opuszczona
27.05.06, 12:13
Hej!
Wiem ze temat nie bedzie z cyklu fashion etc. ale chcialam poruszyc watek
wizyty papieskiej Bemedykta XVI.
Otoz od czasu jego przylotu do Warszawy, siedze, gapie sie caly dzien w
telewizor i becze jak szalona :>
Papiez usmiecha sie - placze, odjezdza autkiem - becze, robi cokolwiek - ja
becze.
Tak ogromnie wzrusza mnie cieplo tego czlowieka ...
Przyznam ze jestem osoba wierzaca ale kosciol nie czesto oglada moja osobe,
wlasciwie to tylko w swieta....
Jak wy go odbieracie???
Czytam forum od dawna i mam czasem wrazenie jakbysmy znaly sie osobiscie,
cenie i szanuje wasze zdania. Wiec powiedzcie mi - jakie sa wasze odczucia
dot. Benedykta?