Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Miodowa torba - pomóżcie :)

    24.11.07, 17:25
    Mam ochotę zakupić torbę:

    img129.imageshack.us/img129/1081/bershkaka9.jpg
    Podoba mi się połączenie fasonu właśnie z tym kolorem..ale
    zastanawiam się nad tym jak i z czym ją skomponować? Macie może
    jakieś sugestie..podpowiedzi..może jakieś przykładowe zdjęcia z
    podobnym kolorem torby..Jaki kolor butów?
    Myślałam nad zestawieniami szary/biały/czarny, coś jak tu:
    img250.imageshack.us/img250/5127/schowek02jrb5.jpg
    środkowe zdjęcie
    lub tu
    img250.imageshack.us/img250/5127/schowek02jrb5.jpg
    też srodkowe zdjecie
    + torba lub granat/szarość/czarny..
    Czy sądzicie, że z kozakami butelkowa zieleń torba mogła by pasować ?

    Liczę na Wasze pomysły :)
    Obserwuj wątek
      • ciak1 Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 24.11.07, 18:23
        Miodowy zawsze super wygląda z szarym, granatem i czernią :) Ta
        torba z bershki jest bardzo ładna, więc jeżeli nie przeszkadza Ci,
        że jest z ekologicznej skóry, to bierz :)

        Jeżeli chodzi o zdjęcia, to tak na szybko znalazłam kiilka fotek
        zestawów z miodowymi torebkami:
        feber.se/article_images/36919_450.jpg
        feber.se/article_images/36737_450.jpg
        feber.se/article_images/30271_450.jpg
        www.hel-looks.com/photos/20070816_01.jpg
        www.hel-looks.com/photos/20061221_01.jpg
        feber.se/article_images/29664_450.jpg
        A tu butelkowozielone kozaki:
        www.hel-looks.com/photos/20071018_01.jpg
        jakby dołożyć do tego zestawu miodową torbe, to chyba by było
        fajnie :)

        Od siebie tylko dodam, że podoba mi się też zestawienie śliwkowych
        akcentów (np. rajstopy, szal, beret) z miodową torbą i neutralną
        (szarą, czarną lub granatową resztą) :)
        • ciak1 Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 24.11.07, 18:41
          to też fajne zestawienia z miodową torbą (mam nadzieję, że linki
          działają):

          www.flickr.com/photos/piksi_/1587043591/in/set-72157602263122563/

          bp0.blogger.com/_qjpwnPW4c1o/RxVP_d-8QEI/AAAAAAAACRg/Ycq6P0e5Na8/s1600-h/Spigaw.jpg

          bp1.blogger.com/_qjpwnPW4c1o/Ris5Da-X9mI/AAAAAAAAA78/QzXa5w4Y74g/s1600-h/InstantClassic.jpg
          • nadia_m Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 24.11.07, 19:02
            bp1.blogger.com/_qjpwnPW4c1o/Ris5Da-X9mI/AAAAAAAAA78/QzXa5w4Y74g/s1600-h/InstantClassic.jpg


            ONA wyglada pieknie!
            • ciak1 Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 24.11.07, 19:07
              przyznam, że ja nie przepadam za kabaretkami, ale zestawienie
              płaszcza z torbą bardzo mi się podoba :)
          • hazel_dobkins Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 25.11.07, 10:52
            Dzięki za linki ciak :)
            Wiesz prawda jest taka, że ja mam już ten model torby tylko w
            kolorze zielonym..i bardzo mi ona pasuje ;)
            Ale miodowa to moje pierwsze zauroczenie ;)i nie mogę się od niej
            odczepić

            znalazłam jeszcze inne zestawienia:
            bp0.blogger.com/_6UzdmF8O-Oo/Rw-hx8WAdAI/AAAAAAAAEEY/pQfmPVIRARI/s1600-h/R0099688.jpg

            + na zdjęciu poniżej świetne buty

            bp0.blogger.com/_6UzdmF8O-Oo/RxnpxcWAeYI/AAAAAAAAEPY/FkUl8tA-N5Y/s1600-h/R0112943.jpg

            bp1.blogger.com/_6UzdmF8O-Oo/Rw-iMMWAdFI/AAAAAAAAEFA/mzdwXU39PNY/s1600-h/R0099890.jpg

            bp3.blogger.com/_6UzdmF8O-Oo/RwIjX8WAbQI/AAAAAAAAD2g/asuysv1SW7s/s1600-h/R0096636.jpg

            Ogólnie myślę sobie, że będzie spełniała funkcję kolorystyczną pt.
            akcent/ożywienie, jak getry na fotce poniżej:
            bp1.blogger.com/_6UzdmF8O-Oo/RvTrjo3lmJI/AAAAAAAADp4/laeufOutPFA/s1600-h/R0093224.jpg

            Spróbuję jeszcze z zestawami ciemna śliwka+ czekolada i zgniła
            zieleń/brąz
        • gabi1234 Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 24.11.07, 19:38
          świetne te zielone kozaki!!
      • madziag123 Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 25.11.07, 11:47
        Piękna ta torebka, gdzie można ją kupić i ile kosztuje?
        • justysia171 Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 25.11.07, 12:11
          Bershka, 89 zł
      • ensoleillement Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 25.11.07, 18:35
        też mam taką zieloną i nie dziwię się, że tak bardzo Ci pasuje:) Z chęcia bym tą
        też wciągnęła. Świetny kolor:)
        • ciak1 Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 25.11.07, 18:55
          a ten materiał nie pęka i nie przeciera się na rogach?
          pytam, bo miałam kiedyś torebkę z ekologicznej skóry, która miała
          świetny fason, ale po jakimś czasie ta "skóra" zaczęła się tak
          brzydko marszczyć i pękać...
          ta torba z bershki bardzo mi się podoba, ale mam właśnie obawy co do
          tego jak się będzie "starzeć", no i właśnie nie wiem, czy
          zaryzykować :)
          • hazel_dobkins Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 25.11.07, 19:18
            ciak..ja tę zieloną nabyłam miesiąc temu, więc trudno wyrokować..
            ja zresztą nie narzekam na niszczenie toreb z tzw sztucznych
            skór..żadna moja torba nie uległa starciu czy innym tego typu
            uszkodzeniom..
            ..ale odkąd usłyszałam historyjkę znajomej o torbie z eko-skóry boje
            się trochę niskich temperatur..a mianowicie opowiedziała mi jak to
            zeszłej zimy wyszła na dosyć znaczny mróz i spędziła na powietrzu
            dużo czasu, czego efektem było zmrożenie tworzywa i wręcz
            pokruszenie go..mnie się to nigdy nie przytrafiło i oby tak
            zostało ;)
            co do tej torby to odpowiada mi pod każdym względem..tworzywo nie
            jest ceratowe, świecące..
          • justysia171 Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 25.11.07, 19:21
            ja mam tą torbę ale czarną. Niestety co do jakości to użyłam jej 2 razy więc nie
            wiem. Ale mam też inna torbę z Bershki ze skóry ekologicznej od 2 lat więc była
            już wiele razy użytkowana i póki co wygląda jak nowa, nic się nie łuszczy, nie
            pęka itd ( kosztowała grosze bo 59 zł)
            • ciak1 Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 25.11.07, 19:26
              Hazel i Justysia, dzięki za opinie :) Mnie się ta torba podoba,
              odkąd magdaksp pokazała ją tu na forum już kilka miesięcy temu, ale
              cały czas nie mogę się zdecydować. W sklepach już ich chyba nie ma,
              ale może na allegro upoluję taką miodową :)
              • hazel_dobkins ciak.. 25.11.07, 19:31
                ..właśnie ja tę miodową chciałam nabyć chyba w okolicach
                października..ale w ZT nie było już wtedy śladu (teraz nie wiem jak
                sytuacja wygląda)..po miodowym..chyba wszyscy handlarze z Alle
                wykupili te modele..ja dziś nabyłam właśnie na alle oczywiście po
                wyższej kwocie..ale co tam ;)
                • ciak1 Re: ciak.. 25.11.07, 19:34
                  no właśnie wiem, że w tarasach już nie ma śladu po tych torbach. ja
                  chyba jeszcze we wrześniu sprawdzałam, bo chciałam ją zobaczyć na
                  żywo (wtedy chciałam czarną), ale nie było w żadnym kolorze. a na
                  allegro jest chyba 20 zł drożej - to jeszcze można przeżyć ;)
          • ensoleillement Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 25.11.07, 21:54
            ja też mam ją od jakichś dwóch miesiecy, więc nie mogę nic powiedzieć...ale tak
            jak mówi hazel, skóra jest przyjemna, matowa i raczej miękka. Szczerze mówiąc
            kompletnie nie zwróciłam na to uwagi, mózg zaćmiła mi wizja tych wszystkich
            książek A4, które do niej zmieszczę:)
        • hazel_dobkins Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 25.11.07, 19:23
          :) tak..ja najchętniej nabyłabym chyba wszystkie dostępne
          kolory :D..ale jakies granice muszą być..wogóle mam raczej problem z
          torbami..zawsze dostrzegę w danym fasonie coś nie pasującego mi..a
          ta jest ok :)
          • justysia171 Re: Miodowa torba - pomóżcie :) 25.11.07, 20:33
            Ja ją kupiłam nie dalej niż 2 tygodnie temu!
            Mowa tu o Krakowie.
            Poza tym byłam w Bershce w środę po taką samą zieloną dla koleżanki i
            powiedzieli mi, że w piątek dostawa i powinny się pojawić

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka