Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    czy te buty są ładne?

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 11:30
    aukcja.onet.pl/show_item.php?item=60604775
    ładną to maja na pewno cenę ;)))
    ale czy są fajne?
    Obserwuj wątek
      • Gość: aga Re: czy te buty są ładne? IP: *.chello.pl 22.08.05, 11:44
        za taka cene moze bym nawet i kupiła
        Nie są olśniewające ale są w miarę ok
        • jegokobieta Re: czy te buty są ładne? 22.08.05, 11:56
          a da się usunąć "błyskotki"?? hehe -
          bez tego są akceptowalne ;)

          • Gość: mysza19 Re: czy te buty są ładne? IP: 83.17.225.* 22.08.05, 12:36
            brzydkie :|
      • dzimba hmmmmmm 22.08.05, 12:40
        Akurat mi się nie podobają, ale...
        Ja wolę sportowe ciuchy :)
        • Gość: tanya Re: hmmmmmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 12:52
          hmm... ja tez wole sportowe ciuchy, ale te buciki mi sie podobaja:) i cena tez
          super... moze sobie takie sprawie - kumple z grupy padna, jak mnie zobacza
          hahaha!
          • cezar8 Re: hmmmmmm 22.08.05, 13:58
            Ostrzegam,ze to nie jest zamsz. Ogladalam kiedys butki bardzo eleganckie i
            zgrabne. Cos mi nie pasowalo z materialem wierzchnim. Okazalo sie, ze jest to
            sztuczny zamsz czyli material. Pomimo, ze jest to zdjecie, dostrzegam
            podobienstwo materialu.
            • krysia_laska Re: hmmmmmm 22.08.05, 13:59
              są koszmarne
      • Gość: pati Re: czy te buty są ładne? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.05, 14:58
        zdecydowanie nie
      • Gość: Madzia Re: czy te buty są ładne? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.05, 15:51
        Maja juz niestety niemodny obcas lekki kieliszek
        teraz nieztety juz tylko grzybki i szpileczki
        niby ladne ale cos mi wieja tandeta...
        ale ja jestem zboczona
        dla mnie wsyztsko moze byc bylejeki poza obuwiem
        na nic nie wydaje tyle co na buty dlatego musza byc nienaganne a te czuc
        bazarkiem podwarszawskim...
        przepraszam :(
        • gweeny Re: czy te buty są ładne? 22.08.05, 20:04
          a to trzeba tak ślepo za modą podążać? co sezon wywalasz wszystko z szafy?
        • inecita \co to grzybki??? 22.08.05, 21:51
          co to sa grzybki???
      • marvellous Re: czy te buty są ładne? 22.08.05, 20:42
        Fason mają fajniutki, na pewno są wygodne,
        a najładniejsze jak dla mnie są te zielone :)
        • jpar Re: czy te buty są ładne? 22.08.05, 20:45
          W kazdym razie modne tej jesieni.
      • Gość: ;d Re: czy te buty są ładne? IP: *.local2.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.05, 12:33
        okropne ble

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka