_o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 11:30 aukcja.onet.pl/show_item.php?item=60604775 ładną to maja na pewno cenę ;))) ale czy są fajne? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aga Re: czy te buty są ładne? IP: *.chello.pl 22.08.05, 11:44 za taka cene moze bym nawet i kupiła Nie są olśniewające ale są w miarę ok Odpowiedz Link Zgłoś
jegokobieta Re: czy te buty są ładne? 22.08.05, 11:56 a da się usunąć "błyskotki"?? hehe - bez tego są akceptowalne ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mysza19 Re: czy te buty są ładne? IP: 83.17.225.* 22.08.05, 12:36 brzydkie :| Odpowiedz Link Zgłoś
dzimba hmmmmmm 22.08.05, 12:40 Akurat mi się nie podobają, ale... Ja wolę sportowe ciuchy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tanya Re: hmmmmmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 12:52 hmm... ja tez wole sportowe ciuchy, ale te buciki mi sie podobaja:) i cena tez super... moze sobie takie sprawie - kumple z grupy padna, jak mnie zobacza hahaha! Odpowiedz Link Zgłoś
cezar8 Re: hmmmmmm 22.08.05, 13:58 Ostrzegam,ze to nie jest zamsz. Ogladalam kiedys butki bardzo eleganckie i zgrabne. Cos mi nie pasowalo z materialem wierzchnim. Okazalo sie, ze jest to sztuczny zamsz czyli material. Pomimo, ze jest to zdjecie, dostrzegam podobienstwo materialu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pati Re: czy te buty są ładne? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.05, 14:58 zdecydowanie nie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Madzia Re: czy te buty są ładne? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.05, 15:51 Maja juz niestety niemodny obcas lekki kieliszek teraz nieztety juz tylko grzybki i szpileczki niby ladne ale cos mi wieja tandeta... ale ja jestem zboczona dla mnie wsyztsko moze byc bylejeki poza obuwiem na nic nie wydaje tyle co na buty dlatego musza byc nienaganne a te czuc bazarkiem podwarszawskim... przepraszam :( Odpowiedz Link Zgłoś
gweeny Re: czy te buty są ładne? 22.08.05, 20:04 a to trzeba tak ślepo za modą podążać? co sezon wywalasz wszystko z szafy? Odpowiedz Link Zgłoś
marvellous Re: czy te buty są ładne? 22.08.05, 20:42 Fason mają fajniutki, na pewno są wygodne, a najładniejsze jak dla mnie są te zielone :) Odpowiedz Link Zgłoś
jpar Re: czy te buty są ładne? 22.08.05, 20:45 W kazdym razie modne tej jesieni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;d Re: czy te buty są ładne? IP: *.local2.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.05, 12:33 okropne ble Odpowiedz Link Zgłoś