8vanillia8
27.12.05, 13:30
Wiem, że było już tyle wątków o studniówkach ale błagam pomóżcie i mi bo
jestem w kropce. Wczoraj zaprosił mnie na studniówke kolega. Tylko ja nie
wiem w co się ubrać,moja szafa z wyjśćiowych sukienek zawiera tylko małą
czarną ;(. Będę musiała coś kupić... Tylko nie wiem jeszcze co... Potrzebuje
jakiejś ładnej sukienki, może w jakimś złotym, albo zielonym kolorze bo w
takich się dobrze czuje... Względnie może być czerwony..Chyba że możeci
mi "polecić" jakiś inny kolor wiedząc że mam ciemno brązowe włosy ze słotymi
refleksami na dodatek kręcone( ale nie mogę powiedzieć, że są to świderki...
poprostu kręcone), oliwkową cere, zielone oczy (hym kolor taki nietypowy),i
ciemną oprawe oczu. Jestem raczej szczupła, jednak nie mogę powiedzieć, że
jestem patykiem... Mam poprostu kobiecą figure, ale nie narzekam na fałdki
tłuszczu :). Tak na marginesie mam 170cm więc myśle, że długa kiecka nie
wchodzi w gre bo optycznie mnie skróci. Jeśli możecie też przy okazji podać
marke sklepu gdzie mogę dostać jakaś fajną sukienke to będę wdzięczna :).
Jeśli chodzi o środki to więcej jak 250 zł nie dam bo za rok moja studniówka
i wtedy będę szukać kiecki z wyższej półki :). Nawet było by miło
gdyby "szmatka" kosztowała mniej :)...I jeszcze jedno co powiecie o jakiejś
spódniczce i do tego fajna góra. ( Zapomniałam dodać że suknia z gorsetem nie
wchodzi w gre bo wszysctkie dziewczyny będą takie miały)... Z góry dziękuje
za komentarze.
P.S. Mile widziane pokojowe nastawienie i okazanie szacunku dla wszystkich
formułowiczek :)