Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Kayah w porannym programnie TVP 2

07.09.06, 11:00
    jak sama osobie powiedziala "czarna wrona" ;) piekna czarna bluzka z wielkimi
    (krotkimi) bufiastymi rekawami + czarna skorzana spodnica i niesamowite
    pantofle o nieokreslonej strukturze... cos jakby z migoczacych deobinek...
    cekinow... i te piekne nogiii..
    widziala ktoras z Was?
    inne babki w otoczeniu wysiadaja jak Kayah pojawia sie na horyzoncie...
    na dodatek madrala z niej nieprzecietna...
    jestem zauroczona
    Obserwuj wątek
          • aatramm Re: Kayah w porannym programnie TVP 2 07.09.06, 13:29
            sumire napisała:

> może szyła? :)
            > nie jest aż tak potężna, ponoć ma 176cm, przy takiej długości ciała można się
            > jeszcze w polskich sklepach ubrać :)

To sie tak wydaje na ekranie. W rzeczywsitości ma może z 170, ale z pewnościa
            nie więcej. Miałam niewątpliwa przyjemnośc kilkakrotnie ja osobiście widziec i
            mam porównanie, bo sama mam 177 cm. Poza byciem rezolutna, ciekawą kobieta z
            niebanalna uroda i wyczuciem stylu jest tez sympatyczna, skromną i bezpośrednia
            dziewczyną.
            • magdaksp Re: Kayah w porannym programnie TVP 2 08.09.06, 00:07
              aatramm napisała:

>
              > To sie tak wydaje na ekranie. W rzeczywsitości ma może z 170, ale z pewnościa
              > nie więcej. Miałam niewątpliwa przyjemnośc kilkakrotnie ja osobiście widziec i
              > mam porównanie, bo sama mam 177 cm. Poza byciem rezolutna, ciekawą kobieta z
              > niebanalna uroda i wyczuciem stylu jest tez sympatyczna, skromną i bezpośrednia
              >
              > dziewczyną.

mylisz sie calkowicie.kasia jest moją koleżanka i ona ma dokladnie 176cm
              wzrostu.kasia jest piekna (chociaz ona oczywscie zaprzecza)i jest dla mnie
              najlepiej ubrana kobietą w polsce.pozatym jak napisalas jest sympatyczna i
              bardzo troskliwa apozatym ma swietne poczucie humoru.ojej ,o kasience ja bym
              mogla godzinami rozprawiac:)
      • lanja Re: Kayah w porannym programnie TVP 2 07.09.06, 13:36
        Ciekawa, inteligentna, interesująca kobieta. Ale z wyglądu nie podoba mnie się
        ani trochę bo to taki wiedźmowaty typ urody - to samo mam ze Steczkowską.
        No i zgadzam sie, że wreszcie mogłaby mieć jakąś fryzurę, a nie tylko włosy.
          • annie_laurie_starr Re: Kayah w porannym programnie TVP 2 08.09.06, 18:43
            Kayah moze sie podobac lub nie, ale bralu wlasnego stylu i odwagi w ubiorze nie
            mozna jej odmowic. Ani talentu tym bardziej...Nawet wtedy gdy spiewala
            "Coreczko wolalbym zebys byla chlopcem" juz widac bylo, ze to osoba
            nieprzecietna. Co prawda ja wtedy mialam chyba tylko 12- 13 lat i bylam nia
            przerazona, ale teraz widze to inaczej.

Ja tam lubie Kayah.
          • magdaksp Re: Kayah w porannym programnie TVP 2 08.09.06, 20:25
            skomercjalizowala?a wiesz wogole co to slowo znaczy?bo wedlug mnie kasia jest
            ostania osoba oktorej mozna cos takiego powiedziec.aco do jeje stylizacji to
            kasia maluje ,ubiera i czesze sie sama,jedynie przy okzaji sesji czy wiekszych
            imprez czy festiwali pomaga jej natka grewinska
            • black_magic_women Re: Kayah w porannym programnie TVP 2 09.09.06, 11:00
              magdaksp napisała:

> skomercjalizowala?a wiesz wogole co to slowo znaczy?bo wedlug mnie kasia jest
              > ostania osoba oktorej mozna cos takiego powiedziec.

Hm.Moze nie jestem tak wielka wielbicielka K,jak Ty,ale jakas tam jestem.I mam
              wlasny gust,takze muzyczny.W zwiazku z tym moge powiedziec,ze kiedys Kayah byla
              bardziej awangardowa,mniej pod publike.Rzadziej wystepowala na masowych
              imprezach,gdzie glowna atrakcja jest"Prawy do lewego".Coz,dla mnie najukochansza
              Kayah,to jest dziewczyna od Kamienia,albo jeszcze z nagran Tiltu.
              • magdaksp Re: Kayah w porannym programnie TVP 2 09.09.06, 13:26
                ale komercja to jest swiadome robienie czegos pod publike,dla kasy azadna kasi
                plyta niejest komercyjna.np singla "juyro rano"czy "procz ciebie nic"niechcialo
                grac zadne duzxe radio boi stwierdzili ze jest te piosenki sa za malo
                przebojowe.teraz kasia miala miec trase klubowa ale sponsor sie wycofal.a
                koncerty zamkniete czy plenerowe graja na wet sistars ito jest calkiem wpolsce
                normalne.aco do jej plyt to nigdy nie nagrala kiepskiej,zawsze to co one
                zawieraja jest wjakis sposob nowatorskie i jesli jest to pop to na bardzo
                wysokim poziomie.posluchaj "stereotypu"czy "jakajakayah",szczegolnie ta ostatnia
                sprzedala sie bardzo słabo bo jest to wedlug mnie trudna plyta.wiec mowienie ze
                kayah jest skomercjalizowana jest bzdura.zjej muzyką napewno nic takiego sie
                niestalo.ana pocieszenie to kasia pracuje nad plyta ktora ma byc wklimacie
                "kamienia".polecam tewz piosenke do filmu"kochankowie roku tygrysa"-PRZEPiekna
      • khaki3 Re: Kayah w porannym programnie TVP 2 09.09.06, 14:43
        Ja uwielbiam Kasie.jest sliczna,zdolna,inteligentna.Jest jedyna kobieta w
        Polsce,ktora tak slicznie spiewa.Kazda jej plyta to wielki hit.Kazdy jej wywiad
        ogladam z otwarta buzia.Zawszema cos ciekawego do powiedzenia.Nie jest
        streowana, nic nie robi pod publike,zawsze sie wyrozniala,zawsze byla inna niz
        wszyscy.Zawsze miala cos coprzyciagalo.Nigdy czegos co odpychalo.Taka zwykla
        baba i taka niezwykla zarazem.I te cuuuudne zielone oczy.Zawsze piekna,zawsze
        zabawna, zawsze zadbana, zawsze elegancka. I dumna mnie rozpiera,ze pochodzi z
        moich terenow:) W koncu Balostoczanka:) Sliczna kobieta, zdolna. Podziwiam ja za
        to jaka jest i za to,ze nie zmienia sie na potrzeby innych. No i te wlosy...
        ogolnie : IDEALNA :D
              • khaki3 Re: Kayah w porannym programnie TVP 2 09.09.06, 21:57
                A my mieszkajacy na Podlasiu wszyscy jej fani wpisalismy ja juz do naszych
                skarbow okregowych:) Wiec jest nasza dumna i jestesmy dumni z tego,ze nawet
                przez kilka lat mieszkala w tym miescie.czy to cos zlego,ze wielu ludzi w tym
                miescie uwaza ja za skarb Bialegostoku?Nie musi palac wielka miloscia do tego
                miasta.Chyba wystarczy,ze mieszkancy tegoz miasta sa jej fanami i sa dumni z jej
                osoby?piszesz to tak jakbym napisala,ze ja zmuszamy do milosci do Bialegostoku.A
                wcale tak nie jest.przeciez ja TYLKO napialam,ze zaliczamy ja do nielicznych z
                wszystkich ludzi jako nasz skarb i nasza dume.czy to cos zlego?a ty odrazu,ze oj
                nie bo ona kocha warszawe, bo tylko kilka lat spedzila w b-stoku i juz wszystko.
                a wielu jej fanow jest dumnych nawet z tych kilku lat!a ty takimi suchymi
                faktami operujesz nie liczac sie z tym,ze dla wielu ludzi nawet te kilka lat ma
                jakies znaczenie.co mnie najbardziej dziwi,ze nie jestes w stanie przyjac do
                siebie faktu,ze dla jej fanow w naszym woj.nie liczy sie ile liczy sie,ze
                mieszkala i, ze za kazdym razem jak miala koncert w b-stoku to zawsze cieplo
                wspominala to miasto. nawet jesli po to,zeby bylo mieszkancom milo to co z
                tego?ale wspominala. a ty odrazu tak zimno, bez jakiejkolwiek wyrozumialosci z
                ytaka wyniosloscia. kogo jak kogo ale ciebie bym o ta wynioslosc i zarozumialosc
                nie posadzila.
                • magdaksp Re: Kayah w porannym programnie TVP 2 10.09.06, 01:14
                  khaki niedenerwuj sie tak.przykro mi ze tak mnie zrozumialas.ja wiem ze kasia
                  dobrze wpomina bialystok itd i to co mowi o bialymstoku jest szczere.nie oburzaj
                  sie na mnie.mi chodzi tylko wlasnie osuchy fakt wlasnie:ze urodzila sie w
                  warszawie i jest warszawianką.ato ze traktujecie ją jako bilaostoczanke(jak to
                  sie pisze?)jest fajne bo oznacza jakąs tam sympatie do niej.niewiem na jaką to
                  jest skale sympatia ale ok.lubie jak ktos dobrze mowi okasi :)ja protestowalam
                  bo myslalam ze nie wiesz ze kasia urodzila sie w warszawie.ale skoro
                  przedtsawilas tpo wten sposob to nie ma sprawy.wiem ze kasia naprawde dobrze
                  wspomina swoje dziecinstwo w bialymstoku ale wiem tez ze kocha stolice miedzy
                  innymi za wszystkie rzeczy ktore to miasto wycierpialo.,ize czuje sie
                  warszawianka.to wszystko:)niejetesm zarozumiala i naprawde przykro mi ze tak to
                  odebralas.ale mysle ze chyba juz bedzie ok?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka