Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Boska kiecka H&M

    06.08.07, 22:14
    www.cogdziezaile.pl/index.php?p=1255
    ahh zakochałam się po uszy ;p

    widziałyście ją gdzieś w wawie?
    Obserwuj wątek
      • ryfka81 Re: Boska kiecka H&M 06.08.07, 22:19
        Jeśli nawet były, to pewnie już ich nie ma: "Przewidywany czas sprzedaży do:
        2007-06-01"
        • shava Re: Boska kiecka H&M 06.08.07, 22:26
          no to ide beczeć
      • scarlett_07 Re: Boska kiecka H&M 06.08.07, 22:23
        Ryfka ma racje, a sukienka ładna
      • m_libra Re: Boska kiecka H&M 06.08.07, 23:11
        Cóż, ja bym radziła jednak sprawdzić. W HM w Bydgoszczy jeszcze przedwczoraj
        były.. No ale nie mam pojęcia, co z Wawą.
        • shava m_libra 07.08.07, 11:03
          m_libra napisała:

          > Cóż, ja bym radziła jednak sprawdzić. W HM w Bydgoszczy jeszcze przedwczoraj
          > były.. No ale nie mam pojęcia, co z Wawą.

          Kochana,czy mogłabyś mi ją kupić?W Wawie nigdzie jej nie widziałam,a od dawna
          jej szukam...Przesłałabym ci pieniądze dosłownie za 5 minut!
          • m_libra Re: m_libra 07.08.07, 15:20
            Przejde się jutro do H&M - dziś niestety brak czasu. I jeśli będzie to kupie.
            Pare groszy kosztowała, u mnie wciąż wyprzedaże. Co z rozmiarem?
            • shava Re: m_libra 07.08.07, 18:06
              Kochana, to wspaniale :)

              Noszę 38( M) ale z powodu niemierzenia bezpieczniej będzie kupić 40 (L)

              Pozdrawiam serdecznie,dziękuję ogromnie
              • m_libra Re: m_libra 07.08.07, 18:11
                Hm.. ja też mam rozmiar 38 a w H&M się w nim topię.. Zresztą najpierw sprawdze,
                jakie rozmiary w ogóle są jeszcze. To w takim razie jutro wyruszam :)
                • shava Re: m_libra 07.08.07, 18:15
                  Czasem nie dopinam się w biuście w tym rozmiarze (38) ,boję się zaryzykować :)
                  Zawsze łatwiej zwęzić sukienke niż poszerzyć :)
                  Jak zabaczysz 40 to bierz,jak jej nie będzie to 38:)
      • modnisia5 [...] 07.08.07, 14:31
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • meduzaa1 Re: Boska kiecka H&M 07.08.07, 14:48
          modnisia5 napisała:

          > aukcja.onet.pl/show_item.php?item=223657867

          Zapamiętam ten nick dzięki czemu nic od ciebie nie kupię:P
          • gabrielafrancuz Re: Boska kiecka H&M 07.08.07, 15:00
            faktycznie, b. ładna.
      • miss_milkie Re: Boska kiecka H&M 07.08.07, 18:15
        widzialam. ale dosc dawno/
      • paulinaa Re: Boska kiecka H&M 07.08.07, 18:27
        po pierwsze nieładna a po drugie to hm a sukienki tam maja
        tragicznej jakości
        • shava Re: Boska kiecka H&M 07.08.07, 18:55
          paulinaa napisała:

          > po pierwsze nieładna a po drugie to hm a sukienki tam maja
          > tragicznej jakości

          po pierwsze nie pytałam czy ci się podoba
      • m_libra Re: Boska kiecka H&M 08.08.07, 16:52
        Byłam dziś w H&M i po pół godziny szukania i pomocy obsługi (taki syf;/ w moim
        HM, ze nawet oni sami nie widzą, gdzie co jest) znalazłam 2 sztuki rozmiaru 34
        ;/ Nawet próbowałam przymierzyć tę sukienkę (sama mam 38, jak Ty) - myślę, a co
        - może akurat. Ale małe to strasznie było. Bardzo mi przykro, że nie mogłam Ci
        pomóc. :(
        • shava Re: Boska kiecka H&M 08.08.07, 21:03
          No cóż zrobić;)

          Schudnąć :P

          Dziękuję,że tak dzielnie szukałaś tych sukienek ,poświęciłaś czas i
          wogóle.Przesyłam całusy :*

          Może jakiejś innej forumce wpadnie w oko.
          • m_libra Re: Boska kiecka H&M 08.08.07, 22:04
            A swoją drogą, to prześliczne te fotografie w sygnaturce. Ehh, teraz to ja się
            zakochałam po uszy :)
      • atena53 Re: Boska kiecka H&M 08.08.07, 21:56
        nawet ładna, tylko ciekawa jestem czy ten fason nie pogrubia???
        osobiscie nie mam nic do zielonego, ale wolalabym ja w innym
        kolorze...
        • shava Re: Boska kiecka H&M 11.08.07, 14:30
          atena53 napisała:

          > nawet ładna, tylko ciekawa jestem czy ten fason nie pogrubia???

          Myślę że ne,kiecka jest odcinana,nie widać brzucha ;p
          • shava Re: Boska kiecka H&M 17.08.07, 22:45
            uppp

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka