shava 06.08.07, 22:14 www.cogdziezaile.pl/index.php?p=1255 ahh zakochałam się po uszy ;p widziałyście ją gdzieś w wawie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ryfka81 Re: Boska kiecka H&M 06.08.07, 22:19 Jeśli nawet były, to pewnie już ich nie ma: "Przewidywany czas sprzedaży do: 2007-06-01" Odpowiedz Link Zgłoś
scarlett_07 Re: Boska kiecka H&M 06.08.07, 22:23 Ryfka ma racje, a sukienka ładna Odpowiedz Link Zgłoś
m_libra Re: Boska kiecka H&M 06.08.07, 23:11 Cóż, ja bym radziła jednak sprawdzić. W HM w Bydgoszczy jeszcze przedwczoraj były.. No ale nie mam pojęcia, co z Wawą. Odpowiedz Link Zgłoś
shava m_libra 07.08.07, 11:03 m_libra napisała: > Cóż, ja bym radziła jednak sprawdzić. W HM w Bydgoszczy jeszcze przedwczoraj > były.. No ale nie mam pojęcia, co z Wawą. Kochana,czy mogłabyś mi ją kupić?W Wawie nigdzie jej nie widziałam,a od dawna jej szukam...Przesłałabym ci pieniądze dosłownie za 5 minut! Odpowiedz Link Zgłoś
m_libra Re: m_libra 07.08.07, 15:20 Przejde się jutro do H&M - dziś niestety brak czasu. I jeśli będzie to kupie. Pare groszy kosztowała, u mnie wciąż wyprzedaże. Co z rozmiarem? Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: m_libra 07.08.07, 18:06 Kochana, to wspaniale :) Noszę 38( M) ale z powodu niemierzenia bezpieczniej będzie kupić 40 (L) Pozdrawiam serdecznie,dziękuję ogromnie Odpowiedz Link Zgłoś
m_libra Re: m_libra 07.08.07, 18:11 Hm.. ja też mam rozmiar 38 a w H&M się w nim topię.. Zresztą najpierw sprawdze, jakie rozmiary w ogóle są jeszcze. To w takim razie jutro wyruszam :) Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: m_libra 07.08.07, 18:15 Czasem nie dopinam się w biuście w tym rozmiarze (38) ,boję się zaryzykować :) Zawsze łatwiej zwęzić sukienke niż poszerzyć :) Jak zabaczysz 40 to bierz,jak jej nie będzie to 38:) Odpowiedz Link Zgłoś
modnisia5 [...] 07.08.07, 14:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
meduzaa1 Re: Boska kiecka H&M 07.08.07, 14:48 modnisia5 napisała: > aukcja.onet.pl/show_item.php?item=223657867 Zapamiętam ten nick dzięki czemu nic od ciebie nie kupię:P Odpowiedz Link Zgłoś
paulinaa Re: Boska kiecka H&M 07.08.07, 18:27 po pierwsze nieładna a po drugie to hm a sukienki tam maja tragicznej jakości Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: Boska kiecka H&M 07.08.07, 18:55 paulinaa napisała: > po pierwsze nieładna a po drugie to hm a sukienki tam maja > tragicznej jakości po pierwsze nie pytałam czy ci się podoba Odpowiedz Link Zgłoś
m_libra Re: Boska kiecka H&M 08.08.07, 16:52 Byłam dziś w H&M i po pół godziny szukania i pomocy obsługi (taki syf;/ w moim HM, ze nawet oni sami nie widzą, gdzie co jest) znalazłam 2 sztuki rozmiaru 34 ;/ Nawet próbowałam przymierzyć tę sukienkę (sama mam 38, jak Ty) - myślę, a co - może akurat. Ale małe to strasznie było. Bardzo mi przykro, że nie mogłam Ci pomóc. :( Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: Boska kiecka H&M 08.08.07, 21:03 No cóż zrobić;) Schudnąć :P Dziękuję,że tak dzielnie szukałaś tych sukienek ,poświęciłaś czas i wogóle.Przesyłam całusy :* Może jakiejś innej forumce wpadnie w oko. Odpowiedz Link Zgłoś
m_libra Re: Boska kiecka H&M 08.08.07, 22:04 A swoją drogą, to prześliczne te fotografie w sygnaturce. Ehh, teraz to ja się zakochałam po uszy :) Odpowiedz Link Zgłoś
atena53 Re: Boska kiecka H&M 08.08.07, 21:56 nawet ładna, tylko ciekawa jestem czy ten fason nie pogrubia??? osobiscie nie mam nic do zielonego, ale wolalabym ja w innym kolorze... Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: Boska kiecka H&M 11.08.07, 14:30 atena53 napisała: > nawet ładna, tylko ciekawa jestem czy ten fason nie pogrubia??? Myślę że ne,kiecka jest odcinana,nie widać brzucha ;p Odpowiedz Link Zgłoś