Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:)

    13.11.07, 09:55
    Ubieracie ciepły golf i jeansy + kozaki? Bo tak widzę większość pań
    paradujących po centrach, sklepch itp. Nie tak dawno zakupiłam sobie dwie
    sukienki z dzianiny z myślą o tym że będę je nosić zimą..ale coś mi się wydaje
    że chyba się przeliczyłam..:(
    Obserwuj wątek
      • daggy4 Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 09:58
        nosze sie cieplo, w roznych wersjach, a co do dzianinowyh sukienek
        to zakladam do nich tregginsy i jest b.cieplo. dlaczego piszesz, ze
        sie przeliczylas?
        • mordeczka88 Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 10:01
          bo na samą myśl że mam ubrać sukienkę robi mi się zimno;) co prawda nawet nie
          spróbowałam jej założyć...wcześniej myślałam żeby do niej ubrać grube rajstopy,
          mogę zapytać co to "tregginsy" ?
          • foamclene Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 10:04
            daj spokoj
            ja ostatno chodizlam w mini z hama wcale nie dzianinowej tylko
            racezj flanelowej sewtrze i grubych rajstopach
            1"C byl a mnie wcale nie bylo zimno do tego stopmnia ze pelryny z
            samochodu zapomnialam zabrac jak wychodzilam ;)
            ciepla sukienka kozaki nie pzowola Ci zmarznac szczegolnie w centrum
            handlowym ;)
          • daggy4 Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 10:05
            poszukalam zdjecia, zeby bylo latwiej
            seebyelle.blogs.marieclaire.fr/archive/2007/10/17/le-treggins.html
            • daggy4 Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 10:06
              nosze tez te z paskiem pod stopa, chociaz nie wiem jak sie
              nazywaja :))
              • daggy4 jak sie te nazywaja??? 13.11.07, 10:13
                img212.imageshack.us/img212/5034/giallettije6.jpg
                • daggy4 Re: jak sie te nazywaja??? 13.11.07, 10:23
                  albo takie zdecydowanie grube z "uszytymi" kantami - mam je wlasnie
                  na sobie i znowu nie wiem jak sie nazywaja :((
                  • foamclene narciarki? n/t 13.11.07, 10:25
                    • daggy4 Re: narciarki? n/t 13.11.07, 10:28
                      tez mi sie tak kojarzy, ale nie maja jakiejs innej nazwy?
                      • edavenpo Re: narciarki? n/t 13.11.07, 10:31

                        Po polsku na pewno narciarki ale ja je z angielskiego nazywam legginsy
                        strzemienne ;-)))

                        Tregginsy i legginsy sa swietnym rozwiazaniem na chlodne dni szczegolnie do
                        dzianinowych sukienek mini bo sa praktyczne w razie 'podwiania' ;-))
                        • daggy4 Re: narciarki? n/t 13.11.07, 10:36
                          no wlasnie po wlosku tez nie rozroznia sie legginsow od tregginsow i
                          calej reszty z tej rodziny, wszystkie one nazywaja sie z
                          francuskiego fuseaux :))

                          ja je wlasnie namietnie nosze z sukienkami dzianinowymi i nie musze
                          sie martwic, ze sukienka sie niebezpiecznie podciagnela, no i one
                          naprawde b.ocieplaja :)
                        • foamclene Re: narciarki? n/t 13.11.07, 18:55
                          az musialam poszukac co to te tregginsy ;)
                          i okazalo sie ze je znam ;)
                          potrzeba matka wynalazku
                          milam grubasnie szare rajstopy z hama obcielam im stopy zeby moc
                          nosisc zrolowane jak obwazanki powyzej kostem i na kolanach
                          nie maja guzikow ale wsyztsko pzrede mna :)
                    • ciak1 Re: narciarki? n/t 13.11.07, 11:46
                      a wiecie, że ja tych narciarek do tej pory nie znalazłam... a szukam
                      od czasu, kiedy pierwszy raz je zobaczyłam na forum - jeszcze w
                      lecie... :(
                      • nessie-jp Re: narciarki? n/t 13.11.07, 21:51
                        Ja w ogóle chyba ślepa jestem, bo do tej pory nie znalazłam solidnych, grubych
                        leginsów (nie rajstopowych typu 80 den, tylko autentycznie grubych, szytych z
                        grubego materiału lub dzianych). Jedyne w tym stylu, co znalazłam, to grube
                        kalesony męskie z czarnej dzianiny. Które, notabene, nabyłam, ale chyba jednak
                        nie będę nosić do minispódniczki ;)
                        • cledomro Re: narciarki? n/t 13.11.07, 22:00
                          w hmie jakiś czas temu widziałam, takie najprawdziwsze, prosto rodem z lat
                          90tych :).
                          • nessie-jp Re: narciarki? n/t 13.11.07, 22:20
                            Jak ostatnio byłam w HaMie to mieli tylko takie cienkie rajstopowe, w dodatku
                            wyłącznie w rozmiarze XS... :( Smutno mi się zrobiło i uznałam, że wyrosłam z
                            tego sklepu tak rozmiarowo, jak i wiekowo ;)
                      • daggy4 do ciak 14.11.07, 12:33
                        ja najlepsza pare, gruba, solidna, dobrze zrobiona, znalazlam w tym
                        badziewnym rinascimento, ktore u mnie w miescie nie ma nawet sklepu
                        tylko cos outletopodobnego (albo ten sklep tak kiepsko wyglada)
              • hotally kalesony :D 13.11.07, 23:08

          • cioccolato_bianco Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 10:06
            grube rajstopy, dlugie buty i cieply plaszcz powinny rozwiazac
            problem :) ja z powodzeniem czesto zima nosze spodnice/sukienki
            • mordeczka88 Ok, to sie zabieram za ubieranie:):) 13.11.07, 10:12
              nabrałam odwagi i idę się wreszcie ubrać;) nawiasem mówiąc, cykor ze mnie że
              potrzebowałam namówień żeby ubrać sukienkę;)
      • cioccolato_bianco Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 09:59
        haha ;) wczoraj mialam na sobie moherowy golf (ulubiony zimowy
        sweter, po raz pierwszy w tym sezonie), jeansy i kozaki ;)) ale w
        centrum handlowym nie bylam.
      • foamclene Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 10:00
        dlaczego nie mozesz ich nosic?
      • disa Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 10:36
        Jak sie pojawiaja pierwsze mrozy to mi sie robi goraco - to chyba kwestia genow ;D

        bo dzisiaj zrobilam z siebie frajerzyce ;/

        UWAGA

        wlozylam bialy sweterek w serek -ten cienki z zary
        niby w tym nic dziwnego, ale ja ubieram je na gole cialo ;D a, że piersiątka mam male - stanika tez nie nosze ;/

        no i sobie stoja dwa cwaniaki bo zimno ;D na szczescie mam szaliczek AAhahaha bo bym dopiero wstyd miala ;D
      • modliszka24 Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 15:04
        cieply golf jeansy kozaki i ciepla kurteczka plus szalik to standard ostatnio
      • axasa2 Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 15:09
        podkoszulek obowiązkowo, wełniane spodnie (często), golf
        (najchętniej) + szalik, grube rajstopy do spódnic, ciensze pod
        spodnie, kilka kropel czegoś piżnowego na szyje
      • croyance Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 15:47
        - sredniogrube rajstopy
        - kozaki (oficerki)
        - spodnica albo sukienka (mam jedna sliczna chabrowa z dzianiny) -
        jesli spodnica, to cieply sweter albo bluzka i zakiet
        - plaszcz
        - szalik, czapka, rekawiczki

        mam tez futerko, na zimniejsze dni, sztuczne, ale nie futrzane,
        tylko skorzane, hm
      • ul4 Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 16:49
        Na ogół rurki wpuszczone w kozaki i rozne swtereki, kamizelki,
        chociaz na dol lubie nakladac tez szorty (oczywiscie jesienno-
        zimowe) + grube rajstopy + kozaki.
      • maly.wredak Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 19:44
        A ja zimą najchętniej właśnie sukienki i spódnice :) A z sukienek
        dzianinowych to mogłabym nie wychodzić :)
        Do tego kozaki w zależności od nastroju - albo na szpilce, albo
        oficerki, albo tzw. kozaki motocyklowe, czyli kozaki buciory :)
        bardzo dopasowana sukienka dzianinowa i buciory robią największe
        wrażenie :) zarówno na kobietach, jak i facetach :)
        • iluminacja256 Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 14.11.07, 11:24
          A jak te buciory wyglądaja ? Ja z racji tego, że nadal szukam butów typu
          normalne oficerki, które w łydce mają 37 cm, jestem już niebezpiecznie blisko
          kupienia glanów ;/
      • nessie-jp Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 20:03
        Ja w słoty właśnie noszę wyłącznie spódnice, bo nienawidzę uczucia mokrych i
        ubłoczonych nogawek od dżinsów oklejających kostki ;)))

        Noszę przeważnie ciepłą, grubą spódnicę - do kolan albo do pół łydki, do tego
        wysokie kozaki, ciepły sweter i w sytuacjach ekstremalnych
      • k1k2 Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 20:50
        az tak bardzo zimnych to u mnie nie ma, ale w chlody siegam po
        jeansy (jak zwykle), t-shirt, i gruby, bawelniany sweter

        w Polsce nosilam jeszcze puchowa kurtke, "baniasta" ;-) jak
        najbardziej! naj-najcieplejsza jaka udalo mi sie znalezc bo jestem
        straszny zmarzluch. z ze kurtka byla zielona, to ktos mi powiedzial
        ze wygladam jak... papryka

      • confused.girl Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 20:57
        ciepły kożuszek :D:D:D
      • cledomro Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 21:00
        a ja właśnie zimą prawie w ogóle nie noszę spodni - denerwuje mnie, że ciągle
        się śniegiem (a raczej błotem) ochlapują nogawki.
      • h.e.r.m.i.o.n.a Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 22:30
        Ja mam tak, że jak jest szaro, buro i ponuro, to najczęściej ubieram
        się kolorowo. Jeśli na dodatek pada to obowiązkowo spudnica lub
        szorty. Nie znoszę zamokniętych nogawek spodni.
        A sukienki noś!!! Ciepłe rajtki w jakimś fajnym, modnym kolorze i
        będziesz wyglądać o niebo lepiej od tych wszystkich dziewczyn
        ubranych w jednakowe jeansy i kozaki.
        • h.e.r.m.i.o.n.a Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 22:37
          spódnica:DDD
      • hotally Re: Co ubieracie w zimne,pochmurne dni?:) 13.11.07, 23:04
        Ja dzisiaj miałam czarną swetrową z wełny sukienkę z paskiem, czarne rajstopy,
        botki, płaszczyk i szary szal... wracałam z randki ;]
      • pepegi W zimne, pochmurne dni ubieram choinkę n/t 14.11.07, 11:14

    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka