Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Buty dla faceta z odkrytą piętą. Fajne??

    28.03.06, 15:40
    Co sądzicie o butach sportowych czy półbutach dla faceta ale takich
    niesznurowanych i z odkrytą piętą, czyli w sumie są to klapki ale z przodu
    nie wyglądają na klapki.
    np. takie mustanga

    www.buty-mustang.pl/sklep,1597,21025659,38096512162975,03,,pl-pln,168221,0.html

    bądź

    www.buty-mustang.pl/sklep,1597,21025659,38096512162975,03,,pl-pln,168003,0.html

    Podoba się Wam jak chłopak takie nosi czy odraża ta pięta z tyłu??
    No i czy do takich klapek się zakłada skarpety czy nie?
    pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • quwer Re: Buty dla faceta z odkrytą piętą. Fajne?? 28.03.06, 15:42
        fuuuu .. . :\ nie wymyślaj, chłopie, brzydkie, paskudne blech
      • umaa Re: Buty dla faceta z odkrytą piętą. Fajne?? 28.03.06, 15:44
        te ktore pokazalas zupelnie mi sie nie podobaja

        a co do piety... jezeli jest zadbana to nie "odraza" i nie ma znaczenia czy
        nalezy do kobity czy do mezczyzny
      • pepegi Re: Buty dla faceta z odkrytą piętą. Fajne?? 28.03.06, 15:46
        Kapcie tak, ale tylko w domu :)
      • hyacinth.bucket Re: Buty dla faceta z odkrytą piętą. Fajne?? 28.03.06, 15:48
        To co pokazujesz poraza i odraza widzac to na nogach
        i wcale nie chodzi o odkryta piete bo sa przeciez bardzo ladne skorzane
        klapki zakryte - gladkie i na normalnej podeszwie
        na pewno takie widziales
        ale te adidasy bez piet to jakis koszmar !!!
      • kochanica-francuza Re: Buty dla faceta z odkrytą piętą. Fajne?? 28.03.06, 15:49
        Takie buty są okropne dla obu płci.
        • kolczuga Re: Buty dla faceta z odkrytą piętą. Fajne?? 29.03.06, 08:38
          te konkretnie Mustanga czy ogólnie taki typ klapek?
      • cioccolato_bianco Re: Buty dla faceta z odkrytą piętą. Fajne?? 29.03.06, 09:28
        generalnie jak najbardziej, te co pokazujesz - ujda. zdecydowanie bez
        skarpetek, za to z zadbanymi stopami.
      • miang Re: Buty dla faceta z odkrytą piętą. Fajne?? 29.03.06, 11:53
        ochyda
      • uka_m Fajne są NIKE-Rufus. 29.03.06, 12:13
        www.dooyoo.de/sportbekleidung/nike-rufus/
      • uka_m Re: Buty dla faceta z odkrytą piętą. Fajne?? 29.03.06, 12:17
        Z tego modelu jest kolor szary+pomarańczowy,brązowy chyba też.Nike są ok,ale te
        o które pytasz dziwne trochę.
      • uka_m Znajdż zielone;) 29.03.06, 12:19
        www.deadstocked.com/crosstraining.htm
        • kolczuga Re: Znajdż zielone;) 30.03.06, 09:39
          bardzo takie masywne te nike'a, mustangi chyba wyglądają trochę 'lżej'
          • kolczuga Re: Znajdż zielone;) 31.03.06, 14:59
            www.josef-seibel.de/herren
            sandalen
            model 'Klaus'
      • karina1984 Re: Buty dla faceta z odkrytą piętą. Fajne?? 01.04.06, 22:43
        te 2 obrzydlistwo ale te pierwsze całkiem, całkiem;-) na nagie stopy do dżinsów
        może to fajnie i seksownie wyglądac;-)
      • frigg Re: Buty dla faceta z odkrytą piętą. Fajne?? 02.04.06, 00:21
        o dżizas, zupełnie niefajne.
      • apfel27 Re: Buty dla faceta z odkrytą piętą. Fajne?? 02.04.06, 12:07
        nie fajne
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka